Arama sonuçlarınız

1. G

SU ALMA PROBLEMİ !!!

Ynt: Su Alma Problemi !!! antenden su gelebiliyor bazen bilginize

2. G

Dacia Duster; 4x4 Saç Jant

Yetkili servis tanesine 200 tl istiyor.Başka markalarda 50 tl ye alanlar var . enterasan bir durum:(
  3. G

Dacia Duster; 4x4 Saç Jant

Selamlar arkadaşlar, Çıkma yada hesaplı Saç jant nereden bulunabilir.Araştıran oldumu ? Bilgi paylaşırsanız sevinirim.

4. G

duster 4x4 lastik

Ynt: duster 4x4 lastik selam, silifkedeki arkadaşımızın nhc team 225 75r 16 mt leri sadece plastik davlumbazı ısıtarak çözdüğünü yazmış.Bu gidişte 215 70r 16 at da karar kılıcaz gibi geliyor bana fakat çamur sıkıntı ! :(
  5. G

duster 4x4 lastik

Ynt: duster 4x4 lastik ümit bey fotolar için tşkler . Bu lastikleri kullanıyorlarda,davlumbazda tadilat varmı acaba onu bilemiyoruz. denediğimiz lastikle çapları aynı ????

6. G

duster 4x4 lastik

Selamlar, 3cm h&R yükseltme ile 235 70r 16 goodrich mt lastik takmayı denedik, ciddi anlamda sürttüyor. at lastik deniyen varmı.fotosu varsa süper olur. saygılar

7. G

duster 4x4 doğru lastik ebatı

Ynt: duster 4x4 doğru lastik ebatı tşkler ben yay siparışi verdim. fakat sonrasında ebat konusunda kararsızım. akslar kafama takılıyor. bu yüzden dogru seçim yapmak istiyorum.
  8. G

Ynt: duster 4x4 doğru lastik ebatı ümit bey tavsiye ettiğiniz ebat 3cm yükseltme olursa mı yoksa standart araç ölçüsümü tşkler
  9. G

Selamlar arkadaşlar, 3cm yükseltme yayı olan arkadaşlar aksları yormadan en makul at yada mt lastik ebatı nedir. deneyenlerin değerli fikirlerini paylaşırlarsa sevinirim. tşkler

10. G

Dacia Duster 4x4 Yükseltme

Ynt: Dacia Duster 4x4 Yükseltme selamlar, araç çok güzel olmuş ,mert bey güle güle kullansın lastiklerde herhangi bir sürme varmı? 3cm yay olmak kaydıyle en iyi mt lastik ebattı siz usta gözüyle ne olmalıdır. tşk ederim.

11. G

Kasım Ayında Rize Yaylaları--Çayeli İncesu, Yukarı Kavron, Uzungöl Gudi Yaylası

Ynt: Kasım Ayında Rize Yaylaları--Çayeli İncesu, Yukarı Kavron, Uzungöl Gudi Yaylası ümit bey fotolar süper olmuş eline sağlık istanbuldan o manzaraları görünce adamın içi geçiyor. fotoların devamını bekliyoruz. :)
  12. G

duster 4x4

Ynt: duster 4x4 nazım bey teşekkurler bu forumda böyle duayenlerin olması amatör offroad cular için bir şans. ;)

13. G

Dacia - Duster ile Askıda Kalmak

Ynt: Dacia - Duster ile Askıda Kalmak ağzına sağlık, ben tam anlatamamıştım süper olmuş.ama akıllandım torpidoda hd kamera bulunduruyorum artık.
  14. G

duster 4x4

Ynt: duster 4x4 ;D ;D ;D ;D ;D ;D
  15. G

duster 4x4

Ynt: duster 4x4 sağ ön ve sol arka tam basıyordu sağ arka çok az sol ön havada ileri geri oynatınca sağ arka tekerlek kanala düştü sonrası kolay oldu.

16. G

duster 4x4

Ynt: duster 4x4 selamlar öncelikle tşk ederim. hayır yanlış anlamadınız askıda kaldım. çim gibi gördüğüm yer aslında gevşek balçık çamurmuş fakat esp+asr sayesinde ileri geri salınımla çıkardım.anladıgım kadarıyla bu araçta esp ve asr çok iş görüyor.İşin keyifli tarafı o sırada orda ağaç...
  17. G

duster 4x4

Ynt: duster 4x4 olguncandan tşk ederim. işin kötü tarafı araç ısınmak bilmiyor tipik fransız fakat haftasonu ormana girdim.4cm çamurda askıda kalmasına rağmen çatır çatır çıktı, çok memnunum.
  18. G

duster 4x4

selamlar arkadaşlar , yeni duster 4x4 aldım,fakat alt devirde şiddetli supap vuruntusu var,üst devirde kesiyor,daha önceki aracımda pejo ve 110 hp ve 240 tork vardı, fakat böyle bir sorun yoktu servise sordum bu makinada normal dediler.sizdede aynı durum varmı varsa demek ki motorun karakteri...

19. G

hilux 2.4 ve 2.8 yakıt tüketimi

selamlar arkadaşlar, hilux 2.4, 2,8 lerin yakıt tüketimi hakkında sağlıklı bir bilgi alamadım.sahibi olanlardan yardım bekliyorum ,2.8 turbo türkiyede varmı? tşk ederim.
  20. G

3 Nisan Kemerburgaz Mitsubishi L200

Ynt: 3 Nisan Kemerburgaz Mitsubishi L200 turgay bey elinize sağlık çok güzel görüntüler.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,477
Kayıtlı Üye Sayımız
172,131
Kaydolan Son Üyemiz
Kuzey92

SON KONULAR

Geri