Sahil Kamp Istanbul

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan sahilkampistanbul Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,420

Daha önce Sahil Kamp İstanbul'a geldiniz mi?

• Kullanılan toplam oy
    2
  • Anket kapatılmış .

sahilkampistanbul

Yeni Üye
Merhaba Sahil Kamp İstanbul olarak Şile sınırları içerisinde bir kamp alanına misafirlerimizi buyur etmekteyiz, "takriben istanbul'a özel araçla 45 dakika mesafededir." Ege yada Akdenize inemeyecek kadar yoğun çalışıyorsanız yada bu hafta sonu da arkadaşlarla yada sevgilimle bir macera yaşıyım diyorsanız kesinlikle bize gelmelisiniz .
Deniz kenarında kum plajımız dışında büyük bir çam orman arazisi üzerine çadır ve bungalovlarla kaplı 35 hektarlık bir arazi üzerindeyiz, büfemiz ve restorantımız bulunmaktadır.
Konaklamadan yiyecek ve içeceğe kadar fiyatlarımız ülkemizin yaşamış olduğu bu dönemden dolayı oldukça makul tutmaya çalıştık.
Doğayı ve kamp hayatını deneyimlemek isteyen yada kamp yapmadan yaşayamam diyen herkese açıktır.

Detaylı bilgi almak isterseniz...
Sahil Kamp İstanbul

DSC 0174

Sahil kamp deniz gorunum

Sile cocuk parki

DSC 0087

Sahil kamp kumsal

Deniz yemek sile

Son düzenleme:

Ben kamp alanınıza 3 ya da 4 kere geldim. Arkadaşlara faydası olması açısından, ayrıca belki sizlere de faydası olur diye düşünerekten kendi fikirlerimi yazmak istiyorum.

Sakinliği sevdiğim için her seferinde ormanlık alanı değil toprak yolun sonunu tercih ettim. Bu alanın manzarası güzel ancak üzeri tamamen açık olduğu için gölge alan yok. Ayrıca şemsiyenizi kullanmak isteseniz heryer kaya beton ya da taş olduğu için güneşten kaçamıyorsunuz. En güzel manzara eskiden mevzi olarak kullanılan beton yer, bu yıl da etrafına çit çekmişsiniz uzaktan güzel duruyor.

Yaşadığım en büyük problem tam mevzinin arkasında kalan tarafta yolun yukarı kısmındaki sabit karavandan (muhtemelen sizlerden birilerinin kaldığını düşünüyorum) gece gelen müzik sesleriydi. Aynı şekilde sahilde kurulan üstü kapalı kiosk tarzı yerinizde de şahsen benim hiç hazetmediğim müziklerin son ses çalınıyor olması yaşadığım bir diğer sıkıntı. Bir de (kamp alnından mı geldi bilmiyorum ancak çok yakındı) duyduğum silah sesleri canımı sıkmıştı. Bir de Haziran ayında restaurantınız açık olmasına rağmen hizmet vermiyordu anlayamamıştım.

Gördüğüm kadarıyla sakin olan o kısıma da yeni yapılar ekliyorsunuz (restaurant bungalov vb.) ve bir işletmeci olarak haklı sebeplerle tesisi geliştirmek istiyorsunuz. Ancak bence insanların kamp yapmaktan keyif almalarını istiyorsanız, tesisinizin içinde az yapılaşma ve sessiz sakin bölgeler de bırakmalısınız.

Nacizane tecrübelerimdir,

Melih

Ben kamp alanınıza 3 ya da 4 kere geldim. Arkadaşlara faydası olması açısından, ayrıca belki sizlere de faydası olur diye düşünerekten kendi fikirlerimi yazmak istiyorum.

Sakinbu tarzliği sevdiğim için her seferinde ormanlık alanı değil toprak yolun sonunu tercih ettim. Bu alanın manzarası güzel ancak üzeri tamamen açık olduğu için gölge alan yok. Ayrıca şemsiyenizi kullanmak isteseniz heryer kaya beton ya da taş olduğu için güneşten kaçamıyorsunuz. En güzel manzara eskiden mevzi olarak kullanılan beton yer, bu yıl da etrafına çit çekmişsiniz uzaktan güzel duruyor.

Yaşadığım en büyük problem tam mevzinin arkasında kalan tarafta yolun yukarı kısmındaki sabit karavandan (muhtemelen sizlerden birilerinin kaldığını düşünüyorum) gece gelen müzik sesleriydi. Aynı şekilde sahilde kurulan üstü kapalı kiosk tarzı yerinizde de şahsen benim hiç hazetmediğim müziklerin son ses çalınıyor olması yaşadığım bir diğer sıkıntı. Bir de (kamp alnından mı geldi bilmiyorum ancak çok yakındı) duyduğum silah sesleri canımı sıkmıştı. Bir de Haziran ayında restaurantınız açık olmasına rağmen hizmet vermiyordu anlayamamıştım.

Gördüğüm kadarıyla sakin olan o kısıma da yeni yapılar ekliyorsunuz (restaurant bungalov vb.) ve bir işletmeci olarak haklı sebeplerle tesisi geliştirmek istiyorsunuz. Ancak bence insanların kamp yapmaktan keyif almalarını istiyorsanız, tesisinizin içinde az yapılaşma ve sessiz sakin bölgeler de bırakmalısınız.

Nacizane tecrübelerimdir,

Melih
Bu tarz yerlerde müzik açılmasına bende çok tav oluyorum kamp demek doğa sesi ve sessizliktir...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri