Arama sonuçlarınız

1. ihsanyıldız

Bir Land Rover (Yeniden) Doğuyor

Ynt: Bir Land Rover (Yeniden) Doğuyor ''100K'' ne anlama geliyor izah edermisiniz

2. ihsanyıldız

Bir Land Rover (Yeniden) Doğuyor

Ynt: Bir Land Rover (Yeniden) Doğuyor ELİNİZE SAĞLIK ÇOK GÜZEL OLMUŞ. BELKİ YAZDINIZ AMA BEN KAÇIRMIŞ OLABİLİRİM, TOPLAM MALİYET NE KADAR OLDU ACABA ?
  3. ihsanyıldız

Diyarbakır'a Mutlaka Gidin Ama Bu Lokantaya Sakın Uğramayın...

Ynt: Diyarbakır'a Mutlaka Gidin Ama Bu Lokantaya Sakın Uğramayın... Ayrica yorenin etleri farkli olabilir diyorsunuz ve rahatsizligin bundan kaynaklanabilecegini belirtmissiniz Bu yorede uretilen etler sadece bu bolgede tuketilmiyor turkiyenin dort bir yanina gonderiliyor Bu durumda sizin one...

4. ihsanyıldız

Diyarbakır'a Mutlaka Gidin Ama Bu Lokantaya Sakın Uğramayın...

Ynt: Diyarbakır'a Mutlaka Gidin Ama Bu Lokantaya Sakın Uğramayın... Sizin sanmamaniz ya da tahminleriniz gercegi degistirmiyor cunku doktor raporlarimiz var. Kan ve idrar tahlileride raporun ekinde. Ve ayric hasta olan 5 kisiydik. Ayrica bir devlet dairesinin buradan alis veris yapmasinin hic...
  5. ihsanyıldız

Leatherman İçin Tavsiye?

Ynt: Leatherman İçin Tavsiye? üstadım o fazla olur bence

6. ihsanyıldız

Leatherman İçin Tavsiye?

Ynt: Leatherman İçin Tavsiye? Bence 2,5 milyonluk kaşığı çatalı bıçağı olan jandarma çakısı işinizi görür

7. ihsanyıldız

Leatherman İçin Tavsiye?

Ynt: Leatherman İçin Tavsiye? Pas farli bir durum Ama sorunda degil zaten Bende de nokta nokta pas olmustu Fren hidroligine yatirin tertemiz oluyor
  8. ihsanyıldız

Leatherman İçin Tavsiye?

Ynt: Leatherman İçin Tavsiye? Leatherman bayileri kullanici hatasi da olsa kirilan bozulan parcalar ucretsiz degisiyor İnceleme falan yok Eskiden tum aleti degistiriyorlardi ama suistimal cok olunca yillar icinde bunu Parca degisimine cevirdiler
  9. ihsanyıldız

Leatherman İçin Tavsiye?

Ynt: Leatherman İçin Tavsiye? Baktım ozele de bir şey göremedim hayırdır canınmı sıkılıyor senın

10. ihsanyıldız

Leatherman İçin Tavsiye?

Ynt: Leatherman İçin Tavsiye? Saygıdeğer Zorro kardeşim Sen Leatherman'ı falan boş ver bence. Bu kadar anlattık ettik hala fiyat diyorsun. Ucuz etin yahnisi olmaz, olsa da yenmez. Adamlar ömür boyu garanti veriyor. İyi mala iyi para istemekte hakları. Allah muhfaza Leatherman alırsın...

11. ihsanyıldız

Leatherman İçin Tavsiye?

Ynt: Leatherman İçin Tavsiye? Bence kullanmak için korkmayın, çünkü Laetherman'ın tüm parçaları ömür boyu garantili, kırıla ve kopan herhangi bir parça ücretsiz değiştiriliyor. Saygılarımla...
  12. ihsanyıldız

"Enkazdan 200 Canlı Kurtarabildiysek, 180'inde Payınız Vardır."

