Vergi Indirimi 5.2 Zj

MrBullet

Aviator
Herkese selamlar iyi pazarlar, ayın 17 sinde yaptıgım vergi indirimi yani bi alt dilimden odeme talebim hala sonuclamadi. Interaktif Vergi dairesinde kayit edildi diyor ancak temmuz ayina girecegiz hala daha gelecek borc 1428*2 olarak geciyor hani odemek sorun degil ama boyle bir hakkim varsa tabiki bir alt dilimden odemek isterim bu durumu benden once tecrube eden arkadaslarim abilerim varsa aciklayabilirler mi nedir ne degildir nasil isliyor.

MrBullet

Aviator
Ozaman biraz daha bekleyeyim temmuzu odemeden önce guncellenir belki

mydarling

Kamp II
Ben 97 ye 6 aylik 1400 kusur veriyorum indirimli haliymis

Redmi 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

KLL

Hayatta en hakiki mürşit ilimdir fendir.
motorlu taşıtlar vergi dairesine gidip dilekçeyi elden evraktan geçridikten sonra verirseniz, hemen indirimden faydalanabilirdiniz.

MrBullet

Aviator
Suan halihazirda bekleyen dilekcem var ama istanbula donunce dediginizin uzerindede durucam tesekkur ederim en olmadi eski usul elden teslim 👍🏼😄

ali çelik10

Yeni Üye
internet üzerinden işlem yaptıktan 3 gün sonra ilgili memur bey telefon ile bana ulaşıp evraklarımı bizzat veya posta yoluyla vergi dairesine göndermemi söyledi ve bende gönderdikten sonra indirim işlemi gerçekleşti.

KLL

Hayatta en hakiki mürşit ilimdir fendir.
motorlu taşıntlar vergi dairesini bizzat gidip dilekçeyi evrak servisinden geçirirseniz hemen işleme alınıyor.

MrBullet

Aviator
Onaylanmis dun baktim alt dilim 5.2zj 96 model icin 1057x2 lira bilginiz olsun konuya daha snra bakacak arkadaslar olabilir bilgilendirme amacli yazayim dedim , covid den oturu cok fazla dilekce birikmis o yuzden uzun surmus tasin vasitalar vergi dairesiyle gorustum

Forum istatistikleri

Konular
100,035
Kullanıcılar
167,907
Son üye
qkavlak

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR