Pajero Evolution

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Tempus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 682
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 79,262

Tempus

Nissan Patrol SD33 Turbo
Yer
istanbul
Ve yeni bir projeye daha bugün başladım. İsmi Pajero Evolution :smiley:

Pajeroların EVO versiyonları var, yani açılımı evolution=evrim. Hem anlam olarak yapılan işe uygun hemde gerçek Pajero EVO nun aksesuarlarıda kullanılıcak.

Etiketler
Ynt: Pajero Evolution

Aracı böyle aldım

[attachment=1]
[attachment=2]

600 3Q0B2L3N2Y102012

600 6R3D5M6O5Z102056

bugün Mickey Thompson 15x10 inch 139.7 6 bijon -54 ofsetli jant alındı Side Biter modeli

[attachment=1]

MIC sideBiter

33 12.5 15 Cooper STT lastikler takıldı

[attachment=1]
[attachment=2]

MG 6414

MG 6416

Aracı 10 cm kadar yükselttik, ama geç oldu fotograf çekemedim yarın tüm detaylarını çekicem.

Bu arada Pajero'nun benim kasanın EVO versiyonundan 3 örnek koyuyorum, bunun dodiklerini kullanıcam.

[attachment=1]
[attachment=2]
[attachment=3]

31463096 1

Pajero evolution1

Images

5 kapının videosunu bulamadım ama 3 kapısıyla idare edin :smiley:

http://www.youtube.com/watch?v=V0AfocEXWv0

Selam;

Dodikler çok güzel (Kaput için aynı şeyleri söyliyemiyeceğim) janlar ayrı bir güzel olmuş.Dodikler orjinalse çok değişik bir araç olur evo versiyonun olduğunuda bilmiyordum öğrendiğim iyi oldu.

Iyi günlerde kullan :smiley:

Vipracing' Alıntı:
Selam;

Dodikler çok güzel (Kaput için aynı şeyleri söyliyemiyeceğim) janlar ayrı bir güzel olmuş.Dodikler orjinalse çok değişik bir araç olur evo versiyonun olduğunuda bilmiyordum öğrendiğim iyi oldu.

Iyi günlerde kullan :smiley:

Saol Mert bende geç öğrendim Evo versiyonları varmış, ve şansıma servisime bir tane gelmiş komple sökülüp yarış aracı yapılıp almanyaya yollanmış, tüm aksesuarları var ve aksesuarların kalıpları var fiber dökmek için istersem :smiley:

Abi bu Off road aracı mı ? daha çok drag ve çöl safari aracı gibi duruyor? bu iş çamur güreşinden amerikan güreşine dönecek gibi? STT ve Sidebitter cilalı
araçta ilginç olacak ??? dahası o dodikler senin gibi sert şartları sınayan bir adamda bol bol kırılır gibi geliyor ee zaten araçta müsait. bakalım görelim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR