Sigorta Kampanyası.

ozgurgokalp

Ana Kamp
Bir karavancı abimden duyduğum kadarıyla Quick Sigorta karavanların fiyat sorununun çözümünü bir kampanyayla desteklemiş. Abimin aktardığına göre fiyatı 1800 tl gibi bir fiyata indirmiş. Ben yaptırdığım 2018 Ağustos ayında 2870 tl ödedim. Kendim yaptırmadım, duyumum bu şekilde. Sigortasını yenileyeceklerin fiyat alıp doğruluğunu teyit edip paylaşması iyi olur. Daha önce paylaşılmamış olduğunu sanıyorum. Bilgilendirmek istedim.

Akdeniz45

Otelde misafir karavanda evimizdeyiz
Aşağıdaki tabloda görünen karavan sürücüsünün hasarsızlık prim oranı (basamak no) ile karavanın kayıtlı olduğu il aynı olan karavanların sigorta primlerini karşılaştırabiliriz.

Karavanımızın sigorta primlerini yazarken bu iki noktayı da bildirmekte fayda var.

Tablo 2.PNG

Son düzenleme:

aliihsanilban

Yeni Üye
15 gün önce aldığım motokaravanımın ayvalıkta yaptırdığım trafik sigortası 3070 tl.ödedim.binek arabamınkinden 5 kat fazla.mantıksız ve izahı mümkün olmayan bir şey.

Akdeniz45

Otelde misafir karavanda evimizdeyiz
15 gün önce aldığım motokaravanımın ayvalıkta yaptırdığım trafik sigortası 3070 tl.ödedim.binek arabamınkinden 5 kat fazla.mantıksız ve izahı mümkün olmayan bir şey.
Haklısınız bu farkın bir izahı yok.

Sorun hazine müsteşarlığının sigortalara gönderdiği bu tabloda. 2017 yılına ait bu tablodaki rakamlar her ay yükseliyor. Tabloda otomobiller için azami prim ile karavanlar (özel amaçlı araç) için önerilen azami prim arasındaki farkı izah etmek hakikaten mümkün değil.
Tablo 1.PNG

Aşağıda gördüğümüz tablodaki hasarsızlık basamağına göre sigorta primi azalabildiği gibi artabilirde.
Tablo 2.PNG

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
99,768
Kullanıcılar
167,488
Son üye
Erol 66

SON KONULAR