SATILIK DEFENDER ARIYORUM

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan cgdsylmzz Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,712

Etiketler
Ynt: SATILIK DEFENDER ARIYORUM

bende 91model 110 2.5 benzinli lpg li var araç antalya türk tlkomdan alınma motor yeni revizyon oldu benzin deposu şamandıra pompa akü distiribitör ön balata disk arka balata fren merkezleri yeni çift kalorifer deri koltuk yürürü mükemmel lastikler iyi lpg ruhsata işli muayene 2014 4.aya kadar beyaz renli telekomdaki boyası ile duruyor parçaları kayalardan aldım tamiri ümraniye odabaş oto mehmet muhammet usta yaptı araç ist sultanbeyli de fiyatı 15000 tl mustafa çermik tel 0554 324 90 52

Ynt: SATILIK DEFENDER ARIYORUM

ilgilenirseniz fiyat konusunda yardımcı olurum

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-land-rover-sahibinden-full-yapili-defender-lpg-li-85738576/detay

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR