Yeni Üyelerin Tanışması Amaçlı İstanbul Gezi Önerisi...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan atlvlk Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 29
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,176

atlvlk

RANGE ROVER VOGUE L322 TD6
Yer
Istanbul/ATASEHIR
Web
www.voguemobilya.com
Forumda gerçekleştirilen buluşmaları fotograflarını keyifle inceledim.
Havalar çok soğumadan ramazandan sonra benim aracım gibi standart araçların da katılabılecegi
daha ziyade gezı ve piknik amaçlı bir buluşma düzenleyelim arzu ediyorum.
Fakat bu tip buluşmalarla ilgili pek bir tecrübem olmadığından yer konusunu sizlere bırakıyorum arkadaşlar..

Bu arada diğer aracımı götürdüğüm servisten tanıdığım sevgili Tuncay'a (Tuncay cj) ve bmwteam den tanıdığım Uğur Bey'e şahsen tanışmasak da(jeep 34) selamlar... :smiley:

Önerilerinizi bekliyorum.
Teşekkürler arkadaşlar.

Etiketler
Ynt: Yeni Üyelerin Tanışması Amaçlı İstanbul Gezi Önerisi...

Yeni üyelerle tanışma etkinliğinin hazırlığı içindeyiz ve çalışmalarımız devam ediyor. Tarih ve etkinlik detayları en kısa zamanda duyurulacaktır ;)

Atilla bey aramıza hoşgeldiniz :smiley:
Sizin istediğiniz kıvamda bir off-road gezisi düzenleyeceğiz. Bu gezinin adı ''Off-Road Tanışma Etkinliği'' olacak. Hele bir ramazan bitsin ;)

Bu arada eğer arzu ederseniz en yakın etkinliğimiz İftar buluşması : http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=38676.new#new

Selamlar.

Jeep34' Alıntı:
Sizin istediğiniz kıvamda bir off-road gezisi düzenleyeceğiz. Bu gezinin adı ''Off-Road Tanışma Etkinliği'' olacak. Hele bir ramazan bitsin
Bu gezi İzmit cıvarında olsa nekadar güzel olurdu bilseniz :smiley: ;)

Jeep34' Alıntı:
Atilla bey aramıza hoşgeldiniz :smiley:
Sizin istediğiniz kıvamda bir off-road gezisi düzenleyeceğiz. Bu gezinin adı ''Off-Road Tanışma Etkinliği'' olacak. Hele bir ramazan bitsin ;)

Bu arada eğer arzu ederseniz en yakın etkinliğimiz İftar buluşması : http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=38676.new#new

Selamlar.

Hosbulduk Ugur Bey Tesekkurler;

"Off-Road Tanisma Etkinligi"ni heyecanla bekliyorum.
Iftar Bulusmasina da katilmayi cok isterim.Katilmabilme durumum zaman acisindan netlesince listeye hemen ismimi ekleyecegim.

Tekrar Tesekkurler...

bAYRAM SONRASI İÇİN SABIRSIZLANIYORUM
sadece arkadaş ortamımda 5 jeep var kendi aramızda bu işi genişletmeye kara verdik ve gezi düzenliyelim diyoruz ama tecrübeli arkadaşları ve büyüklerimizi bize ön ayak olsun diye çağırıyoruz

Albm1276

Selam arkadaşlar. Bende yeni üyelerden sayılırım. Sayenizde bir araç yaptım kendime. İstanbul gezilerine katılarak sizlerle tanışmak isterim.

GAZ KAYISDAGI2

Doğrudur kayışdağında Nihat Usta Yapıyor aracı. Kayışdağında da teste çıkıyoruz.

Bende etkinliklerinize katılabilmeyi çok isterim. Ancak off road gezisine katılabileceğim aracım olmadığı için sadece yazılarınızı okumakla avunuyorum. Ama standart araçlarrında katılabileceği bir gezi olursa bende çok isterim.

kayışdağında bir daha teste çıktığınızda denk gelirsem bi göz atarım arabaya belki kopya çekebileceğim bir iki şey çıkar :smiley: bende bu aralar idman yapıyorum kayışdağı civarında :smiley:

Bende başlıyoum idmanlara en kayın yer kayışdı. Hafta sonrı beni orda görebilirsin. Omlazsa buluşup giibiliriz.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.