Yeni Çekme Karavanım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan anibal_anibal Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 42
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 21,855

anibal_anibal

Kamp II
Yer
İSTANBUL
1 Mayıs gününüde fırsat bilerek aldım çocuklarıda çıktım karavan aramaya. :smiley: birde naktım ki düzce akçakocaya kadar varmışız.Vardık varmasına ama ne karavan olarak nede fiyat olarak umduğumuzu bulamadık.Ümidimiz kırılıp geri dönüş yoluna çıkmıştıkki birde adapazarına uğrayalım dedik.Ve Mustafa Yetim beyin arkadaşı Orhan Yılmaz beye ulaştık.Orhan bey müthiş titiz bir insan.Karavanı sanki daha dün alınmış gibi tertemiz pırıl pırıl.Kendisi alkovenli bir motokaravan almak için karavanını satmak istediğini söyledi.5,25 bir karavan ve içerisinde ranza sistemi bulunmakta ve benim yana döne aradığım beş yatak kapasitesine sahip.Uzun sözün kısası Orhan beyin de iyi niyetli yaklaşımları sonucunda karavanı aldık.Elektrikçiye giderek soket bağlantılarının ayarlarını yaptırdık.Adapazarının ıslama köftesini yedikten sonra yola çıktık.10 dakika önce eve girdim ve bu satırları yazıyorum.Darısı karavan arayanların başına. :smiley:

Etiketler
Ynt: 2, Çekme Karavanım

Geç saatte dönüş yaptığım için karavanın resimlerini koyamadım.En kısa zamanda karavan fotoğraflarını koyaccağım

nail abi hayırlı olsun oncelıkle birde ıslama koftemiz ıyıdır umarım körfteci mustafada yemısınızdır yenıcamıı dekı resımlerınızı en kısa zamanda beklıyoruzz heyecanla saygılar.

Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın dedikten sonra çekme karavan almaya heves eden arkadaşlara daha önce yaptığım hatırlatmayı tekrarlamak istiyorum.

Öncelikle aldığınız karavan 750 kg üstünde ise B sınıfı ehliyet ile bu karavanı kullanamazsınız.(hoş bu kural 3500 kg üzerinde motokaravan kullanan arkadaşlar içinde geçerli) Dsınıfı ehliyet almanız gerekir.Allah korusun bir kaza anında suçlu olursunuz başınız büyük derde girer.

İkincisi satın aldığınız çekme karavanın tip onay belgesi varmı?.Eğer yok ise bu imalat merdiven altı hükmündedir ruhsat çıkartıp plaka alamazsınız.Arabanın plakasının aynısını takmak kendini avutmaktır bunu söyleyenlere inanmayın aldanırsınız.Yine bir kaza anında karşı tarafın avukatı sizin önemsemediğiniz bu ayrıntıları acı bir şekilde önünüze koyacaktır.
Lütfen çekme karavan alırken bu uyarılarımıza dikkat edin selamlar.

Serhatcığım çok teşekkür ederim Köfteyi Kazımpaşa köftecisinde yedik süperdi
Sayın drankara çok teşekkürederim
sayın Mustafa bey sizede teşekkür ederim Karavanın faturası ve tip belgesini Orhan beyden aldım Ehliyetimi zaten tarihi eski e sınıfı bir ehliyet karavanı ruhsat ve plakasının çıkardıktan sonra geriye bir sorun kalacağını sanmıyorum
MARMARİSCJ7
SAyın Bahçeyi
sayın Cavid bey
sayın uygun
herkese çok teşekkür ederim

Öncelikle Adapazarımızı umarım beğenmişinizdir.Yeni karavanınız hayırlı olsun güzel geziler dilerim.

Ön görünüm

DSC 0058

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR