DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM

Site Yönetimi Ile İletişim Kuramıyorum!

'FORUMDA KARŞILAŞTIĞINIZ SORUNLAR' forumunda seyir_defteri tarafından 3 Aralık 2019 tarihinde açılan konu 403 kişi tarafından okunmuş, 14 cevap yazılmıştır

1. seyir_defteri

seyir_defteri Çadır Kampı

Alınan Beğeni:
    3
    Sn. Gezenbilir.com Site Yöneticisi. Sizlere e-posta yoluyla kullanıcı adımın değiştirilmesinin mümkün olup olmadığını sormuş ve cevaben yardımcı olacağınız şeklinde bir kez cevap almıştım. Ondan sonraki e-postalarımın hiç birine cevap yazmadığınız gibi, olumlu veya olumsuz bir görüş de bildirmediniz. Saygılarımla arz ederim.

Etiketler:

2. aslan28

aslan28 Dağ Bayır Demedim Dolandım Durdum.

Alınan Beğeni:
    116
    Yönetimin bu tür olayları düzeltmeleri için yeni yönetici atamaları lazım diye düşünüyorum

3. mauvais

mauvais Zirve

Alınan Beğeni:
    402
    ben adminlerin bugüne kadar spamları engellediğini bile görmedim, ondan cevap beklemeyin boşa..
    böyle bir site bir şekilde ilerliyor diye düşünüyorum..

kartalveat bunu beğendi.

4. seyir_defteri

Alınan Beğeni:
    3
    Eğer doğruysa, gezenbilir.com internet sitesi kamp ve karavan ya da benzer diğer doğa sporları ile ilgilenenleri sanki başka yerlerde oluşumlar kurmasınlar diye bir şekilde burada toplama taktiğine benziyor. Çünkü kamp karavan konusunda çok ilginç ki başka bir aktif forum sitesi yok. Gerçekten de gezenbilir yönetiminden bir kişi bile buraya bir şey yazmamış. Bu da dediğinizi onaylıyor galiba. Gerçekten çok üzüldüm. Peki bu sahipsizlik durumunu herkes biliyor mu?

5. mauvais

mauvais Zirve

Alınan Beğeni:
    402
    :smiley:
    herkes biliyor (en azından benim gibi uzun zamandır üye olan ve aktif kullanan) ve kabulleniyor.
    tipik yurdum manzarası.....
    şu an için alternatifi de yok gibi.

6. seyir_defteri

Alınan Beğeni:
    3
    Siz eski ve aktif üyesiniz anladığım kadarıyla. Peki, bu forum işlerinden anlayan hiç çıkmadı mı bir forum sitesi kurup doğru dürüst kamp karavanla ilgili platform oluşturmak isteyen?

7. bartek

bartek Zirve

Alınan Beğeni:
    655
    Karavan forumuna doğru dürüst değil yazarak emek veren insanlara haksızlık yapmamak gerekir. Deneyenler oldu elbette. Siz de deneyebilirsiniz. Bu forum kaliteli insanlardan oluşur ve genelde adminlere ihtiyaç duymaz. Arada spam saldırısı olur , biraz zaman geçince düzeltilir. Yine isim değişikliği ve üyelik iptalleri zaman alır çünkü forumun başında bekçi beklemez, gerek de olmaz . Başka da örneği yok sanırım.

Biraz sabır dilerim.

ilker 72 bunu beğendi.

8. yugun

yugun YÜCEL GÜNDÜZ

Alınan Beğeni:
    1.394
    Web Sitesi:
    http://www.yucelgunduz.com
    Biz Gezenbilirciyiz...

9. seyir_defteri

Alınan Beğeni:
    3
    1- Burada bir tek harf katkısı bulunan her kişiye minnettarım. Değil haksızlık etmeyi, böyle düşünmem bile mümkün değil. Benim eleştirim forumdaki değerli üyelere değil, forumun işleyişinedir.
    2- Forum sitesi kurulması konusundaki yaklaşımım, buradakileri hiçe saymak şöyle dursun, katkısı olan herkesin faydasına olacağını düşünmemden kaynaklanmaktadır. Amacım forum kurmak değil.
    3- Bir ortamın kaliteli insanlardan oluşturduğunun göstergesi, admine ihtiyaçla ölçülemez diye düşünüyorum. Esasen kaliteli üyelerden oluşan bir forum sitesinde admin olmak, sorumluluk ve duyarlılık ister.
    4- Admin olmadığımdan ve bu sitenin işleyişini doğal olarak bilmediğimden, beklemenin ne kadar zaman alacağını bildirmek site yönetimine düşer. Ayrıca, forum üyelerinizin bir belirsizlik karşısındaki haklı duyarlılığına bekçi örneği ile cevap vermenin yanlış olduğunu düşünüyorum.
    Saygılar...

10. yugun

yugun YÜCEL GÜNDÜZ

Alınan Beğeni:
    1.394
    Web Sitesi:
    http://www.yucelgunduz.com
    Gezenbilir Kutsal Bilgi Kaynağımız...
    Yılların getirdiği çok yoğun bir bilgi birikimi var.
    Üstelik bazılarımız uzun yıllardır Gezenbilirciyiz.
    Başka siteler kuruldu ve vaktiyle biz de o sitelerde yazdık.
    Hiçbiri GB gibi olamadı.
    Admin ilgisizliği, Mod yokluğu gibi konular tartışılabilir.
    Ama yeni bir forum kurma gibi fikirler güzel olsa da,
    Sonuçta asla buranın bire bir alternatifi olunamadığı için
    Böyle düşünceler genelde Sukut-u Hayal ile sonuçlanmaktadır.

11. seyir_defteri

Alınan Beğeni:
    3
    Buradaki bilgi birikimi konusunda zaten kimsenin bir diyeceği yok. Benim bahsettiğim ilgisizlik ve kimse bu konuda ağzını açmıyor. Çünkü genelde kimsenin admin ile bir işi olmuyor. Unutmayalım ki, hangi konuda olursa olsun tekel olmak iyi değildir. Birkaç aktif kamp sitesi olsaydı, bu duyarsızlığı görmezdik. Hepsi bu. Konu gayet net anlaşılmıştır ve bence üzerinde fazla durmaya da gerek yoktur.

Son düzenleme: 5 Aralık 2019

12. bartek

bartek Zirve

Alınan Beğeni:
    655
    Bekçi konusunda haklısınız, aklımda
    eli sopalı adminsiz yapamayan forumlar vardı yazarken.

13. seyir_defteri

Alınan Beğeni:
    3
    S
    O zaman size, eli sopalı bol adminli forumlar dilerim.

14. bartek

bartek Zirve

Alınan Beğeni:
    655
    Eli sopalı adminli forumlar dilemenize gerek yok öyle yerlerle işim olmuyor.

Son düzenleme: 25 Aralık 2019

15. makara60

makara60 Kamp III

Alınan Beğeni:
    625
    İlgisizliğe bazen ben de kızıyorum ama anladığım kadarı ile buradan bir kazançları yok ve herkes işinde gücünde.

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...