Suzuki Vitara Almayi Düşünüyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Mesutsumer Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,060

Mesutsumer

Yeni Üye
Merhaba Arkadaşlar ve ustatlar. Aranıza Izmir'den yeni katiliyorum. 1971 vw düz cam sahibiyim Ailemız genisliyor bu yüzden onu satıp bir 2.0 v6 Vitara almayi düşünüyorum. Hem aileme uygun hemde arada dag Bayır gezebilecek donanıma sahip olması ilk tercihlerim. Bu konuda başka tavsiyeleriniz var ise üstat lari heyecan ile cevaplarını ve önerilerini bekliyorum. Tekrar herkese merhaba.

Etiketler
Tercihiniz veya düşüncenize en uygun aracı bulmuşsunuz.
Temiz, mümkünse pek oynanmamış bir araç bulmaya bakın.
İllaki V6 olması şart değil 1.6 ları dahi işinizi görür.
Standart haliyle sizi dağa bayıra ve şehirler arası yola götürür.
VW 71 den sonra son derece konforlu geleceğinden emin olabilirsiniz.
VW nin keyfi başka Vitara'nın ki bambaşkadır. Kolay gelsin.

inşallah gönlümüze göre temiz bir araç buluruz. Benim vw 71 in muayenesi yeni bitti. muayene yaptırıp, eksiklerini tamamladıktan sonra ilana koyacam bakalım. sonrasını merakla bekliyorum. :smiley:

2005 model 2.0 127hp lik olan, 223.000km, benzin ve lpg takılı, hasar kaydı yok, dokunmatik ekran ve sunroof vee ön arka orijinal balata yedekleri de dahil 40.000TL ye sıcağı sıcağına anlaştık gibi. Ne dersiniz?

Konu ile alakalı mı bilmiyorum aranızda yeniyim dostlar 1.6 2001 model 153.000 de jlx aldım. henüz deneme fırsatım olmadı ama uzun yıllar otomobil kullandığım için biraz değişik geldi lakin memnun kalacağıma inanıyorum. Buradaki kullanıcıların paylaşımları ve anlattıklarıyla beklentilerim iyice arttı.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,455
Kayıtlı Üye Sayımız
172,108
Kaydolan Son Üyemiz
desiredesire

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.