Volkswagen Crafter İlk Karavanımı Yapıyorum

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mustafapusti Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 19
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,327
Merhaba arkadaşlar. Karavanda büyük bir ilerleme yaptım. Şuan banyo içi kaplama, ledlerin bir kısmı ve masa kaldı. Elektrik tesisatım bitti. Sadece toparlaması kaldı. Genel olarak görünüm görselde ki gibi ama biraz dağınık. Komple bittikten sonra en son halinide oaylaşacağım.
Şuana kadar yaptıklarım,
Mobilya zemin ve duvar döşemelerini yaptım
TV için anten montajı
Webasto klima montajı
Mutfak tezgahı ve ocak
Gaz sistemini lpg ile yaptım. Darbe sensör dağıtıcı vs hepsi tamamlandı
Su tesisatımda tamamlandı
İnverter, mppt, 220 den akü şarj cihazı montajım yapıldı
3 sistem buzdolabı montajınıda yaptım (3 ü de aktif)

Aklıma geldikçe paylaşacağım. Okul ve karavanı aynı anda yürütmeye çalışırken işler biraz yavaş kalıyor. Şuana kadar yaptıklarım bu kadar.
Kolay gelsin.
 

Merhaba arkadaşlar. Karavanımın sonuna çok az kaldı. Genel olarak bitti sayılır fakat ufak tefek eksiklerim mevcut hala.
IMG 8931
IMG 8796
IMG 8798
IMG 8800
IMG 8801
IMG 8797
 Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,221
Mesajlar
1,515,484
Kayıtlı Üye Sayımız
171,854
Kaydolan Son Üyemiz
vizyon karavan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULARGeri
Üst