Tartışma Konusu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan manyak Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,130

manyak

Ana Kamp
Web
www.muratdemirtas.net.tr
Merhaba,

aşağıda yazacaklarım densiz bir şahsın sitesinden alınmıştır, bu yazıların niceleri elimde mevcut. Tüm kopyaları dosyamda kendisi hakkımda saçma iftiralarla dolu yazılar yazmaktaydı, ama ben her zaman nezaketli oldum. Şimdi soruyorum Amatör Telsiz Camiasına bu kadar düşman birisi nasıl oluyor da itibar kazanma çabasını sürdürebiliyor.
Hakkında söyleyebileceğim o kadar çok şey var ki, yazmak yerine sadece yazdıklarını yayınlayarak kendi silahının tuzağına düştüğünü fark edecek.
Acaba siz kimsiniz de devlet yöneticilerini göreve çağırıyorsunuz, merak ediyorum.

NOT: Aşağıda yazılı bazı çağrı işaretleri hatalıdır!

Köyün delisi nasıl doğdu...

Gezenbilir web sitesindeki forumdan yasaklanan ALİ AKSOY sayesinde doğdu

Ali Aksoy hakkında yazı yazan REHA isimli ( xxxxx diyor ) moderatör ve yandaşları olan kişiler sayesinde

MURAT DEMİRTAŞ isimli ...pardon ( MANYAK ) nick ( kodlu ) Tekirdağ da oturan bilmediğimiz bir dersanede bilgi işlem elemanı olarak çalışan kişinin yazdığı saygısız ve terbiyesizce yazılar sayesinde doğdu...

esasında bilmediği bir şey vardı... Ali AKSOY değildi deli

Köyün gerçek delisi benim...çünkü kimse benim yaptıklarımı yapmıyor veya yapamıyor...

Onların dernek olarak yapamadıklarını ben tek başıma yapıyorum

Tabii bu arada aleyhimde yazı yazanların listesi epey kabarık ...

kimler mi var bakın ....

TB1CP1

TA1CF

TB1CMB

TA2CMC

TA1PB

TB2HL

TA3SA

TA5FW

TA3DJ

TA3ES

TA1DX

TA3FB

TA1BMC

TA3TR

TB5CIV

TB2CMA

TB1AI

TA1IG

TA2AGO

Tüm bu çağrı işaretlerinin sahipleri

( isimleri yazmadım ayıp olmasın diye , onlar zaten bakanlıkta var... )

benim hakkımda yazdıkları yazıların bir bölümünden yapılmış alıntıdır..

( ses kayıtları hariç )

( cevap hakkımı bundan sonra yasal olarak kullanacağım.)

tabii bu arada eksik kalmış olanlar varmı ....VAR...

onlara da sıra gelecek...

Evet

Sayın Binali YILDIRIM

Sayın Yahya BAŞ

Sayın Habib SOLUK... işte liste...

Detayları isterseniz CD ve Dosya olarak gönderebilirim..

Not : Geçmişteki bu bilgiler ( 2011 yılında ) Ankara'daki bir radyo amatörü arkadaşım sayesinde dosya haline getirilmiştir.
************************************************************************************************

Alıntı: www.sivilhaberlesme.com

Merak edenler için biraz daha fazlasını bu siteden bulabilirsiniz.

Selamlar.

Etiketler
Tevfik Atabey

11 Mart.

UYUYUN TÜRK RADYO AMATÖRLERİ ....
Yunanlaılar burnunuzun dibinde Röle kuruyor , Link atıyor
Siz yatağınızda rahat yatıyorsunuz, ama ha ÜŞÜTMEYİN BİR YERİNİZİ YUMURTALARINIZ SOĞUMASIN ....!!!!
O beşiktaş taraflarında atıp tutan bir HIYAR vardı... ya bugüne kadar ne yapmış..
Tekirdağ 'da bir MANYAK vardı ya ... o ne yapmış ...
Ben Fethiyedeyim pek yakın bir zamanda o adaya gidip BAHSİ KONU LİNK'i
bir GECE OPERASYONU ile indireceğim bakalım kim mani olabilecek...
varsa öyle birisi bekliyorum.. www.sivilhaberlesme.com
BUNA BENZER YAZILARI YAZAN NASIL OLUYORDA HALA YAZMAYA DEVAM EDİYOR ANLAMADIM GİTTİ.

aaahhh ahh sayın 34 o kadar çok şey var ki hakkında bildiğim, ama adamda utanma yok. Arkadaş Polislik mesleğinden ..............? olduğu için herşeyi sadece kendi bilir sanıyor.

19 MAYIS 1919 , BİR SAVAŞA BAŞLAMANIN DOĞUM GÜNÜ BUGÜN ,

ATAM SEN RAHAT UYU BİZ BURADAYIZ...
www.sivilhaberlesme.com

Arkadaslar
kusuruma bakmayın ama bu yazışmalarınızın (herhangi birine yorum yapmıyorum) ama konu başlığı ile bir ilgisi yok. lütfen başlığın dışına taşmayalım.. reha

Ynt: Tartışma Konusu

Slm reha bey bizim yaptığımız sadece şahsın gerçek kimliğini açıklamak her fırsatta amatörler hakkında olumsuz konuşmalar yapan her frekansa girerim çıkarım diyerek amatörleri diğer kişilerin gözünde küçük düşürmeye çalışan karmaşık kişiliği sahip şahsın tanınması amacını taşımaktadır. Bunun yanında defalarca çeşitli kimliklerle yazı yazıp siteden başka kimliğinin atılması fakat başka kimlikle yeniden gündeme gelme çalışmalarını belirttik şahıs hakkında bu kadar bilgi verildikten sonra bu sitede nasıl hala aktif olduğunuda anlamak mümkün değil zira burada kendi sitesinin reklamını yaparak TÜM AMATÖRLERİ karalama çalışmalarına devam etmektedir.Bu yazıların içinde sizin isminiz ve çağrı işaretinde geçmektedir kendisine sadece buradan yazma şansımız olduğu için buradan yazdık .Takdir sizindir.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.