Ramazan Bayramı Sonrası Trabzon Da Bir Etkinlik Düzenlense...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Naturalist61 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 38
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 33,974

Naturalist61

Benim sadık yarim kara topraktır...
Yer
Trabzon - İzmir
Arkadaşlar İzmir de ikamet ediyorum. Nasip olursa Ramazan Bayramında Trabzon Şalpazarı Geyikli Beldesinde olacağım. Eğer kamplı yayla etkinliğiniz olursa katılmayı çok istiyorum. Hadi ben vesile olayım. İlgilenen arkadaşlar şimdiden bir etkinlik planı yapsın bir kaç yayla gezelim derim. Selam ve saygılar...

Etiketler
Ynt: Ramazan Bayramı Sonrası Trabzon Da Bir Etkinlik Düzenlense...

Merhaba Hasan,
Ben 10 ağustos dan sonra köydeyim, sende geri dönmemiş olursan SİS çıkışlı, Kadırga, Alaca, Kazık beli gibi gezip arkadan Torul a iner birde Karaca Mağarası yaparız ne dersin.
Disko yu aldınmı, ne yaptın.
Görüşmek üzere.

sisdagili61' Alıntı:
Merhaba Hasan,
Ben 10 ağustos dan sonra köydeyim, sende geri dönmemiş olursan SİS çıkışlı, Kadırga, Alaca, Kazık beli gibi gezip arkadan Torul a iner birde Karaca Mağarası yaparız ne dersin.
Disko yu aldınmı, ne yaptın.
Görüşmek üzere.

Üstad disco beklemede sanıyorum sonbahara doğru olacak nasipse. Köye gidiş tarihim kesin olmamakla beraber Ramazan 15 i veya bayram gibi. Sanıyorum 10 ağustosta dönmüş olurum. Sen ne yaptın araç alabildin mi. Selamlar...

Benim 2000 model V6 bir Galloper im var LPG li satıyorum. Satarsam benimde niyetim ya İngiliz veya Ford Ranger olacak kısmet.
Fakat sen Disko dedin bende şöyle bir baktım zaten severdim de fakat DEFENDER daha ağır basıyor gibi.
Görüşmek üzere.

Hasan bey,
Selamlar...
Ramazan bayramı 2. Günü biz ailecek Ankara dan Doğu Karadeniz gezisi için yola çıkıyoruz.
Sinop, samsun, Trabzon. Rize diye yaylalara çıkacağız. Son dönüş noktamız kısmetse Macahel. Oradan eve dönüş başlar. Kısmetse denk geliriz.

Selamlar, sevgiler

Burak Dirican

barbecue' Alıntı:
Hasan bey,
Selamlar...
Ramazan bayramı 2. Günü biz ailecek Ankara dan Doğu Karadeniz gezisi için yola çıkıyoruz.
Sinop, samsun, Trabzon. Rize diye yaylalara çıkacağız. Son dönüş noktamız kısmetse Macahel. Oradan eve dönüş başlar. Kısmetse denk geliriz.

Selamlar, sevgiler

Burak Dirican

Burak bey kardeşim merhaba. Trabzona veya Rizeye gelişinizde mesajlaşalım. Nasipse tanışırız.. Selam ve saygılar...

Naturalist61' Alıntı:
Burak bey kardeşim merhaba. Trabzona veya Rizeye gelişinizde mesajlaşalım. Nasipse tanışırız.. Selam ve saygılar...
Hasan Bey,
Çok memnun oluruz. Dediğim dönemlerde uygun olursanız çayınızı içeriz.
Buradan da imkanlar dahilinde mesajlaşırız.

Selamlar, sevgiler...

Burak Dirican

barbecue' Alıntı:
Hasan Bey,
Çok memnun oluruz. Dediğim dönemlerde uygun olursanız çayınızı içeriz.
Buradan da imkanlar dahilinde mesajlaşırız.

Selamlar, sevgiler...

Burak Dirican

Nasipse tek araçmısınız yoksa birkaç araçlık bir grupmu çıkıyorsunuz.

