Satılık 5 Band President Jackson Telsiz 25 watt 300 TL

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan turkergen Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 26
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 9,222

Etiketler
Ynt: Satılık 5 Band President Jackson Telsiz 25 watt 300 TL

Jackson ilanında video vardır. Çıkış wattını wattmetreden 25 watt olarak görebilirsiniz.Cihazın sinyal göstergesi bazen saçmalıyor. Elimde jackson a uyan gösterge kalmadığı için şu an değiştiremiyorum. Bu haliyle satılıktır. Eğer gösterge elime geçerse değiştireceğim. Gezenbilir üyelerine cihaz indirimlidir. Gezenbilir e 250 TL dir. Selamlar.

ilan 270 TL GET olarak yeniden açılmıştır. Linki değişmiştir.
Link:http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-elektronik-lisanssiz-telsiz-president-jakson-halk-bandi-telsiz-79418328/detay
İlanda İzmir içi görüşme videosu vardır. Bir önceki mesajda Uzak mesafe (DX) Telsiz görüşmesi videosu vardır. Gezenbilir üylerine 250 TL dir.

TEKNOKA' Alıntı:
aynı konuya kaç kez daha . koyacaksın ?

bişiler yazmak çok mu zor yahu ? bu ne saygısızlıktır anlayamıyorum !!!

konuyu takip edeceksen "takip" yazmak çokmu zor ?

bunu başka bir topicte tartışmıştık ilan sahibininde yorumu vardı.bende nokta koymayı saygısızlık olarak görüyorum.sanırım ordaki polemik muhtemel reha bey tarafından,silinmiş.beyfendi orda nokta koyan arkadaşın hareketi normal demişti.ilan sahibi ve izleyenler neler hissediyor anlaşılsın istedim.takip edeceğim konuya en azından takip yazarım

Selamlar
sanırım bir yanlışlık var.. Zira, bu başlıktan bir mesaj silmedim.. silinen mesajlar arasında da görememdim.. Bence çok da önemi yok.. Zira, sadece "takip" veya "." yazmak genel de forumları okumayı zorlaştırdığı için "bence" (şahsi fikrimdir) yapılmasa daha iyi olur..

"." konusunda da, gördüğüm/izlediğim "rahatsızlığa" neden oluyor.. yapmazsanız sevinirim...

herkese güzel bir hafta dilerim, reha

hayırlı satışlar...
baaşka ihtiyaç için bütçe yapmasaydım hemen düşünebilirdim.
Hele ki izmirdeymişsiniz...

takip...

Arkadaşlar isteyen istediği noktalama işaretini koyabilir. Boşu boşuna kendinizi yormayın. Evet başka bir topic te nokta koymayı saygısızlık olarak görmediğimi söylemiştim. Halen de fikrimi savunuyorum. Nokta koyanlar ne yapmış? sadece nokta koymuş. Küfürmü etmiş.? her türlü noktalama işareti serbest arkadaşlar. Rahat olun. Nokta cümlenin sonunda olur. Bırakın noktaları da cümlenin anlamına bakın. Ayrıca kimin, neyi neden koyduğu nu sizler açıklama yapmadan ben anlıyorum zaten. Açıklama için de boşuna uğraşmayınız.

Orhan Bey; kısmet değilmiş, fakat satış halen devam etmekte. Belki bakarsınız uzun süre satılmaz. Bu hafta içi sinyal gösterge ibresini de değiştireceğim. Yani herhangi bir sıkıntısı kalmayacak. Fiyat yine aynı kalacaktır.

Konuya nokta veya çeşitli noktalama işareti koyan, takip eden, yorum yazan herkese teşekkür ederim.

Haa bir de nokta belki şöylede algılanabilir. Satışta son nokta gibi. Bir de olaya bu taraftan bakın.

aselsan telsiz başlıklı sanırım frick nickli kullanıcının açtığı bir başlıktı.ve sanırım teknoca nikli kullanıcı ordada tepki göstermişti.haklı olduğunu düşünerek o başlık altındada eleştirmiştim.taki nokta gülümseme şeklindeki mesajlar konuyu takip edenlere mail olarak yansıyor.sıksık mail almak bazen hoş olmuyor.dikkat çekmek istedim.saygılar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR