Tekerlekli Saray

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan erthem Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 14
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,380

erthem

Moderatör
Yer
Ordu
İlk bakışta üzerinde biraz özenilmiş tır gibi görünen bu araç kelimenin tam anlamıyla tekerlekli bir saray.

Tam 16 metre uzunluğunda ve 30 ton ağırlığındaki bu tır görünümlü lüks karavan, ünlü aktör Ashton Kutcher'ın çekimlerden yorulduğunda dinlenmek için çekildiği mekan.

Ama bu aracı diğer karavanlardan ayıran özellikler dudak uçuklatıcı.

Yan kısımları açıldığında bin 100 metrekarelik bir alana sahip oluyor.

Lüks karavanda 7 tane plazma tv, iki banyo, geniş bir oturma odası ve mutfak bulunuyor.

Aracın dışına yerleştirilen kameralar aracılığıyla 360 derecelik bir alan gözlenebiliyor.

Bu lüks karavanın kapısının zili çalındığında sesli her tür alet susuyor ve kapıyı çalan kişinin görüntüsü içerideki tüm ekranlara yansıyor.

Bu lüks karavan Kutcher için, kadrosuna yeni katıldığı Two And A Half Men dizisinin setinde kullanması için yapım şirketi tarafından kiralandı

İki katlı karavanın üst katında balkonu bile var.

[attachment=1]

[attachment=2]

[attachment=3]

[attachment=4]

[attachment=5]

01

02

03

04

05

Etiketler
Ynt: Tekerlekli Saray

[attachment=1]

[attachment=2]

[attachment=3]

[attachment=4]

[attachment=5]

10

06

07

08

09

ben sevmedim karavancı ruhuna aykırı bir araç.

bu arada ashton kutcher ı severim ama bence charlie sheen in yerini dolduramaz.

Karavan görünümlü TIR.

erthem' Alıntı:
Bu lüks karavanın kapısının zili çalındığında sesli her tür alet susuyor ve kapıyı çalan kişinin görüntüsü içerideki tüm ekranlara yansıyor.
Bir yerlerde rastlayan olursa mutlaka zile basıp kaçsın. Çok eğlenceli olacaktır. ;D

Paylaşım için teşekkürler. :smiley:

bu aracin 2. kati katlaniyorsa will smith e yapildi zamaninda yada ben benzettim

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,458
Kayıtlı Üye Sayımız
172,113
Kaydolan Son Üyemiz
KhanDeep

SON KONULAR

Geri