VW T3 Westfalia iç dizayn

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan kbly97 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 9
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 29,169

kbly97

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba iyi akşamlar bir sorum olacaktı izninizle bu foruma ilk konum yanlıllarım için lütfen kusura bakmayınız son derece buyuk bir T3 tutkunuyum ve ileride allah nasip ederse büyük ihtimalle bir T3'üm olacak :smiley: 1-2 sorum olacak fakat aklıma takılan

1) 9-10 milyara bir t3 alıp tavan yükseltmesini yaptırıp ( tente şeklinde değil ) içerisini dizayn ettirmek istiyorum bu mümkünmü yani tavan yükseltmenin belirli bir kuralı varmı ?

2) http://www.camperinterior.webfotos.co.uk/html/camper_interior_westfalia_1.html resimde gördügünüz şu yan seti türkiyede nereden temin edebilirim ? Temin edilemiyorsa kendim yapabilirmiyim

3) Bu işe 30 bin tl civarında para ayırdım sizce 30 bin tlye projemı hayata geçirmelimiyim , yoksa 40 bin tl civarlarında eski bir motokaravanmı almalıyım.

Not: aracımı uluslar arası turlar içinde kullanacağım , tuvalet problem değil.

Etiketler
Ynt: VW T3 Westfalia iç dizayn

Verdiğiniz linkteki mobilyayı Ankarada Erdal Oto döşemede yaptırabilirsiniz, yüksek tavan için aynı firma ile ve İzmirde Ege Karavan
Mehmet bey ile görüşebilirsiniz.

T4 yüksek tavan için görüşmüştüm reimo dan getirtebiliyor ancak T3 için bulabilirmi sormak lazım. Araç hariç mobilya ve tavan
minimum 25.000 TL giibi masrafı planlayabilirsiniz.

T3 e sonradan yüksek tavan yaptırmaktansa, hazır yüksek tavanlı T3 almak daha ekonomiktir.

Westfalia mobilyalı istiyorsanız, forum üyemiz İnsel Bey'in yüksek tavanlı ve orjinal westfalia mobilyalı T3'ü var ve satıyor.
linki;
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-karavan-motokaravan-orjinal-eksiksiz-westfalia-1,9-td-92473794/detay/

Daha ekonomik olsun, yüksek tavanlı olsun aracı ben restore ederim diyorsan Bülent Abi'nin T3'ü var. bir süre satılık ilanlarındaydı. Satılmayınca ilanı çekti kendi restorasyona başladı. Düşünürseniz kendisiyle görüşürüm. O haliyle satmayı kabul ederse size telefon numarasını mesaj ile gönderirim.

gerekli açıklamaları dostlarımız zaten yapmış.sonradan yüksek tavan yaptırmaktansa orjinal tavana sahip bir araç sizin için daha uygun olur kanısındayım.fabrika çıkışlı yüksek bir aracın Aerodinamik yapısı ile sonradan yapılan bir tavanın dinamiği farklılık gösterebilir..mobilya ve aksesuar konusunda işçilik ve kullanışlı olması çok önemli..kullanılan her mobilya araca ekstra ağırlık ve yakıt sarfiyatı demek..bunları göz önüne almalısınız.T3 içine yapılan bir çok mobilya uygulamaları var..mühim olan bunları en hafif ve en kullanışlı şekilde yapacak bir ustayı bulmak..fikrimi sorarsanız ..T3 camiasında insel beyin aracı parmakla gösterilecek bir araçtır..yinede karar sizin tabiki..şimdiden hayırlı olsun..

ben sonradan yapilma birhayli bir yuksek tavan olan t3 aracimdan bahsedeyim belki ornek olur.
aracim reiomo veya joker tavanla ayni yukseklikte fakat digerlerinin ondeki aerodinamik kesimi bende yok.bu farkli bir tavan kesimi ve ben orjinal olmayan ama guzel doseli mobilya ya sahip aracimi 17 bin tl ye aldim.icine az bi masraf yaptim.benimde tavsiyemdir hazir arac almaniz.tavan isleri ugrastiricidir.sonrasinda mobilya doseme falan uzun isler.sanayide ve git gel lerde umdugunuzdan cok harciyorsunuz.
suan sahibinden.com sitesinde 3-4 tane yuksek tavan t3 var.
insel abinin arabasi en hit olani onun disinda canakkalede mavi bir westfalia 25000 ve yine geliboludan ali efe ustanin topladigi sari westfalia var 23 bin tl.
bunlari alip uzerine az bisey harcayip cok guzel arac yapabilirsin.
insel abinin araci sana masraf yapmani gerektiricek birsey cikartmaz herseyi var cunku :smiley:)
yuksek tavan candir kandir

Ynt: Vw T3 Westfalia İç Dizayn

es45' Alıntı:
.T3 camiasında insel beyin aracı parmakla gösterilecek bir araçtır..yinede karar sizin tabiki..şimdiden hayırlı olsun..

bende t3 sahibi oldum. ancak ic dizajni eski bir arac ve boua gerekiyor. buyuzden turkiyede toplatmak istiyorum. insel beyin aracini cok merak ettim nerden bakabilirim.

saygilar.

ahi25' Alıntı:
bende t3 sahibi oldum. ancak ic dizajni eski bir arac ve boua gerekiyor. buyuzden turkiyede toplatmak istiyorum. insel beyin aracini cok merak ettim nerden bakabilirim.

saygilar.
İnsel beyin arac şuanda kimde bilmiyorum..satılalı uzun zaman oldu..malesef fotoğrafları elimde yok..mobilya örneği isterseniz kendi aracımdaki fotoğrafların yapım aşamasını gönderiyorum..

;)

22052013004

20130529 124029

20130603 212407

20130604 231827

Alttaki sitede soldaki kutuları tıklarsanız çoğunluğu T3'e ait çeşitli üreticilerin iç dizaynlarını bulabilirsiniz.

Kolay gelsin

http://www.camperinterior.webfotos.co.uk/index.html

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR