Arama sonuçlarınız

1. endüstri

Manuel Vinç

Ynt: Manuel Vinç konunun 5 yıldır aktif olması müthiş...12 aralık 2007 de başlatmışım ... teşekküre gerek yok bilgi paylaşımı görevimiz....

2. endüstri

satılık 2000 model lada niva

Ynt: satılık 2000 model lada niva lpg tankının aşağıya alınması aracın uzaklaşma açısını değiştirmemiştir...bu şekilde fenni muayeneden geçmiştir.2013 yılı 7.aya kadar muayenesi vardır...
  3. endüstri

Ynt: satılık 2000 model lada niva lpg bagaj görselleri

4. endüstri

Ynt: satılık 2000 model lada niva çelik cantlı görselleri.
  5. endüstri

Ynt: satılık 2000 model lada niva ayrıca aracın ön teker rulmanları, iç ve dış aks kafaları değiştirilmiştir.15'' çelik cantları ve asfalt lastikleri mevcuttur...

6. endüstri

195/75/16 baysal lastik

Ynt: 195/75/16 baysal lastik lastikler satılık mı ?

7. endüstri

Ynt: satılık 2000 model lada niva kaptan11 ilanı koymuşsun teşekkürler.... araç 2000 model 1700 motor enjeksiyonlu.lpg ruhsata işli 2013 yılı 7. aya kadar muayenesi var.lpg tankı (60lt)bagaja gömülü bagaj kullanılabilir durumda.araçta sorun yok 3 ay önce muayne yapılırken tüm eksiklikleri...
  8. endüstri

Gezenbilir Bit Pazarı (12 Haziran 2011 Pazar)

Ynt: Gezenbilir Bit Pazarı (12 Haziran 2011 Pazar) genel seçim hangi gün?
  9. endüstri

niva akü boşaltma sorunu

Ynt: niva akü boşaltma sorunu sonuç nedir. ???

10. endüstri

Kendi Koltuk Isıtmanızı Kendiniz Yapın

Ynt: Kendi Koltuk Isıtmanızı Kendiniz Yapın arkadaşlar bu olayı sadece ısıtma için düşünmeyiniz :) :) sıcak yaz günlerinde nede güzel olur kalaorifer soğuğa çevrildiğinde serin hava oh püfür püfür :) :)

11. endüstri

Ön difransiyel kaynak yaptıracagım öneriler

Ynt: Ön difransiyel kaynak yaptıracagım öneriler gozukara haklı olabilir tekrar düşünmek lazım.DİFF KAYNAKLI ise tek taraf hub ile devreye alınıp çıkarılabilir gibi.diff kaynaklı olunca güç boştaki tekerden kaçamayacaktır.hub u kilitli olan olan teker mutlaka dönecektir.
  12. endüstri

Kar'a Saplanmış Lada'yı Kurtarma Operasyonu

Ynt: Kar'a Saplanmış Lada'yı Kurtarma Operasyonu ha ha ha resimlere biraz dikkatle bakarsanız. kalmış olanın toyota çekenin ise lada olduğunu görürsünüz.... şaka şaka teşekkürler kaptan...

13. endüstri

5000 lbs elektrikli portatif winch 12v

Ynt: 5000 lbs elektrikli portatif winch 12v çok kullanışlı ...ben denedim...fiyat bilgisi nedir.
  14. endüstri

Geleneksel Toyota Buluşması 2010 - Bursa - Kendir Yaylası (04-05 Aralık 2010)

Ynt: Geleneksel Toyota Buluşması 2010 - Bursa - Kendir Yaylası (04-05 Aralık 2010) Listenin son hali bu olmalı. 1 - Erkan Baydemir............... CDM-SUBARU------------------------------- 2 - Burak Akkan .................. Bakkan .......................................UZJ100 (VX100) 3...
  15. endüstri

Telekom dan Alacağım Araçları Devretmek İstiyorum.

Ynt: Telekom dan Alacağım Araçları Devretmek İstiyorum. takip

16. endüstri

Gezenbilir Bilecik Grubu

Ynt: Gezenbilir Bilecik Grubu fahri öztürk Bozüyük toyota hılux
  17. endüstri

Kayseri Ambardan Kuzey Çevre Yoluna Off Road Gezisi (15 Kasım 2010)

Ynt: Kayseri Ambardan Kuzey Çevre Yoluna Off Road Gezisi (15 Kasım 2010) geçmiş olsun ...hayırdır mog arızamı yaptı?
  18. endüstri

Geleneksel Toyota Buluşması 2010 - Bursa - Kendir Yaylası (04-05 Aralık 2010)

Ynt: Geleneksel Toyota Buluşması 2010 - Bursa - Kendir Yaylası (04-05 Aralık 2010) 1 - Erkan Baydemir............... CDM-SUBARU-------------------------------redlinın bavulu hdj 80 2 - Burak Akkan .................. Bakkan .......................................UZJ100 (VX100) 3 -heytem...

19. endüstri

Ön difransiyel kaynak yaptıracagım öneriler

Ynt: Ön difransiyel kaynak yaptıracagım öneriler sorun açılı aktarma organlarında değil.araç dönüş yaparken iki farklı yarı çapta çember çizer ve lastiklerin aldığı yol miktarı farklıdır.kaynak olunca fark olmayacak ve araç dönemeyerek( lastikler açılı dursa bile) düz gidecektir.sürüklenecektir.
  20. endüstri

5.2 ZJ mi - 4.0 karekasa mı

Ynt: 5.2 ZJ mi - 4.0 karekasa mı o zaman zj olacak.hem prestij hem off road.ben kullandım yakıt diğerlerinden çok fazla değil.yakıt tan ziyade vergi konusunu değerlendirin. zj off road ta diğer makinaların arkasında kalmaz 5.2 makina harikalar yaratıyor.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri