Arama sonuçlarınız

1. nevzat

Buda Bizim 2.7 Crd

2. nevzat

2002 Discovery Td5 Yardım

Arkadaşlar merhaba; genelde forumun karavan bölümünde yazmaktayım ancak bu aralar bir discovery 2 TD5 almak istiyorum ve şu ilandaki aracı beğendim. Aracla araziye girme niyetimiz yok daha çok şehir içi genel kullanım.Bu kilometre bana biraz korku veriyor ne dersiniz.gerçi aracın genel durumu...
  3. nevzat

VW T5 için bisiklet taşıyıcı

Merhaba sevgili karavan sever dostlar; malum havalar ısınıyor artık yavaş yavaş .Yeni sezona hazırlık açısından aracımın arkasına bisiklet taşıyıcı almak veya yaptırmak istiyorum. Bu konuda görüş ve önerilerinize ihtiyacım var.

4. nevzat

2005 JEEP CHEROKEE LİBERTY RENEGADE 2.8 CRD hakkında yardım

Tüm jeep sever arkadaşlara merhaba; Genelde forumun '' karavan '' bölümünde yazarım ancak şu aralar malum sitede görüp beyenip almayı düşündüğüm 2005 JEEP CHEROKEE LİBERTY RENEGADE 2.8 CRD hakkında yorumlarınıza ve bu araç hakkında bilgisi olanların bilgisine ihtiyacım var. aracın ilgili...
  5. nevzat

2005 JEEP CHEROKEE LİBERTY RENEGADE 2.8 CRD hakkında yardım

Tüm jeep sever arkadaşlara merhaba; Genelde forumun '' karavan '' bölümünde yazarım ancak şu aralar malum sitede görüp beyenip almayı düşündüğüm 2005 JEEP CHEROKEE LİBERTY RENEGADE 2.8 CRD hakkında yorumlarınıza ve bu araç hakkında bilgisi olanların bilgisine ihtiyacım var. aracın ilgili...

6. nevzat

Volkswagen T5 'le Avrupa Gezimiz- 2012

Eşim Kızım ve ben yaklaşık bir yıldır hayalini kurup hazırlanmaya çalıştığımız gezimizi sonunda gerçekleştirdik. Bu şekilde bir gezi planlayan dostlara umarım azda olsa bir faydamız olur diye kısa ve öz olarak sizlerle paylaşmak istiyorum. Rotamızda ilk hedef Almanya ,ardından...

7. nevzat

Benim Karavanım VW T5 Reimo- Nevzat

yeni aldığım vw t5 yüksek tavana Almanya gezimde reimo nun fabrikasına giderek yaptırdığım iç dizaynı sizlerle paylaşmak istedim.daha yapılacak çok iş var iç döşeme öne tekli koltuk vs.ama arac 4 yaşında olduğu için 1 yıl daha geçmesini bekliyorum.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri