Türkiye Oryantiring Federasyonu Duyuruları ve Tartışmaları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan XtrmPrgrmmr Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,363

XtrmPrgrmmr

Yürür de yürürüm...
Yer
İzmir
Web
xtrmprgrmmr.blogspot.com
Sanırım Oryantiring başlığı açılana kadar Türkiye Oryantiring Federasyonu duyurularından birbirimizi haberdar edebileceğimiz ve konuları tartışabileceğimiz bir başlık olabilir...
Federasyon Resmi Sitesi: http://www.oryantiring.org/
Bu siteden takip ediniz... (Burada konuştuğumuz duyuruları resmi siteden onaylayınız.)

Federasyon Sitesinde Çevrimiçi (Online) Danışma bölümü açıldı.
Gün içerisinde (09:00-17:00 saatleri arasında) ana sayfadaki ilgili tuşa tıklayarak istediğinizi sorabilirsiniz. (Hatta ben dün akşam baktığımda da çevrimiçiydiler. ;) )
Biraz önce konuştum, çalışıyor. Ayrıca samimi olarak cevap alabiliyorsunuz, çok güzel ;D ;D ;D ;D ;D
(Başka hangi federasyonda internetten anında cevap modülü var? Koş be TOF :smiley: :smiley: )

Etiketler
Ynt: Türkiye Oryantiring Federasyonu Duyuruları ve Tartışmaları

Gayriresmi bilgi: Sitedeki Danışma Bölümü'nden aldığım bilgiye göre,
Henüz resmi tarihi duyurulmamış olan Hakemlik ve ANtrenörlük Kurslarının en yakın tarihi Eylül sonundan itibaren olabilir. (Bayramdan sonraya kalacakmış)
Resmi tarih duyurulursa yine tartışırız... Ama benim gibi bu kurs tarihleri anlam ifade eden varsa... ;D ;D ;D

Bolu Kıbrısçık'ta yapılan Eğitici Eğitimi başarıyla tamamlandı. Finlandiyalı Torsthen SMEDSCUND'un da eğitici olarak yeraldığı çalışmadan 26 kursiyer yararlandı.
Detaylar; http://www.oryantiring.org/tr/news.asp?id=280

Üstadım bu konuda milli takımımız varmış. Şaştım kaldım. Bir yanlış yok değil mi ?

Yok yok hata yok. Milli takımımız var. Ancak o kadar arattım, ne yazıkki başarı/bilgi bulamadım. Bilgi aramaya devam ediyorum...

Şimdilik 2006 Balkan Şampiyonasına katılan milli takımımız için hazırlanmış klibi paylaşayım >>>
(Youtube bağlantısı engellendiği için vtunnel üzerinden link veriyorum)
http://vtunnel.com/index.php/1010110A/abeff6f66ba53c205eea1a98172585477a6cc24fa71229be7ebd5d33f89183efbc903afac8547a0117736

Yeni bulduğum bilgiler: Uluslararası Oryantiring Federasyonu Bilgilerine göre...

Türkiye, ülke sıralamasında Erkeklerde 47 ülke arasında 31. , Bayanlarda 42 ülke arasında 38. sırada...
Ayrıca 2008 Dünya Kupası sonuçları : Erkeklerde 43 ülke arasında 35. sırada, Bayanlarda 42 ülke arasında 38. sırada...
Kaynak: http://www.6prog.org/iof/fedRank.aspx

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR