SATILIK suzuki samurai 1990 model

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ozer kamalak Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,783

ozer kamalak

Kamp I
aracın sol ön akis kafası problemlidir nasıl yapılır bilmiyorum
üzerinde aisin marka japon malı dualmatıkler takılı istenmemesi durumunda fiyattan düşülerek orjınal sabit poryaları verilicek
koltuk döşemeleri iyi durumda ama şöför koltugunu tutan sag kolu kırıktır.
zemin döşemesi iyi durumda
takırtı tukurtu yolda giderken herangibi bir ses cıkarmamaktadır.
tentenin birkaç çıt çıtı düşmüş bu yüzden düzgün durmuyor yaz geliyor uzun bir süre gerekte yok aslında :smiley:
ufak tefek kaportasında problemler vardır ilgilenenler 0531 746 24 12 nolu telefondan ulaşırlarsa en ince ayrıntısına kadar bilgilendirilicektir. 2
marshall kl71 mt lastikleri sıfır ayarında 4 adet. şuan üzerinde yokohama geolander at lastıkleri takılı araç rent çıkması değildir.
üzerinde performance egzoz takılı v8 gibi kükremektedir ;D orjınalı yanında verilicektir saglamdır [SIZE=78%].[/SIZE]
kaputun menteşe baglantı yeri kırıktır bunun dışında dışında kaportanın sorunu yok denecek kadar azdır.
hem vakitsizlik hemde nakitsizlikten dolayı araca masraf yapamıyorum :-\ malum yeni evlendim masrafım çok oldu işlerde biraz yolunda gitmeyince aslanımı satılığa çıkarmak zorunda kaldım istedigim fiyat şu ana kadar yaptıgım masrafları hic katmıyorum bile malum sitede 9000 tl fıyat yazılı gezenbilire özel 8500 tl lpg takılı ruhsata işlenmemiştir atiker marka anlattıklarım dışında problemi yoktur

Etiketler

Ynt: SATILIK suzuki samurai 1990 model

Aracın görsellerini de eklersen ilgelenen ler daha iyi fikir sahibi olur

;)

IMG 0268

IMG 0269

IMG 0270

IMG 0271

IMG 0272

güncelll brandası onarıldı sadece resimde göründügü kadar ufak bi yırtıgı vardır bu gun elektrik tesisatında açık olan yerlerinide bantla kapatıp gereken kabloları yenileriyle degistirdim.

özer bey hayırlı satışlar. birşey soracam. bendede samurai var sis farı taktıracam. sizinkini görünce kafama takılan şeyi sorayım. kaput açılınca sis farına değmiyormu? kaput olayını nasıl yapıyorsunuz? aynı yere bende sis farı taktıracamda.

teşekkürler ;)
kaput olayına gelince benim aracın dayama çubugu var kaputu açınca çubugu çıkarıp ona dayıyorum orjinal gibi göründü gözüme ama sonradanda takılmış olabilir kaput ayrıca çelik bir telle baglanmış

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR