Willys 1954 Cj 3b Toplama

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yasarumit86 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 66
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 75,499

Etiketler
Ynt: Willys 1954 Cj 3b Toplama

Ayna mahruti ayarından hala gelmedi usta il dışına çıkınca kaldım ortada normal şartlarda bugün şase tekerlerinin üzerine kalkacaktı ve kaportaya geçecektim... defransiyelleri bekliyorum.

IMG 3273

IMG 3285

IMG 3277

IMG 3280

şaside astar ve boya olarak ne kullandınız.

Hidrolik direksiyon nereden çıkma.

Elinize sağlık , güzel çalışma oluyorr.

şasenin astar ve boyası özel bi karışım yaptırıldı içerisinde sac astarı , boyası ve özel bi mmadde ile karışım yaptırıldı eğerki lazım ise öğreneyim tam ismini ve markasını...
direksiyon pompa ve kutusu mercedes den çıkma...

mümkünse rica edeceğim, çünkü benim de b.r projem var. Farklı önerilere ihtiyacım var.

Kutu hangi mercedesten çıkma?

Direksiyon kutusu mercedes 124 kasa olarak geçiyormuş... 1988 den sonrasıymış
Aldığım arkadaş bu şekilde söyledi

Ana merkez normalden şainin oradan doldurulması gerek, sanırım siz hortumla kaputun altına bir kutu yapmayı planlıyırsunuz.

Tavsiyem merkezin üzerine ikinci bir havalandırma hortumu yerleştirmeniz, zira kutudan hidrolik koyarken merkezin içerideki hava tahliye olmadığı için hidrolik merkeze inmiyor. Benim başıma dağ başında geldi, o yüzden hatırlatmak istedim.

tavsiyeniz için teşekkür ederim... peki nasıl yapılacağı ile ilgili bilginiz var ise bilgilendirirseniz sevinirim. uzatarak yapmamak dahamı iyi olur?

arka ve ön dingiller bihayet ayna mahruti ayarından geldi ve yıkayıp temizleyip kazıdıktan sonra önce astar ve boyası atıldı. arka dingili bağladık...

IMG 3319

IMG 3321

IMG 3323

Büyük bir ilgiyle takip ediyorum. Kendi emeğinizle toplamanın anlamının çok daha büyük olduğunu düşünüyorum bende alçak kaput arayışındayım aylardır bulabilirsem bende başlayacağım kendim toplamaya. Kolay gelsin.

emrah artarslan' Alıntı:
Büyük bir ilgiyle takip ediyorum. Kendi emeğinizle toplamanın anlamının çok daha büyük olduğunu düşünüyorum bende alçak kaput arayışındayım aylardır bulabilirsem bende başlayacağım kendim toplamaya. Kolay gelsin.

Bizim burada bir tane var, ilgilenirseniz araştırabilrim. Epeydir yatıyor.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,437
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR