Saros Camping

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YurdaCooL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,919

YurdaCooL

Ana Kamp
Yer
İstanbul / Maltepe
Kamp incelemelerine devam, 3 gündür Çanakkale Saroz körfesinde bulunan Saros Camping'de konaklıyoruz. Tüm kamp alanı çimenlik ve ağaçlık, denize bile neredeyse ağaç gölgesinde giriliyor. Güneşlenmek isteyenler için hem ağaçların altında hem de kumsalda şezlonglar bulunmakta. Ortak kullanım alanları çok temiz, kampa her gün sebze/meyveci uğruyor, ayrıca basit ihtiyaçlar için büfe bulunuyor. Deniz çok temiz ve güzel, biraz sığ, çocuklar için güzel bizim ise deniz içinde biraz yürümemiz gerekiyor. Çok beğendiğimiz bu kamp yeri için girişte 3 gece konaklamak üzere toplam 330TL ödedik.

IMG 20200729 082609

IMG 20200729 082806

IMG 20200729 082904

IMG 20200729 082910

IMG 20200729 082937

IMG 20200729 082947

Etiketler

Paylaşım için teşekkürler.Sanırım suyu biraz soğuk olur.Özellikle körfezin kendini temizlediği dönemler.

Paylaşım için teşekkürler.Sanırım suyu biraz soğuk olur.Özellikle körfezin kendini temizlediği dönemler.

İlk defa Saroz'a geliyoruz, hep suyunun soğukluğu ile ilgili şeyler duyuyorduk ve açıkçası çocukların denize rahatlıkla girip giremeyeceği konusunda biraz tedirgindim. Gelip de suyun sıcaklığını görünce herhalde yanlış yere geldik diye düşündüm :smiley: Mevsimden mi yoksa bulunduğumuz yerden mi, suyun sığ oluşundan vb. bilemiyorum su sıcaklığı çok güzel.

Kamp

İlk defa Saroz'a geliyoruz, hep suyunun soğukluğu ile ilgili şeyler duyuyorduk ve açıkçası çocukların denize rahatlıkla girip giremeyeceği konusunda biraz tedirgindim. Gelip de suyun sıcaklığını görünce herhalde yanlış yere geldik diye düşündüm :smiley: Mevsimden mi yoksa bulunduğumuz yerden mi, suyun sığ oluşundan vb. bilemiyorum su sıcaklığı çok güzel.

Harika.İyi tatiller dilerim.

Bu gün denize girersiniz su mevsim normallerinde, yarın bir bakarsınız çeneler birbirine vuruyor:smiley:. Belli aralıklarla yazın ortasında su buz gibi olabiliyor. Onun zevkide ayrı. Size iyi tatiller.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR