XJ BEYAZ GÜVERCİNİMİ SATIYORUM

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan murat çelik Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 28
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,242

murat çelik

Zirve
Yer
kırşehirde dogdu ankarada yaşıyor
1991 Model xj
2010 Gümrük cıkıslı
sag arka kapı ve sag arka camurluk boyalı
jantlar 16 inç lastıkler mt serisi
lsd kilit vs .vs fotolar burda
fiyat 19.500 tl pazarlık var

028

029

049

051

019

Etiketler
Ynt: XJ BEYAZ GÜVERCİNİMİ SATIYORUM

Çok güzel bir araba valla toyota almasaydım hiç düşünmeden alırdım....
umarım aile içinde kalır hiç utandırmayacak bir araç kısaca tam dosta gidecek bir araba alana satana hayırlı olsun...

ozgursenyurt' Alıntı:
Çok güzel bir araba valla toyota almasaydım hiç düşünmeden alırdım....
umarım aile içinde kalır hiç utandırmayacak bir araç kısaca tam dosta gidecek bir araba alana satana hayırlı olsun...
teşekkür ederim kardeş alana hayırlı olsun çok düsündüm satayımmı diye hayırlısı olsun

021

055

Hayırlı satışlar. Araca gözün gibi baktın, satacağın aklıma gelmezdi, hayırlısı olsun.

Muratcım hayırlısı olsun.
Fakat bi daha böyle temizini bulamazsın, her yerini de elden geçirmiştin. XJ düşünenler için kaçırılmayacak araba, hemde beyaz.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR