Unimog U 1700 L

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan AHMET GÖKHAN KANCA Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 98
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 35,134
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yer
istanbul
Web
www.kancametal.com
[attachment=1]

Resimunimog 003

Resimunimog 004

Resimunimog 002

Etiketler
Ynt: Unimog U 1700 L

ne dıyelım kazasız belasızmı?
Allah saybıne bagıslasınmı?

Enteresan olan bu aracin cikma olmamasi . Bu sekilde ithal edilmis. Cok saygideger bi arac

gerçekden güzellerde uzun yolculuklu kamplarda yol yapılmaz bu araçlarla
garajda bundan bır tane bırde toyota keyfınden yenmez.

U1700 lerin uzunyoluda güzel turbo makina var yoldada gayet tatminkar allah olmayanlarada versin birar tane :D :D

konforlu seyir surati nedir? Bizim arabamiz da turbo son 85-90 vuruyor ama 75 guzel surati. Yalniz bizim arabamiz normal arabalardan 10 km az gosteriyor yani bizim araba 80 gosterirken yanindaki arabada 90 km gosteriyor. ve GPS'de birebir aynisini gosteriyor. Normal arabalar motorlar GPS'den %6-8 az gosteriyor.
Sonucta uzun yol gercekten cekilmez.

Değerli dostlar, aracın arazideki başarısı tartışılmaz, doğru lastik seçimi ve iyi bir plotajla kalmak zor gibi. Şunuda belirtmeliyim ki ilk aldığımızda yeni dolgu yapılmış bir bölgede 2 saatten fazla mahsur kalmıştım yani batmıştım. Araç ağır devirde bir torna misali çalışıyor, hatta vitesdeyken aşşağı inip kürekle yardım ettim. Sarı bir çamur balçık ; lastik ve jantların içi dışı nerdeyse bir metre enine ulaşmıştı. Ağır taşıtlarda kendini kurtaramadınmı en az senin kadar güçlü bir makina gerekiyor hatta ben battığımda bir JCB 30 dk uğraştı arkasını havaya kaldırdı çelik halatla öyle fenaydı :smiley:) Daha sonra öne bir vinç koydum, lastikleri değiştirdim. Birde battığımda yanlızdım o da çok zorladı.. Deneyim her macera ustalaştırıyor insanı ee birde doğuştan kamyoncu değiliz yaa .. Uzun yola gelince insan alışıyor 90 a 80 e cruise control ün iptidaisi bir sistem gaz kolu var 8 inci vitesde gerekli ayarla hep aynı sürati bulabiliyorsunuz . Birde Van dan Hakkariye Şırnaktan Artvine gidiyor bu taşıtlar devlet hizmetinde. Ben, eşim, 3 yaşında kızım Dila Naz, 11 aylık oğlum Yiğit Ali ile hafta sonları tüm şehir içi beşeri ilişkilerimizi Unimog la ulaşıyoruz. Zaten kamyon kızımın kamyonu bazen onu yuvaya bırakıyorum. Ama konforun sonu yok ne harcasan istemem demiyor. :smiley:) ::smiley:

Resimunimog 016

Aracı satıosunuz galiba inşallah kıymetni bilen biri alır.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-ticari-araclar-kamyonet-kamyon-mercedes-kiralik-filmlere-askeriyenin-su-anda-kullandigi-kasa-unimog-28814472/detay/

otoyol hizim mtr lerle 110 120 yol lastıklerıyle 140 cıvarı geçişlerde 160 ustu yolu var. Çamurdada az çok gider.

bir unumorgun uzerıne arazıde araç yok bunun aksini kimse soylemez. ama evinden çikip 20 km çivari dag bayır koca bir orman varsa vede arkadaş gurubun devamli orda oynamaya geliyorsa araç çok keyifli bir araç.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri