Serm & Barr Karavan

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mokan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 20
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,321

Etiketler
serm&barr

Siz bahsi geçen firmayla ilginiz varsa ürünleri anlatırsanız daha iyi olur.
Merhaba, Instagram’da karşılaştım. Daha önce görmemiştim, yerli bir üretici olduğunu öğrendim. Soul modeli Avrupa bir karavan gibi. Yakından inceleyemedim ama çok hoş görünüyor. Etrafta hiç karşıma çıkmadığı için burada bir danışmak istedim, tecrübesi olan var mı diye.

Merhabalar,
Benim de araştırdığım ve bu hafta sonu gidip almaya karar verdiğim yerli bir karavan üreticisi olan Serm & Barr firması hakkında kısaca bilgilerimi paylaşmak isterim. Bu firma yaklaşık 3 yıldır piyasada ve geçen sene yeni kasa üretimine geçmiş. Piyasada en çok bilinen yerli firmaların, ki bunların bir çoğu 25-30 yıldır sektörde, hemen arkasından gelmeyi başarmış görünüyor. SOUL 500 LX modelini almayı düşünüyorum. İlk karavanım olacak. Firmanın karavan içi ürünlerinde avrupa markaları ile çalışması ve diğer mobilya, kabuk vb. üretiminlerinin kaliteli olması beni bu firmaya yönlendirdi. İletişime geçtiğim İbrahim Bey şuana kadar her türlü yardımcı olmaktadır.
Önümüzdeki hafta içerisinde umarım siparişimi geçmiş ve karavanımı bekliyor olarak buradan farklı ilave bilgiler veririm.
Selamlar, sevgiler.
Özden ÖZGÜDEN

Merhabalar,
Benim de araştırdığım ve bu hafta sonu gidip almaya karar verdiğim yerli bir karavan üreticisi olan Serm & Barr firması hakkında kısaca bilgilerimi paylaşmak isterim. Bu firma yaklaşık 3 yıldır piyasada ve geçen sene yeni kasa üretimine geçmiş. Piyasada en çok bilinen yerli firmaların, ki bunların bir çoğu 25-30 yıldır sektörde, hemen arkasından gelmeyi başarmış görünüyor. SOUL 500 LX modelini almayı düşünüyorum. İlk karavanım olacak. Firmanın karavan içi ürünlerinde avrupa markaları ile çalışması ve diğer mobilya, kabuk vb. üretiminlerinin kaliteli olması beni bu firmaya yönlendirdi. İletişime geçtiğim İbrahim Bey şuana kadar her türlü yardımcı olmaktadır.
Önümüzdeki hafta içerisinde umarım siparişimi geçmiş ve karavanımı bekliyor olarak buradan farklı ilave bilgiler veririm.
Selamlar, sevgiler.
Özden ÖZGÜDEN

Geçen gün bu markanın bir tanıtım videosunu izlemiştim. Elinizdeki teknik verileri ve teklifleri paylaşır mısınız? Sitesindeki konfigüratör sayfası çalışmadığı için fiyatlarını göremiyorum.

Geçen gün bu markanın bir tanıtım videosunu izlemiştim. Elinizdeki teknik verileri ve teklifleri paylaşır mısınız? Sitesindeki konfigüratör sayfası çalışmadığı için fiyatlarını göremiyorum.
Merhabalar,

Yaklaşık 4 ay bekledikten sonra karavanımıza kavuştuk. Bu markanın bilinirliğinin az olduğunu gördüğüm için buradan bazı bilgileri paylaşmak istedim. Karavanın siparişini 3. ayın ortasında verdikten sonra 7. ayda karavanımızı teslim aldık. Karavan ile 2 haftalık tatil yaptık. Adana'dan çıkıp ilk olarak Assos'ta bir karavan kampına gittik. Yeşilyurtlife adlı denize sıfır bir kamp alanı. Bir hafta sonrasında Marmaris Hisarönündeki Evcan Camping'e geçtik. Karavanın kalitesi, kullanılan malzemeler ve konforu gerçekten üst segmentte. Üretici Serm & Barr firması çalışanlarının yaklaşımları da çok iyi. Bizler karavan hayatına yeni başladığımız için birçok eksiklerimiz oluyor. Zaman içerisinde bunları gidermeye çalışıyoruz. Üretici firmanın ürününün arkasında durması ve herzaman (buna hafta sonları ve akşamın 22:30'u da dahil) ulaşılabiliyor olması gerçekten önemli.

Özetle, Serm & Barr markası ve en önemlisi çalışanları hakkında ufak tefek konular dışında hiçbir olumsuzluk yaşamadım.

Saygılarımla.

Merhabalar,

Yaklaşık 4 ay bekledikten sonra karavanımıza kavuştuk. Bu markanın bilinirliğinin az olduğunu gördüğüm için buradan bazı bilgileri paylaşmak istedim. Karavanın siparişini 3. ayın ortasında verdikten sonra 7. ayda karavanımızı teslim aldık. Karavan ile 2 haftalık tatil yaptık. Adana'dan çıkıp ilk olarak Assos'ta bir karavan kampına gittik. Yeşilyurtlife adlı denize sıfır bir kamp alanı. Bir hafta sonrasında Marmaris Hisarönündeki Evcan Camping'e geçtik. Karavanın kalitesi, kullanılan malzemeler ve konforu gerçekten üst segmentte. Üretici Serm & Barr firması çalışanlarının yaklaşımları da çok iyi. Bizler karavan hayatına yeni başladığımız için birçok eksiklerimiz oluyor. Zaman içerisinde bunları gidermeye çalışıyoruz. Üretici firmanın ürününün arkasında durması ve herzaman (buna hafta sonları ve akşamın 22:30'u da dahil) ulaşılabiliyor olması gerçekten önemli.

Özetle, Serm & Barr markası ve en önemlisi çalışanları hakkında ufak tefek konular dışında hiçbir olumsuzluk yaşamadım.

Saygılarımla.
Karavanınız hayırlı olsun, güle güle kullanın. ✌️

Euro bazında fiyatını ve bu fiyata satın aldığınız standart ve ekstra donanımları da yazar mısınız?
Bu sayede diğer markalarla kıyaslama yapabilelim.

Merhabalar,

Saygılarımla.
Karavanınızı iyi ve keyifli günlerde kullanmanızı dilerim.

Araştırma yaparken bu firmanın ürünlerini görmüş ve yerli karavan üreticileri arasında çok iyi bir seviyede olduğuna kanaat getirmiştim.

Açıkçası fiyat konusunu bende merak ettim.

Bizi aydınlatabilirseniz sevinirim.

Karavanınız hayırlı olsun, güle güle kullanın. ✌️

Euro bazında fiyatını ve bu fiyata satın aldığınız standart ve ekstra donanımları da yazar mısınız?
Bu sayede diğer markalarla kıyaslama yapabilelim.
Merhaba,
Benim aldığım SOUL 500 LX modeli. İnternet sitesinde standart olan tüm ürünler, marka ve model adlarıyla yazılı ( SermBar Karavan)

Luxury Paket​

• Amörtisörlü Frenli Premium Güçlendirilmiş Şasi (Alko/Knott)
  • Combi 4 Gazlı Karavan Isıtıcısı (Truma)
  • 12 V Karavan Buzdolabı 150 Lt (Berhimi 150 Cold)
  • Solar Panel Sistemi
  • Gazlı Triplex Fırın ve Üç Gözlü Ocak (Thetford Triplex)
  • Kasetli Karavan WC (Thetford)
  • Yaşam Aküsü 105 Ah
  • Uzaktan Kumandalı Uyku Kliması (Maxxair)
  • Karavan Dış Duş Sistemi (ABL/Reich)
  • Dış Gaz Alım Noktası (Truma/ABL)
  • Şehir Şebeke Suyu Girişi City Water (ABL)
  • Akordiyon Ayırıcı Perde Sistemi (Remis)
  • Neon Dinamik Led Sinyalizasyon Sistemi (JOKON
Buradan sadece Uyku klimasını çıkartıp yerine Truma Compact Plus Tepe Kliması eklettim. Ekstra donanım olarak ta Truma Smart M Mover, Thule Omnisstor Kasetli Tente, 24" Smart Tv ve askı aparatı, 4 adet USB Type A ve Type C priz grubu ilave ettirdim.

Fiyatı ise 32.000 EURO ya geldi. Üretim süresi ise 4 ay kadar sürdü. Ancak son dönemlerde artan taleplerden dolayı üretim süresi 5 ayı geçiyormuş.

Karavanımla yaptığım seyehatleri ayrı bir İnstagram [Caravanlife01] hesabından paylaşıyorum.

Selamlar,

IMG 2979

Merhaba,
Benim aldığım SOUL 500 LX modeli. İnternet sitesinde standart olan tüm ürünler, marka ve model adlarıyla yazılı ( SermBar Karavan)

Luxury Paket​

• Solar Panel Sistemi
  • Yaşam Aküsü 105 Ah
Buradan sadece Uyku klimasını çıkartıp yerine Truma Compact Plus Tepe Kliması eklettim. Ekstra donanım olarak ta Truma Smart M Mover, Thule Omnisstor Kasetli Tente, 24" Smart Tv ve askı aparatı, 4 adet USB Type A ve Type C priz grubu ilave ettirdim.

Fiyatı ise 32.000 EURO ya geldi. Üretim süresi ise 4 ay kadar sürdü. Ancak son dönemlerde artan taleplerden dolayı üretim süresi 5 ayı geçiyormuş.

Karavanımla yaptığım seyehatleri ayrı bir İnstagram [Caravanlife01] hesabından paylaşıyorum.

Selamlar,

Ekli dosyayı görüntüle 642941
Hobby ve weinsberg grubuna benzer sanki onların çocuğu gibi.:smiley:)

Merhaba,

Luxury Paket​

• Solar Panel Sistemi
  • Yaşam Aküsü 105 Ah

Selamlar,

Ekli dosyayı görüntüle 642941
Bilgilendirmeniz için teşekkürler.

Karavanınız çok güzel.

Kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.