Orjinal Samurai Satılık

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tarik01 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,782

tarik01

Kamp I
Yer
kayseri
aracım 1998 model olup emsallerine göre çok çok temizdir. uzun arayışlar sonucu bulduğum bu güzel aracı satmak zorunda kalmamda ayrı tabi. aracımda hidrolik direksiyon vardır. ki bu çok önemli. hardtopu vardır. buda çok önemlidir. genelde brandalıdır. yaptırmaya kalksan 2 bin minumum. bunları anlatmaya gerek yokta bilmeyenler için yazıyorum. hiç tüp takılmamış araca ben geçen hafta taktırdım. motorunda ve şanzımanında hiç bir problem yoktur. şanzımanını arazide denedim. daha öncede samurai kullandım. bir çok samuraiyide inceledim. gerçektende fotoları öyle çekiyorlar araç süper gözüküyor. yanına gidiyorsun haşatı çıkmış. bu yüzden her gördüğünüze inanmayın. bu kadar detaylı yazmamın sebebine gelince bu siteye uzun zamandır üyeyim ilk samurai mi buradan bir arkadaştan aldım. halen görüşüyoruz. bu sitenin ayrı bir yeri var. benim aracı alan arkadaşta umarım aracımın hayrını görür. ev alacağım için satıyorum bu arada. yoksa hayatta satmam diyebileceğim bir araçtır. fiyatına gelince 23000 tl. muayenesi eylül de yapılmıştır.

IMG 20180112 091107

IMG 20180112 091017

IMG 20180112 090958

Etiketler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,088
Kaydolan Son Üyemiz
TunaKarakaya

SON KONULAR

Geri