DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM
  1. NISSAN X-TRAIL'İ BATI TOROSLAR'DA TEST ETTİK!. OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ
    Duyuruyu Kapat
Duyuruyu Kapat
ARAÇ TESTİ: NISSAN X-TRAIL

NISSAN X-TRAIL'İ TOROSLAR'DA TEST ETTİK!.
OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Yaban'ci Adam Bİsİkletle İzmİr-fethİye Turunda

'BİSİKLET' forumunda Mehmet Yaycı tarafından 10 Mayıs 2018 tarihinde açılan konu 250 kişi tarafından okunmuş, 16 cevap yazılmıştır

1. Mehmet Yaycı

Mehmet Yaycı YABAN'CI ADAM

Alınan Beğeni:
    10
    Estafurullah dost,benim gibi çok uzun yıllar sonra iki teker üstüne çıkmış ve ilk kez vitesli bisiklet kullanan,hiç bir şekilde deneme sürüşü dahi yapmadan yollara düşmüş ve bunu başarmış biriysem siz hayda hayda bunun altından kalkabilirsiniz diye düşünüyorum.Sadece çok iyi bir plan yapıp gideceğiniz güzergahı iyi programlamanız yeterli.Birde az da olsa kamp yapmayı,çadır kurup çadırda doğa ortamında kalmayı bilmeniz yeterli.Bunun dışında benim düştüğüm hatayı düşmeyip mümkün mertebe az ağırlıkla yollara düşün,zira %10 eğimli rampalar gerçekten de çok zorluyor insanı :smiley:Bisikleti ve doğayı seviyorsanız ve gerçekten de bunu çok içten istiyorsanız başaramıyacaksınız diye bir seçenek yok.İsteyin yeterki.Ben sizin başarabileceğiniz duygusunu çok derinden hissediyorum.Tekerinize taş değmesin.Hayalleriniz ve hedeflerinize bir an önce ulaşmanız dileğimle.Keşke 20 yaş daha genç olaydım ya da 20 yıl öncesi bu tür bir tura çıkaydım.Nede olsa 55 yaşın getirdiği metobolizmal yorgunluklar yaşıyabiliyor insan..En kısa zaman da tekrar yollara düşeceğim.şimdiden iple çekiyorum.Harika bir duygu bu..kesinlikle tafsiye ederim.Sevgiler,saygılar..

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...
Yükleniyor...