DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM
  1. NISSAN X-TRAIL'İ BATI TOROSLAR'DA TEST ETTİK!. OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ
    Duyuruyu Kapat
Duyuruyu Kapat
ARAÇ TESTİ: NISSAN X-TRAIL

NISSAN X-TRAIL'İ TOROSLAR'DA TEST ETTİK!.
OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Sıra Dışı Etkinlikler Video

'DAĞCILIK' forumunda erol81 tarafından 7 Aralık 2015 tarihinde açılan konu 1139 kişi tarafından okunmuş, 5 cevap yazılmıştır

Bu Sayfayı Paylaş

1. erol81

erol81 Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    42
    Merhabalar ,arkadaşlarımla beraber yaptığımız aktiviteleri video haline getirdik umrarım beğenirsiniz .Video Dağcılık,doğa yürüyüşü, kanyoning, mağaracılık,dalış,rafting, motocross,atv,painball,yachting içermektedir

Videoyu hangi kategoride olması gerektiğini çözemedim o yüzden içinde en çok dağcılığı barındırdığı için buraya koymak istedim.Bu ve bunun gibi karışık aktivite yapan gruplarla tanışmak isteriz,deneyimlerinden yararlanabilir beraber aktivite yapabiliriz hepinize iyi eğlenceler

Son düzenleme: 7 Aralık 2015
    maschuk ve Sinan1978 bunu beğendi.

2. arcamenel

arcamenel Kamp II

Alınan Beğeni:
    15
    Elinize saglık güzel olmuş keyfiniz eksilmesin sizin kadar extreme olamadım henüz hatta pikniğe gidemez oldum:smiley:

erol81 bunu beğendi.

3. Sinan1978

Sinan1978 Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    9
    Mükemmel organizayonlar. Hayatın tadını çıkarmak diye buna derim. :smiley: Ben izlerken gaza geldim sizin neler hissettiğinizi tahmin bile edemiyorum.

erol81 bunu beğendi.

4. erol81

erol81 Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    42
    Evet hala izlerken bile o günlere gidiyoruz ve bunu dostlarımla ve arkadaşlarımla gerçekleştirebilmek dünyada insanın yaşayabiliceği en büyük zenginlik bence ,darısı başınıza...

Sinan1978 bunu beğendi.

5. EKARAIS

EKARAIS Şimdi orada olmak vardı demek yerine oraya git

Alınan Beğeni:
    9
    Yerinde duramayanlar da denebilirmiş size.

Videoya bayıldım. Elinize sağlık. Hala devam mı etkinliklere?

Selamlar
    Efe Karaismailoglu

erol81 bunu beğendi.

6. erol81

erol81 Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    42
    Evet olabilirmiş :smiley: , teşekkür ederiz , evet organizasyonlara devam ama eskisi kadar sık değil tabi birazda şekil değiştirdi, yakında yeni videolar koyarım

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...