Ynt: "Enkazdan 200 Canlı Kurtarabildiysek, 180'inde Payınız Vardır." Tabi birde yıllarca ona buna artislik yapıp ''Amatörüm lan ben'' havaları ile gezen, o zor günler de ise hiç ortalar da görünmeyenler var. Umarım başınızdan geçenler o arkadaşlara da kapak olur... Saygılarımla...

13. ihsanyıldız

Amatör Lisansım Olmadan Amatör Telsiz Kullanabilir miyim?

Ynt: Amatör Lisansım Olmadan Amatör Telsiz Kullanabilir miyim? http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=19866.0 Şu sayfayı arkadaşlar bir kez daha okurlarsa ne demek istediğimizi iyice anlaşılacaktır. Saygılarımla...
  14. ihsanyıldız

Ynt: Amatör Lisansım Olmadan Amatör Telsiz Kullanabilir miyim? Saygıdeğer Ali Bey ; Bence çok ama çok önemli işler yapıyorsunuz; İnsanlara amatör telsizcilik merakını aşılamak, Onların ilgilenmelerini sağlamak ve sorularına cevaplar bulmak son derece değerli bir iş. Zira Amatörlüğün ne kadar...
  15. ihsanyıldız

Ynt: Amatör Lisansım Olmadan Amatör Telsiz Kullanabilir miyim? Burda da yanlışınız var; Ağır ceza mahkemeleri yani eski adıyla Devlet Güvenlik Mahkemeleri örgütlü suçlara ve Terör suçlarına bakmakla yetkilidirler... Eskiden bünyelerinde askeri bir üye bulunurdu, Ancak AB uyum yasaları...

16. ihsanyıldız

Ynt: Amatör Lisansım Olmadan Amatör Telsiz Kullanabilir miyim? Sizden özür dileyen nerenin savcısıydı ismi neydi onuda merak ettim şimdi. Hakkınızda işlem yapıldıysa elinizde ifade metniniz vardır. Bir bakın bakalım sol alt köşede savcının isimi sicili olucak bir yazarsanız bizde öğrenelim...
  17. ihsanyıldız

Ynt: Amatör Lisansım Olmadan Amatör Telsiz Kullanabilir miyim? 1-Böyle bir yasa maddesi yok 2-2 yıl hapis cezası ruhsatsız silaha bile verilmiyor. 3-Olsa olsa 3 ay hapis oda şikayete bağlı tabi savcı dikkate alıp işlem yapar mahkemede davayı kabul edip inatla sürdürüse. Oda para cezasına...
  18. ihsanyıldız

ARAÇ TELSİZİ İLE UYUMLU EL TELSİZLERİ

Ynt: ARAÇ TELSİZİ İLE UYUMLU EL TELSİZLERİ Fiyat Yaesu yu nereden aldığınza göre değişir. Amerika en uygunu diye biliyorum. Türkiye de binlira gibi biliyorum ama yanıltmayayım internetten bir tarayın isterseniz saygılar...

19. ihsanyıldız

Polis Memuru

Ynt: Polis Memuru Saygıdeğer beyfendi ; Elerinize sağlık uğraşmış yazmışsınız yazınızla da bilmeyen arkadaşlara biraz iğneli bir dille de olsa birşeyler anlatmaya çalışmışsınız. Kitaba kurala kanuna uyun kardeşim ana fikriyle düşüncelerinizi aktarmaya gayret etmişsiniz''... Ama şunun da...
  20. ihsanyıldız

ARAÇ TELSİZİ İLE UYUMLU EL TELSİZLERİ

Ynt: ARAÇ TELSİZİ İLE UYUMLU EL TELSİZLERİ ARAÇ CİHAZI İLE İRTİBAT KURMAK İÇİN ŞU CİHAZA DA BİR BAKIN DERİM YANLIZ BU CİHAZ İÇİN AMATÖR LİSANSINIZIN OLMASI GEREKİR YAESU VX-8R GPS/APRS ve Gerçek RF-Geniş Bant Alma Kapasiteli Bluetooth Hands-Free Çalışma Özelliği • 6.1cmG x 9.4cmY x...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri