SATILIK 1996 Discovery-1 300TDI 28.000TL

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Disco300Td Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 25
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,982
Ynt: SATILIK 1996 Discovery-1 300TDI 28.000TL

Vx 80 almanızı isterim. Ön arka ve orta diff lock mükemmel bir şey. Araç çok güçlü. Arazide farkını hissettiriyor. Ben de daha önce benzinli defender (83 hp) vardı. Kamyonların hepsi rampada bana korna çalıyordu. Kışın aracın içinde donuyorduk. Arazi performansı güzeldi ama inkar etmiyorum. Ama lc 60 dizelle (98 hp) bile kıyaslanamaz. Lsd kilit ise ayrı bir güzellik.

Temiz bir araç almanız dileğiyle.

Saygılar

Etiketler

bende daha önce defender vardı. O zaman hayalim hep 300 tdi discoya binmekti. Çocuklarda o zaman dan beri beni sıkıştırıp duruyorlar. O dönem de çok camel trophy seyrettik bunun da etkisi var. Benim hayalim diyebilirim. Ama şunu açıkça söyleyebilirim. Toyota ayrı bir dünya. Binerken kendinize ve aracınıza güveniyorsunuz. Elimde 50 bin liram olsa, hiç düşünmeden bir vx 80 alırım. Ön, arka ve orta diff lock hele bide şanzumandan tahrikli vinç varsa tadından yenilmez.
Arazide sırtınız zor yere gelir.
Param bj 60 a yetiyor demiştiniz. Benim size önerim kullanmadıysanız bir bj 60 kullanmanız. Makaslı olduğu için disco rahatlığını bulmanız mümkün değil. Piyasa genelde orman çıkması, önlerde disk fren yok, hidrolik direksiyon yok. Klima yok. Koltuklar çok rahat değil. Bütün bunları 5000 tl ye halledersiniz.
10 kişi oturabiliyorsunuz. Lsd kilit ayrı bir güzel. Dizel olması ve benim aracım için söylüyorum uzun yol/ şehir içi yakıt tüketimi ortalama 9/11 gibi. Yoğun trafik ve mahalle arası 13 lt civarında.

beykozdaki etkinliğe gelmeyi düşünüyorum. görüşebilirsek aracımı dilediğiniz kadar kullanıp deneyebilir ve ona göre araştırmanıza devam edersiniz.

saygılar

yörük 54' Alıntı:
bende daha önce defender vardı. O zaman hayalim hep 300 tdi discoya binmekti. Çocuklarda o zaman dan beri beni sıkıştırıp duruyorlar. O dönem de çok camel trophy seyrettik bunun da etkisi var. Benim hayalim diyebilirim. Ama şunu açıkça söyleyebilirim. Toyota ayrı bir dünya. Binerken kendinize ve aracınıza güveniyorsunuz. Elimde 50 bin liram olsa, hiç düşünmeden bir vx 80 alırım. Ön, arka ve orta diff lock hele bide şanzumandan tahrikli vinç varsa tadından yenilmez.
Arazide sırtınız zor yere gelir.
Param bj 60 a yetiyor demiştiniz. Benim size önerim kullanmadıysanız bir bj 60 kullanmanız. Makaslı olduğu için disco rahatlığını bulmanız mümkün değil. Piyasa genelde orman çıkması, önlerde disk fren yok, hidrolik direksiyon yok. Klima yok. Koltuklar çok rahat değil. Bütün bunları 5000 tl ye halledersiniz.
10 kişi oturabiliyorsunuz. Lsd kilit ayrı bir güzel. Dizel olması ve benim aracım için söylüyorum uzun yol/ şehir içi yakıt tüketimi ortalama 9/11 gibi. Yoğun trafik ve mahalle arası 13 lt civarında.

beykozdaki etkinliğe gelmeyi düşünüyorum. görüşebilirsek aracımı dilediğiniz kadar kullanıp deneyebilir ve ona göre araştırmanıza devam edersiniz.

saygılar
Beykozdaki etkinlikle ilgili bilgi bulamadım sitede ama ben de katılmak isterim, umarım görüşebiliriz.

hayırlı satışlar araç diri ve güzel,hele birde nesim usta ilgileniyosa mekanikte iyidir ,daha ne olsun.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,088
Kaydolan Son Üyemiz
TunaKarakaya

SON KONULAR

Geri