VW T5 için bisiklet taşıyıcı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan nevzat Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 12
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,136

nevzat

Dünya senin oyun alanın, tadını çıkar...!
Yer
nilüfer
Web
dtnevzatadiguzel.business.site
Merhaba sevgili karavan sever dostlar;

malum havalar ısınıyor artık yavaş yavaş .Yeni sezona hazırlık açısından aracımın arkasına bisiklet taşıyıcı almak veya yaptırmak istiyorum. Bu konuda görüş ve önerilerinize ihtiyacım var.

Etiketler
Ynt: VW T5 için bisiklet taşıyıcı

nasıl bir taşıyıcı olmalı? çeki demirine takılanlar var ama benim çeki demirim yok. arka kapılar çift açılır .

Sym 050

internette böyle bir fotoğraf buldum ama malesef bu tarz bir aparat ülkemizde satılmıyor.Yaptırabilirmiyim,yaptırabileceğim yerler hakkında bilgi alabilirmiyim teşekkürler.

222

Yaptırma işi sorun değil.

Önemli olan bisiklet taşıyıcısının ölçülendirme veya çizimi.

Paslanmaz veya alüminyum malzemeden imal edilebilir görünüyor.

İstediginiz bisiklet taşıyıcısının bir kaç farklı çekilmiş resimlerini bulabilirseniz yaptırması kolay olur diye düşünüyorum.

Saygılar.

4x4awd' Alıntı:
Yaptırma işi sorun değil.

Önemli olan bisiklet taşıyıcısının ölçülendirme veya çizimi.

Paslanmaz veya alüminyum malzemeden imal edilebilir görünüyor.

İstediginiz bisiklet taşıyıcısının bir kaç farklı çekilmiş resimlerini bulabilirseniz yaptırması kolay olur diye düşünüyorum.

Saygılar.

Kolay mi olur? Benim de ihtiyacim var ama kim yapar ki? :smiley:

Merhaba Nevzat hocam,

T4 de çeki demirim olduğundan Thule'nin çeki demirine takılanını aldım ancak arka kapı sendeki gibi 2 kanatlı olunca sorunlar
oluştu,arka tarafdan lazım olan malzemeleri almakta sorun yaşadım. Bisiklet indir,taşıyıcıyı sök sonra işlemi tekrarla sonunda
bisikleti içeride taşır oldum.

Hymerde işime yaradı arka kapağı engellesede dolaba içten ulaşabildiğimden sorun yok.
Senin ihtiyacın olan sanırım özel dizayn ikiye ayrılan bir taşıyıcı bulmalısın. Yıllar önce fiammanın 2 kanat kapı için ürettiği modeli
görmüştüm ancak eski modeldi ve yenisi varmı bilemiyorum.

Nevzat bey Atilla abinin son yapıp sattığı karavanda uyguladığı model tam sizlik daha doğrusu bizim tarzda araçlar için .Aynı sorun bendede var bir inceleyin isterseniz.Selamlar...

Teşekkürler bigileriniz için . Ben aslında kaportaya herhangi bir delik delmeden montajlanabilecek bir aparattan yanayım ama biraz zor gözüküyor sağlamlık açısından. Bencede yapsa yapsa bu işi Atilla abi yapar . Kendisine ulaşabileceğim telefon numarası varmı?

insel' Alıntı:
Kolay mi olur? Benim de ihtiyacim var ama kim yapar ki? :smiley:

http://www.truksyapi.com/Aluminyum_camasirlik.html

Bu tip küpeşte yapan firmalar yapar diye düşünüyorum.

Yine tekrarlıyorum.

Tam olarak istenilen şekil ve ölçülerin belirlenmesi gerekli.

Ondan sonra nasıl yapılır kolay.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,148
Kaydolan Son Üyemiz
perdeci71

SON KONULAR

Geri