Satılık - 1984 Model Cj8

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan WooDoo Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 24
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,004

WooDoo

Ana Kamp
1984 MODEL CJ-8 ARAÇ ORJİNALDİR. KAPORTA VE ALT KISIMLARDA HERHANGİ BİR ÇÜRÜK BULUNMAMAKTADIR. KEYFE KEDER BOYA İSTER. ARAÇ DİRİ VE LASTİKLERİ YENİDİR. MERKEZİ KİLİTTİR. 2000-2500 MOTOR BULUNUR. YILLIK VERGİSİ 300 TL CİVARINDADIR. LPG MEVCUTTUR. LPG ŞU ARABANIN İÇİNDE, İSTENİRSE ALT TARAFINDA YERİ VAR ORAYA DA ALDIRILABİLİR. TÜRÜNE GÖRE YAKITTA CİMRİDİR. ÇALIŞMAYAN HİÇBİR AKSAMI BULUNMAMAKTADIR. (4x2 ve 4x4 ve AĞIR 4x4 ÇALIŞMAKTADIR) İÇİ DERİ DÖŞEMEDİR VE OLDUKÇA KONFORLUDUR. HİDROLİK DİREKSİYON, ÇELİK JANTLAR MEVCUTTUR. ORTA ROT ve ROT BAŞLARI VE ÖN TAKIM ORJİNALLERİ İLE DEĞİŞTİRİLMİŞTİR. DEBRİYAJ BASKI BALATA YENİ DEĞİŞMİŞTİR. YÜRÜYEN VE MOTORLA İLGİLİ HİÇBİR MASRAFI YOKTUR. DİREKSİYON MAFSALI, ÇANI vs DEĞİŞTİRİLMİŞTİR. AKÜ TAŞ GİBİDİR. HAFTADA BİR KERE BİNMEME RAĞMEN 1 SEFERDE ÇALIŞMAKTADIR. BÜTÜN BU BAKIMLAR YAPILDIKTAN SONRA ARABA EN FAZLA 200-300 km YOL YAPMIŞTIR. 0 km BİR ARAÇ DEĞİLDİR O YÜZDEN İLLAKİ YAPILMASI GEREKEN BİRŞEYLER VARDIR.
ARAÇ MUAYENESİ 18.02.2012 TARİHİNDE BİTMİŞTİR. SADECE İŞLERİMİN YOĞUNLUĞUNDAN DOLAYI MUAYENEYİ YAPTIRAMADIM. ARACA EMNİYET KEMERLERİ TAKILIP EGZOS MUAYENESİ - LPG SIZDIRMAZLIK RAPORU YAPILDIKTAN SONRA MUAYENEYE HAZIRDIR.
EĞER MUAYENEYİ BEN YAPTIRIRSAM RAKAM 12.500.-TL
SİZ YAPTIRIRSANIZ 12.000.-TL

İletişim: Özgür 0542 326 15 30

Nar3 126

Nar3 126

Etiketler

hayırlı satışlar.. şansıman T176 çıkar. önler disk arka kampanadır. ön arka diferansiyel diğer cj lerden 9 cm daha geniştir. CJ nin kıymetlisi diyebiliriz Offroad için uzaklaşma açısı sıkıntı verir. Komple tadilatta arka şaşi kısaltılabiliyor. Ben yaptım nefis oluyor...

göktuğ abi,
alırkende size danışmıştım zaten alalı 4-5 ay oldu. şimdiye kadar 3000 tl civarı masraf yaptım sadece boya işi kaldı aslında 1 sene daha götürür ama boyattım mı daha güzel olacak.
malesef bazı özel nedenlerden satmak zorundayım yoksa hayatta satmam
artık hayırlısı

WooDoo' Alıntı:
göktuğ abi,
alırkende size danışmıştım zaten alalı 4-5 ay oldu. şimdiye kadar 3000 tl civarı masraf yaptım sadece boya işi kaldı aslında 1 sene daha götürür ama boyattım mı daha güzel olacak.
malesef bazı özel nedenlerden satmak zorundayım yoksa hayatta satmam
artık hayırlısı

tam proje aracı ;D neler yapılır buna offf..

orjinal. ruhsatta 1996 yazıyor. o halde 2000 motor olması gerekiyor :D
bazen ruhsata düşük yazıyorlar bende motor olayından pek anlamadığım için öyle yazdım. araç 6 silindir.
ustanın söylemesine göre "harikan" orjinal motoru var ve motor durumu gerçekten çok iyi

Ynt: Satılık - 1984 Model Cj8

arac süper hayırlı satışlar haftaya kredi bulup bunu almam lazım vinç şnorkel sepet dodikler ahhhhhh canavar olur bu

WooDoo' Alıntı:
orjinal. ruhsatta 1996 yazıyor. o halde 2000 motor olması gerekiyor :D
bazen ruhsata düşük yazıyorlar bende motor olayından pek anlamadığım için öyle yazdım. araç 6 silindir.
ustanın söylemesine göre "harikan" orjinal motoru var ve motor durumu gerçekten çok iyi

Motor gücünün az yazılması devletin gizli vergi indirimidir. Standart 4.2 litre Z tip motor çıkar. Grank ağırlıkları 80 modellerde 12 ağırlık olmasına rağmen yani C tipi motorlarda 12 ağırlık, cj-8 lerde 6 ağırlık çıkar.. Bu sebeple torku biraz daha düşüktür..Ama daha seri devirlenir. Harikan motor ise 4 silindirdir. 65 li yıllar cj-5 lerde çıkar..

çok ıyı bılırım bu aracı rızeden gıttı oraya bızım burda toplanmıstı

aracın şu an elektrik tesisatı da sıfırlandı,
sadece sızdırmazlık raporu - egzos muayenesi, ondan sonra muayene işide bitiyor.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.