Tapatalk Dan Giriş

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan suleymancirit Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 34
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,124

suleymancirit

Balıkçı, doğa sever, kampçı , kamper karavancı
Değerli site yöneticileri , internet paketim cepte olduğundan , acilen TAPATALK girişini açmanızı bekliyorum ve rica ediyorum. Sakın tapatalk girişi , artık mümkün değil demeyin.

Etiketler

suleymancirit

Tapatalka girişte günaşırı,bazen saatlerce sorun yaşıyorum. Yükleniyor diyor başka bir şey demiyor. Acaba aynı sorunu yaşayanlar var mı?
Ara ara TAPATALK ile , bende foruma giremiyorum fakat biraz bekleyip ( 1 saat gibi ) girebiliyorum . Forum da ara ara tıkanmalar oluyor , problem tapatalk ta değil , sanki forum bugün yarın çökecek gibi

YOL

SEDAT AÇIL
Yer
İstanbul, Acıbadem
Web
www.sedatacil.com
Telsiz Çağrı Kodu
TB2FKL
Merhaba,

Forumun tasarımını tam mobil uyumlu hale getirdik. Artık cep telefonu tarayıcınızdan giriş yaptığınızda uygulama çalıştırır gibi tüm site özelliklerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Ayrıca forumun yeni tasarımı PWA web formatına uygun tasarlandı. Android telefonunuzdan foruma girdiğinizde tarayıcınızın menüsünden uygulama olarak forumu telefonunuza yükleyebilir ve çok daha hızlı gezinebilirsiniz.

Bu iki yeni özelliğin duyurusunu bir kaç güne kadar yapacağız.

Fakat Tapatalk bu iki özelliğin çalışmasına da engel olduğu için sorun çözülene kadar Tapatalk'u iptal etmek zorunda kaldık. Tapatalk bu soruna çözüm bulursa yeniden aktif hale getiririz.

Yeni mobil forumda ve uygulamada yaşadığınız bir sorun olursa lütfen iletin.

Sağlıcakla,
Sedat

suleymancirit

Merhaba,

Forumun tasarımını tam mobil uyumlu hale getirdik. Artık cep telefonu tarayıcınızdan giriş yaptığınızda uygulama çalıştırır gibi tüm site özelliklerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Ayrıca forumun yeni tasarımı PWA web formatına uygun tasarlandı. Android telefonunuzdan foruma girdiğinizde tarayıcınızın menüsünden uygulama olarak forumu telefonunuza yükleyebilir ve çok daha hızlı gezinebilirsiniz.

Bu iki yeni özelliğin duyurusunu bir kaç güne kadar yapacağız.

Fakat Tapatalk bu iki özelliğin çalışmasına da engel olduğu için sorun çözülene kadar Tapatalk'u iptal etmek zorunda kaldık. Tapatalk bu soruna çözüm bulursa yeniden aktif hale getiririz.

Yeni mobil forumda ve uygulamada yaşadığınız bir sorun olursa lütfen iletin.

Sağlıcakla,
Sedat
merakla bekliyoruz , inşaallah beklediğimiz gibi olur , yoksa cepten yani ANDROİD den forumu takip etmekte zorlanırsak , foruma ELVEDA demek zorunda kalmayız , sizlere kolay gelsin .

BENZER İÇERİKLER

GEZENBİLİR TV

Forum istatistikleri

Forumdaki Konu Sayısı
100,390
Konulara Yazılmış Mesajlar
1,481,990
Kayıtlı Üye Sayımız
168,414
Kaydolan Son Üyemiz
blues_finley
Bugün Forumu Ziyaret Eden
Yandex.Metrica
Son 28 Günde Ziyaret Eden
Son 24 Saatte Ziyaret Eden

BENZER İÇERİKLER

SON KONULAR

ÖNEMLİ UYARILAR
HAYATİ UYARI: Forumlarda yer alan tüm konular sadece referans amaçlıdır ve içeriklerinde hayati risk taşıyan tehlikeli spor ve benzeri özel uğraşılar olabilir. Lütfen forumlarda okumuş olduğunuz spor veya özel uğraşıların uzmanlarından yardım almadan kendi başınıza denemeye çalışmayın. Aksi halde meydana gelebilecek aksiliklerden dolayı gerek forum yöneticileri, gerekse içerik yazarları hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

TELİF UYARISI: Forumlarda yayınlanan yazılı ve görsel materyallerin tüm hakları ve sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu materyalleri izinsiz kopyalamak ve kullanmak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

SORUMLULUK REDDİ: Forumlarda yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm yazılı ve görsel içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriklerin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Gezenbilir ve forum yönetimi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içeriği oluşturan üye ile irtibata geçebilir veya iletişim formumuzu kullanarak yönetime bildirebilirsiniz.

GEZENBİLİR SUNUCULARI: Yüksek Teknoloji ve Güvenlik Sistemleriyle Donatılmış, Merkezi Ankara'da Bulunan, YS-308 Yer Sağlayıcı Belge Numaralı ve %100 Yerli Sermayeli VERİTEKNİK Şirketi Tarafından Barındırılmaktadır.

Copyright © 2000 - 2020 Gezenbilir