Yeni Aracımız 2003 Land Rover Discovery 2 Td5

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan umutcelikel Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 267
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 112,119
Herkese selamlar arkadaşlar.

2003 Discovery 2 Td5 aracımızı biraz buruk biraz da sevinçle sattık. Buruk, çünkü bizi neredeyse hiç üzmedi, hanım da ben de 3 yaşındaki kızımız da ayrı ayrı çok seviyorduk karizmasını sesini vs :D Sevinçle, çünkü Amerika Birleşik Devletlerine taşınma sebebiyle sattık :smiley: Evet, Greencard çekilişinden göçmen vizesi aldık ve kızımızın geleceği için daha iyi olacağına inandığımızdan ailecek komple Dallas, Teksas'a taşınma kararı aldık. Allah kısmet ederse 2018 Ocak başında gideceğiz... Bundan sonra dizel yok, V6 ve V8 benzin var :D :D :D

Aracımızı yeni sahibi de güzel günlerde kazasız belasız kullansın inşallah...
Hayırlı olsun umut...
Allah yolunuzu açık etsin yeni hayatınızda
Ben olsam tahoe alırım direk oraya gidince :smiley:

Etiketler
Hayırlı olsun umut...
Allah yolunuzu açık etsin yeni hayatınızda
Ben olsam tahoe alırım direk oraya gidince :smiley:
Sağolasın, Allah utandırmasın :smiley: Seçeneklerden bir tanesi o zaten Süleyman :D Muhtemel bir tanesi Chevy Tahoe veya Honda Pilot olacak, diğeri de Japon bir sedan Accord falan. Orada servis işleri nanay olduğundan işleri yoluna koyana kadar Japona kayma ihtimalimiz çok çok yüksek...

2003 Discovery 2 Td5 aracımızı biraz buruk biraz da sevinçle sattık. Buruk, çünkü bizi neredeyse hiç üzmedi, hanım da ben de 3 yaşındaki kızımız da ayrı ayrı çok seviyorduk karizmasını sesini vs :D Sevinçle, çünkü Amerika Birleşik Devletlerine taşınma sebebiyle sattık :smiley: Evet, Greencard çekilişinden göçmen vizesi aldık ve kızımızın geleceği için daha iyi olacağına inandığımızdan ailecek komple Dallas, Teksas'a taşınma kararı aldık. Allah kısmet ederse 2018 Ocak başında gideceğiz... Bundan sonra dizel yok, V6 ve V8 benzin var :D :D :D

Hayırlı olsun, hem satış hem gidiş.Hayallerinize ulaşırsınız inşallah,güzel yer

Bu konu vasıtasıyla geç de olsa tanışma imkanımız olmuştu. Hakkınızda hayırlısı olsun umarım herşey gönlünüzce olur. Safranbolu'dan selamlar...

Mutlu kalın, herşey gönlünüzce olsun Umut

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.