Yardim 16 Jlx

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan definasyon Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 11
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,954

definasyon

Yeni Üye
Arkadaşlar yeni aldığım 1998 jlx vitaram kontaga bastıgım zaman fan pervaneside DİREK çalışıyor.Vitaranın her modeli böylemi dir.Bilgi veririrseniz sevinirim.Saygılar

Etiketler

Merhaba renault twingolar icin üretmetkte olduğğum dijital devir ve motor ısı göstergesi.

Suzuki Jlx modeline başarı ile uygulanabilmektedir.

jlx dashboard daki hararet göstergesi sağırlığına bir çözüm olarak kullanılabilir ayrıca cihazda uyarı özelliği bulunmaktadır.

facebook'ta Rpmmeter araması yapıp ürün sayfasına erişebilirsiniz.

RPMmeter

Son düzenleme:

Sayın @acar-tech Mehmet bey ,

bildiğim kadarı ile twiputer ile başlayan lpgmeter ile devam eden , son olarak yeni gördüğüm rpmeter ile başarılı ve faydalı dijital gösterge çalışmalarınızı sosyal medyadan zaman zaman takip ediyorum .

size bir sorum olacak , çalışmalarınızda bilhassa 4x4 araçlarda gerekli olan ve kullanılan , dijital , sesli uyarılı ve ışıklı klinometre yapma planınız varmı ?

Başarılı ve güzel çalışmalarınız devamını dilerim , selamlar saygılar.

HUAWEI TAG-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Highoutput klinometre isteğinize katılıyorum. Saçma sapan çalışmayan klinometrelere 250 TL gibi para isteniyor. Daha önce almıştım tamamı plastik ve ön göğüslükte çok güneş gördükçe özelliğini kaybediyor.Bu dandik Eğim ölçerlere para vereceğimize elektronik olanları tercih ederiz daha iyi.Başka bir yerde elektronik görmüştüm ama fiyatı çook pahalıydı..Uygun yollu birşey olursa seviniriz.. bir de bizim vitaralara digital hız göstergesi de yaparsanız süper olur..çok şey istedim ama insan bazen sıkılıyor vitaraların heycansız göstergesine bakmaktan.. Sadece hararet artınca aksiyon oluyor o kadar :smiley: o da eski tecrubelerimizi hatırlatıyor hemen..hararete bakma alışkanlığından hiç kurtulunamıyor :smiley:
Gerçi, hızla ilgili malum çin sitesinde 150 TL gibi GPS li hız ölçer var. Sizin rpm meter boyutunuz kadar..Öyle bir şey de olabilir..
Kolay gelsin. Selamlar..

Highoutput klinometre isteğinize katılıyorum. Saçma sapan çalışmayan klinometrelere 250 TL gibi para isteniyor. Daha önce almıştım tamamı plastik ve ön göğüslükte çok güneş gördükçe özelliğini kaybediyor.Bu dandik Eğim ölçerlere para vereceğimize elektronik olanları tercih ederiz daha iyi.Başka bir yerde elektronik görmüştüm ama fiyatı çook pahalıydı..Uygun yollu birşey olursa seviniriz.. bir de bizim vitaralara digital hız göstergesi de yaparsanız süper olur..çok şey istedim ama insan bazen sıkılıyor vitaraların heycansız göstergesine bakmaktan.. Sadece hararet artınca aksiyon oluyor o kadar :smiley: o da eski tecrubelerimizi hatırlatıyor hemen..hararete bakma alışkanlığından hiç kurtulunamıyor :smiley:
Gerçi, hızla ilgili malum çin sitesinde 150 TL gibi GPS li hız ölçer var. Sizin rpm meter boyutunuz kadar..Öyle bir şey de olabilir..
Kolay gelsin. Selamlar..
sayın @turkergen ,

Mehmet bey e buradan ulasamadik , ama dukkani sanirim 3. sanayide , bu hafta ici bir gun dukkanina gidip , kendisine bu isteklerimizi dile getiririm.Neticeyi buradan tekrar paylaşırım.

Sayın @acar-tech Mehmet bey ,

bildiğim kadarı ile twiputer ile başlayan lpgmeter ile devam eden , son olarak yeni gördüğüm rpmeter ile başarılı ve faydalı dijital gösterge çalışmalarınızı sosyal medyadan zaman zaman takip ediyorum .

size bir sorum olacak , çalışmalarınızda bilhassa 4x4 araçlarda gerekli olan ve kullanılan , dijital , sesli uyarılı ve ışıklı klinometre yapma planınız varmı ?

Başarılı ve güzel çalışmalarınız devamını dilerim , selamlar saygılar.

Merhaba, aslında rpmmeter de oldukça eski bir proje hatta lpgmeter dende önceydi. birçok vitara jlx e uygulandı. twiputer GPS li modelide vitaralara ugulanabiliyor.

Onun haricinde eğimölçer için daha önceleri bi ara yapabilirmiyiz diye düşünmüştüm, burada birazda talep önemli sadece 3-5 adet üreteceksek hiç rantable değil, Bir diğer konuda fiyat ve maliyet. Maalesef artık ülkemizde donanaım üretmek çok maliyetli ve zor. bözle bir cihaz en basit haliyel bile 250--300 tl den aşağı bir fiyatı olmaz ki buna birde gps li hız dahil edilse +100 tl daha düşünmek gerekir.

ilginiz ve takibiniz için teşekkür ederim.

izmir Bornovada da bir garaj-Atolyem var. Atatürk mahallesinde..
ziyaret etmek isteyenler 0 537 2793056 dan ulaşabilirler..

Merhaba, aslında rpmmeter de oldukça eski bir proje hatta lpgmeter dende önceydi. birçok vitara jlx e uygulandı. twiputer GPS li modelide vitaralara ugulanabiliyor.

Onun haricinde eğimölçer için daha önceleri bi ara yapabilirmiyiz diye düşünmüştüm, burada birazda talep önemli sadece 3-5 adet üreteceksek hiç rantable değil, Bir diğer konuda fiyat ve maliyet. Maalesef artık ülkemizde donanaım üretmek çok maliyetli ve zor. bözle bir cihaz en basit haliyel bile 250--300 tl den aşağı bir fiyatı olmaz ki buna birde gps li hız dahil edilse +100 tl daha düşünmek gerekir.

ilginiz ve takibiniz için teşekkür ederim.

izmir Bornovada da bir garaj-Atolyem var. Atatürk mahallesinde..
ziyaret etmek isteyenler 0 537 2793056 dan ulaşabilirler..
Sizi tebrik ediyoruz.

Ateşleme zamanını yani avans tabancasının evde yapılmışını nette görmüştüm. ufak bi devre ve tek ledli bi ışık ile basit pratik bir alet mümkünmüdür.
Çalışmalarınızda başarılar.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR