Sonbahar Çadırlı Kampı: Erzurum Dumlu, Akdağ Havadan Görüntüler ve Kamp Yemekleri

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ayhanakbuga Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 0
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 501

ayhanakbuga

Kamp I
Mesajlar
170
Tepkime puanı
133
Yaş
39
Yer
Erzurum
Mevsim sonbahar ve ağaçların yaprakları renk renk bu mevsimde. Ben de renklerin bu güzelliğine yerinde şahit olmak için kamp yapmak istedim, haftasonu tatilini fırsat bilerek. Hazırlığımı yapıp yola çıktım ve çoğunlukla kamp yaptığım yer olan Akdağ Köyü'ne (Erzurum) gittim.

Hava rüzgarlı ve kapalı olduğu için kamp yaptığım alana gelen de yoktu piknik için. Her zamanki kamp yerim, söğüt ağacının dibine kurdum çadırımı. Yürüyüş yapmak ve biraz daha iyi tanımak için düştüm yola. Ateş yakmak için kuru dal parçaları da aradım yolda. Yürürken, ayağımın altında kayan bir taş, ayağımın burkulmasına sebep oldu. Belki olayın sıcaklığıyla yürüyebildiğim için de eve dönmemeye karar verdim. Bir şey olmaz diye düşündüm.

Dinlenmek için çadırıma döndüm. Rüzgar etraftaki tozu sanki çadırın iç katmanından üstüme yığıyordu. Erindiğimden ilkin çadırın yerini değişmedim. Üstümdeki toz katmanı artınca ve dibine çadırı kurduğum söğüt ağacından da gıcırtı sesleri gelince dal kırılır üstüme düşer diye çadırı daha uygun alana taşıdım.

Hava soğudu akşam, su kaynattım ve erişte yaptım yemek için. Yanımda getirdiğim kitaplardan okudum. Gece uykum gelmedi. Belki burkulan bileğim şiştiği için. Üşüdüm biraz da. Ertesi gün Dumlu deresinin kenarında tavuk sote yaptım ve havadan görüntüler alarak faaliyetimi tamamladım.


 

Etiketler

BENZER İÇERİKLER

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle alakasız başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

           

Forum istatistikleri

Konular
100,578
Mesajlar
1,484,077
Kayıtlı Üye Sayımız
168,772
Kaydolan Son Üyemiz
05FATİH55

BENZER İÇERİKLER

SON KONULAR

ÖNEMLİ UYARILAR
HAYATİ UYARI: Forumlarda yer alan tüm konular sadece referans amaçlıdır ve içeriklerinde hayati risk taşıyan tehlikeli spor ve benzeri özel uğraşılar olabilir. Lütfen forumlarda okumuş olduğunuz spor veya özel uğraşıların uzmanlarından yardım almadan kendi başınıza denemeye çalışmayın. Aksi halde meydana gelebilecek aksiliklerden dolayı gerek forum yöneticileri, gerekse içerik yazarları hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

TELİF UYARISI: Forumlarda yayınlanan yazılı ve görsel materyallerin tüm hakları ve sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu materyalleri izinsiz kopyalamak ve kullanmak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

SORUMLULUK REDDİ: Forumlarda yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm yazılı ve görsel içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriklerin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Gezenbilir ve forum yönetimi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içeriği oluşturan üye ile irtibata geçebilir veya iletişim formumuzu kullanarak yönetime bildirebilirsiniz.

GEZENBİLİR SUNUCULARI: Yüksek Teknoloji ve Güvenlik Sistemleriyle Donatılmış, Merkezi Ankara'da Bulunan, YS-308 Yer Sağlayıcı Belge Numaralı ve %100 Yerli Sermayeli VERİTEKNİK Şirketi Tarafından Barındırılmaktadır.

Copyright © 2000 - 2021 Gezenbilir
Üst