Hasan Bey,
Niyet çok araçtı...
Ama bazı özel ve diğer nedenlerden dolayı biz tek araç kaldık...
Tek araç olarak, eşim, oğlum ve ben seyahate çıkıyoruz.
Amacımız kısıtlı zaman zarfında olabildiğince Doğu Karadeniz bölgesini ve yaylalarını gezmek.
Rota çok netleşmedi ama, Ankara'dan yola çıkış Ramazan Bayramı 2.günü. Hedef Samsun...
Akabinde Trabzon ve civarı için 2 gün.
3.gün Rize ve yaylalar...
Devamı spontane olur herhalde... Süremiz 8 veya 10 gün gibi.
Son noktamız, yani eve dönüşe geçeceğimiz nokta Macahel.
O bölgede de en az 2 gün geçirmek istiyoruz.

Selamlar, sevgiler...

Burak Dirican

barbecue' Alıntı:
Hasan Bey,
Niyet çok araçtı...
Ama bazı özel ve diğer nedenlerden dolayı biz tek araç kaldık...
Tek araç olarak, eşim, oğlum ve ben seyahate çıkıyoruz.
Amacımız kısıtlı zaman zarfında olabildiğince Doğu Karadeniz bölgesini ve yaylalarını gezmek.
Rota çok netleşmedi ama, Ankara'dan yola çıkış Ramazan Bayramı 2.günü. Hedef Samsun...
Akabinde Trabzon ve civarı için 2 gün.
3.gün Rize ve yaylalar...
Devamı spontane olur herhalde... Süremiz 8 veya 10 gün gibi.
Son noktamız, yani eve dönüşe geçeceğimiz nokta Macahel.
O bölgede de en az 2 gün geçirmek istiyoruz.

Selamlar, sevgiler...

Burak Dirican

Benim günüm kesin olmamakla beraber aşağı yukarı aynı tarihlerde orada olurum nasipse. Mesajlaşalım. Selam ve saygılar.

Hasan bey,
Kısmete 30 Temmuz günü Trabzon tarafında olacağız, ertesi gün Ayder e geçeceğiz.
Program neredeyse kesin gibi,

Selamlar, sevgiler...

Burak Dirican

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

barbecue' Alıntı:
Hasan bey,
Kısmete 30 Temmuz günü Trabzon tarafında olacağız, ertesi gün Ayder e geçeceğiz.
Program neredeyse kesin gibi,

Selamlar, sevgiler...

Burak Dirican

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Burak bey kardeşim merhaba. Sizin aracınız sanıyorum Toyota. Ben defenderle yola çıkacağım. Benim hız sınırım 80-90 km. Denk araç olsaydık ben size uyar Ankaraya gelir beraber yola çıkardık . Uzun yolda tek araç yola çıkmaktansa birkaç araç olmak daha emniyetli olurdu ama ben kamlumbağa yürüyüşü yapacağımdan uyuşmazlık var. Sanıyorum ramazanın son günlerinde yola çıkabilirim inşallah. Yinede mesajlaşalım bir şekilde denk geliriz nasipse. Saygılarımla....

Hasan Bey,
Gönüller bir olsun....
Dünya küçük nasıl olsa bir şekilde denk geliriz veya getiririz...

Selamlar, sevgiler...

Burak Dirican

barbecue' Alıntı:
Hasan Bey,
Gönüller bir olsun....
Dünya küçük nasıl olsa bir şekilde denk geliriz veya getiririz...

Selamlar, sevgiler...

Burak Dirican

İnşallah.. görüşmek dileğiyle...

Böyle bir geziyi kardeşimle bizde düşünmüştük,fakat onun izin konuları benim şehir arabam dağlara uygun olmadıgından yarım kaldı.Şimdi planınızı görünce üzüldüm.Kalacak yer ve tam gezilecek program belli olmadıgından kendimi bu plana dahil etme yolları bulamıyorum.Umarım güzel bir gezi olur,iyi tatiller.

Bizim açımızdan plan netleşmiş durumda. Hangi tarihte nerede olacağız, bugün itibari ile kesinleşmiş durumda.
Kalacağımız yerler konusunda kendimizi açık bıraktık. Uygun yer bulursak, mesela pansiyon kalabiliriz, olmadı, çadırımız ve uyku tulumlarımız arabada...

Selamlar, sevgiler...

Burak Dirican

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,444
Kayıtlı Üye Sayımız
172,099
Kaydolan Son Üyemiz
Attorney58

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR