Arama sonuçlarınız

1. mydarling

Zj Grand Cheerokeler Neden Saga Dogru 1 Kac Cm Daha Dusuk

Merhaba dostlar. Sizlere bir konuda danismak istiyorum. Kendi araclarimda dahil olmak uzere bir cok zj yi inceledigimde genellikle hepsinde bu problem vardi. Araclarin sag taraflari sol tarafa gore 1 ile 3 cm arasinda dusuktu. Genellikle get ile yapilan yukseltme sonrasinda dahada...

2. mydarling

Ankara muğla arasi 13.01.14

Arkadaslar yola cikacaksaniz cok tedbirli olun. Yollar kapanma derecesinde yer yer tir kaymalari sebebiyle yol kapanmalari mevcut. Yaninizda mutlaka zincir bulundurun. Şuan afyondayim daha sonra yol durumuyla alakali bilgilendirmede bulunacagim.
  3. mydarling

President cb hakkında yardımınıza ihtiyacim var

Arkadaşlar aracimda takili olan president wilson marka cb cihazinda bazi sorunlarim var. Arkadasimin araciyla gorusme yapmayi denedigimde 20 metre civarinda gayet iyi cekiyor ama daha sonrasinda ne yayin alabiliorum nede gonderebiliyorum. Internetten arastirdim ama kullanici kitabinada...

4. mydarling

Aracıma hidrojen taktirmalimiyim ?

Değerli forum üyeleri bu ara biraz popüler olan bir konuda sizlerin değerli fikirlerini almak istiyorum. 97 model Grand cherokee lpg li 5.2 Aracıma hidrojen sistemi taktirmak istiyorum. Fiyat olarak 500 ile 1500 tl arasında. Görüştüğümüz firmalar en az % 20 ile % 50 arasında yakıtta tasarruf...
  5. mydarling

Ankara'da Makul Yedek Parçacı Yardımı

Arkadaşlar Ankara'da fiyatları makul olan bir parçacı arıyorum. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Teşekkürler.

6. mydarling

Bende Grand Cherokee ZJ Sahibi Olarak Aranızdayım

Arkadaşlar merhaba dün bende 96 model zj sahibi oldum. Fotoları en kısa sürede sizinle burada paylaşacağım. Ama bazı sorunlarım var sizlerin yardımına ihtiyacım var. Öncelik olarak aracımda çeki demiri var ama ruhsata işli değil. Haziran ayında muayene var. ne yapmam lazım ? aynı şekilde lovato...

7. mydarling

Yardım Körükleri İptal Edilmiş P38 Hakkında ?

Arkadaşlar merhaba. Aranıza Ankara'dan katılıyorum. İsmim Aytaç yapı denetim uzmanıyım. Etlik bölgesinde oturuyorum. 4x4 araçlara bu aralar aşırı merak sardım. Bir spor aracım var yanındada bir 4x4 istiyorum. P38 lere kafayı takmış durumdayım. Bildiğiniz gibi herkesten bolca duyduğumuz körük...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri