Satılık Grand Cherokee 4.7 Jant + Lastik Seti

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan black Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,768

black

Kamp I
Yer
İzmir
Merhabalar,

Satmış olduğum 2000 model Grand Cherokee 4.7 aracımın üstünden çıkan orijinal jantları ve kışlık lastikleri satıyorum. Amacım kâr yapmak değil, sadece yeni araç aldığım için ve onun da yedek lastikleri olduğu için şu anda evimde yaklaşık 15 tane lastik olması. İzmir, Karşıyaka'da yaşıyorum, almak isteyen olursa elden teslim edebilirim.

İyi günler.

IMG 6077
IMG 6078
IMG 6079
IMG 6080
IMG 6081

Etiketler

Merhaba,

Öncelikle geç cevabım için kusura bakmayın lütfen.

Jantlar orijinal Jeep jantlarıydı, sanırım 5x127 diye geçiyor bunlar. Ama ne yazık ki jantlar satıldı.

Teşekkür eder, iyi günler dilerim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR