DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM

Sigorta Kampanyası.

'GENEL KONULAR' forumunda ozgurgokalp tarafından 13 Mayıs 2019 tarihinde açılan konu 444 kişi tarafından okunmuş, 4 cevap yazılmıştır

1. ozgurgokalp

ozgurgokalp Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    27
    Bir karavancı abimden duyduğum kadarıyla Quick Sigorta karavanların fiyat sorununun çözümünü bir kampanyayla desteklemiş. Abimin aktardığına göre fiyatı 1800 tl gibi bir fiyata indirmiş. Ben yaptırdığım 2018 Ağustos ayında 2870 tl ödedim. Kendim yaptırmadım, duyumum bu şekilde. Sigortasını yenileyeceklerin fiyat alıp doğruluğunu teyit edip paylaşması iyi olur. Daha önce paylaşılmamış olduğunu sanıyorum. Bilgilendirmek istedim.

Etiketler:

2. Akdeniz45

Akdeniz45 Otelde misafir karavanda evimizdeyiz.

Alınan Beğeni:
    2.656
    Aşağıdaki tabloda görünen karavan sürücüsünün hasarsızlık prim oranı (basamak no) ile karavanın kayıtlı olduğu il aynı olan karavanların sigorta primlerini karşılaştırabiliriz.

Karavanımızın sigorta primlerini yazarken bu iki noktayı da bildirmekte fayda var.

Tablo 2.PNG

Son düzenleme: 13 Mayıs 2019

3. ozgurgokalp

ozgurgokalp Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    27
    Muğla 4. basamak 2018 Ağustos 2870 TL.

Akdeniz45 bunu beğendi.

4. aliihsanilban

aliihsanilban Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    15 gün önce aldığım motokaravanımın ayvalıkta yaptırdığım trafik sigortası 3070 tl.ödedim.binek arabamınkinden 5 kat fazla.mantıksız ve izahı mümkün olmayan bir şey.

5. Akdeniz45

Akdeniz45 Otelde misafir karavanda evimizdeyiz.

Alınan Beğeni:
    2.656
    Haklısınız bu farkın bir izahı yok.

Sorun hazine müsteşarlığının sigortalara gönderdiği bu tabloda. 2017 yılına ait bu tablodaki rakamlar her ay yükseliyor. Tabloda otomobiller için azami prim ile karavanlar (özel amaçlı araç) için önerilen azami prim arasındaki farkı izah etmek hakikaten mümkün değil.
    Tablo 1.PNG

Aşağıda gördüğümüz tablodaki hasarsızlık basamağına göre sigorta primi azalabildiği gibi artabilirde.
    Tablo 2.PNG

Son düzenleme: 26 Mayıs 2019

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...

Ziyaretçilerin Bu Sayfaya Ulaşmak İçin Kullandıkları Kelime Aramaları

1. quick sigorta karavan