Sonunda Grand Vitara 2.0 Aldım. İstanbul'da Servis Sorunum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan _X_man Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 19
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,124

_X_man

Yeni Üye
sa arkadaslar uzun arastrmalar sonucu nıhayet bugun 2004 model 2.0 grand vitara 5 paı aaracımı aldım arac 87500 km de duzenlı servıs bakımlı arac. alırken de okmeydanındakı suzıkı servısene baktırdım. orada bana v kayısından ses geldıgını degıstırmek gerektıgını soyledırler masraf da 400-500 lira 100de isçilik 600 lıra dediler. benım sorum su arkadaslar herkesınde bıldıgı gıbı yetkılı servıslerın fıytaları normalden cok fazla oluyor. istanbulda benım aracımı guzelce herseyıne bakıtabılecegım ve bu V kayısı sourununu da daha uygun fıyata halledebılecegım tavsıye edecegınız usta var mıdır tam adres ve telefon bılgısı olarak yazarsanız sevınırım. yanı ıstedıgım ozellıkle bu aracların doktoru oolmus ısını bılen bı ustaya detaylı gostermek. ayrıca yenı aldım ve daha once grand vıtara yı bırakın hıc jeep kullanmadım bana tavsıyelerınız nelerdır. saygılarımla..

Etiketler
Aracın hayırlı olsun..yetkili srv.parça ve işçilik garantisi var,özel srv.sadece dükkan garantisi oda 1 hafta karar senin..maslak sanayii aksiyon suzuki srv.veya bostancı sanyii.özdemir suzuki bu konuda iyidir bence.

Anadolu yakasında bostancı sanayi sitesinde öz yen oto cemafer bulut vardır işinin ehlidir suzukiyle ilğili tüm sorunlarınıza yanıt verebilir (trigiyer zincirinden mi bahsettiniz kayış derken )

yok trıger degıl sanırım dedıklerı V kayısı ya da bılyelerden ses gelıyo dedıler ben pek anlamam ama ısı bılen bı ustaya gostermek ıstıyorum

Selamlar herkese aracınız hayırlı olsun v kayışı okadar tutmaz otriger demiştir ama yinede palı sizin dediniz ö d servis mi ora palı maslak ta aksiyon servis veya topkapıda parçayı sorun05064772310 çıkma parçada isterseniz ikitellide serkan eksper oto 05324756856

bide gaz verip bırakıncgeliyorsa bırakınca onların şarj dinamosu soğutucusudur o normal yinede başka bi ustaya gösterin

çılgıncocuk' Alıntı:
bide gaz verip bırakıncgeliyorsa bırakınca onların şarj dinamosu soğutucusudur o normal yinede başka bi ustaya gösterin

evet benım dedıgım yetkılı servıs ben aracı alırken okmeydanındakı özdoğan otomotiv e gosterdım oranın cıakrdıgı fıyat bu.

İstanbul'da Suzuki'yi iyi bilen iki servis vardır, biri Maslak A.S.B de Aksiyon Suzuki Murat Usta (ki tek geçerim), diğeri Bostancı'da Grand Oto Battal Usta, Eğer sorun triger zincirindeyse yada ondan şüpheleniyorsanız doğruca Murat Ustaya gidip baktırın, hiç başka yerlerde uğraşmayın, paranızı heba etmeyin... Başka sorunlar varsa yada Murat Ustaya ulaşmak isterseniz özelden de yardımcı olabilirim...

Selamlar bizdede grant vitara 2000 var zincirli değil kayışlı bunlar

Bu konuyu takıp eden arkadaslara bısey daha sormak ıstıyorum dedıgım gıbı benım ılk jepım bu. su jepın ustune koydugunuz 4 lu projektorlere ne denıyor en uygun fıyata nerden yaptırabılırım ve malıyetı nedır? ıkıncısı stepneye takılan kılıflar var herkesın kendı klubunun yazıları yazıyor y a da degısık sekıller ornek ARDOFF-ANTOFF vs. bunu nerden alıp takabılırım. ayrıca yanlarına SUZIKI ya da degısık bıoydan yazılar nerde yapılır hıc bılgım yok affedın yardımlarınız ıcın sımdıden tesekkurler

Ynt: Sonunda Grand Vitara 2.0 Aldım. İstanbul'da Servis Sorunum

maslak sanayide her şey var

araç 2000 model değil 2006 motor 2000

_X_man' Alıntı:
Bu konuyu takıp eden arkadaslara bısey daha sormak ıstıyorum dedıgım gıbı benım ılk jepım bu. su jepın ustune koydugunuz 4 lu projektorlere ne denıyor en uygun fıyata nerden yaptırabılırım ve malıyetı nedır? ıkıncısı stepneye takılan kılıflar var herkesın kendı klubunun yazıları yazıyor y a da degısık sekıller ornek ARDOFF-ANTOFF vs. bunu nerden alıp takabılırım. ayrıca yanlarına SUZIKI ya da degısık bıoydan yazılar nerde yapılır hıc bılgım yok affedın yardımlarınız ıcın sımdıden tesekkurler

Üste konan lambalara sis farı yada projektör deniyor, heryerden kesenize göre bulabilir, bir elektrikçiye de bağlatabilirsiniz... Kılıf işi zor, tanıdığınız birine diktirmeniz daha kolay olur, yada belki çıkma bulabilirsiniz... Yazı dediğiniz sticker ise eğer, sitemizde Gazrover nickli Nurullah Abimiz güzel sticker lar yapabiliyor, iletişime geçin yardımcı olur...

Pejo motoru var

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,453
Kayıtlı Üye Sayımız
172,106
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmet AKGÜN

SON KONULAR

Geri