Arama sonuçlarınız

1. burhany

Dacia Duster Yakıt Tüketim Tecrübeleri (Fuel Consumption)

Ynt: Dacia Duster Yakıt Tüketim Tecrübeleri (Fuel Consumption) bende ilk defa ölçüm yapmaya çalıştım. depo doldurdum pompa tık deyince bıraktım. 690 km yol yaptım 350 km şehirler arası. 1 çizgi vardı aynı pompada tekrar doldurdum 46.69 lt aldı. diğer arkadaşın yaptığı hesaba göre bende 100 km...

2. burhany

Dacia Duster Yakıt Tüketim Tecrübeleri (Fuel Consumption)

Ynt: Dacia Duster Yakıt Tüketim Tecrübeleri (Fuel Consumption) merhabalar herkeze. ben 4*2 90 lık canavarımı alalı 4 ay oldu ama bodrum da turizm sezonundan dolayı hiçbiryere gidemedim daha. nihayet sezon bitiyor, kasım ın ilk haftası antalya manavgata tatile gidiyorum. ne kadar yakacağını...
  3. burhany

Duster Araç içi Ses Karşılaştırmalı Test Sonuçları

Ynt: Duster Araç içi Ses Karşılaştırmalı Test Sonuçları daha öncede söylediğim gibi fikirlerinize aynen katılıyorum. aslında ikimzde olayın farkındayız. ben arabalardan pek anlamam yani gerçekten çok fazla anlamam. duster almaya karar verdiğmde bu siteyi buldum almamda çok etkili oldu. birçok...

4. burhany

Ynt: Duster Araç içi Ses Karşılaştırmalı Test Sonuçları yorumlarını okudum ve karşı olabileceğim hiç bir şey yazmamışsın çünkü söylediklerin doğru. ama takdir edersinki benim yaptığım bu testte zaten belirttiğim gibi mümkün olduğu kadar aynı şartlarda yapmaya çalıştım. birebir aynımı? tabiki...
  5. burhany

Ynt: Duster Araç içi Ses Karşılaştırmalı Test Sonuçları

6. burhany

Dacia Duster Muhabbet Köşesi

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi beklediğimize değmiş çok güzel olmuş elinize sağlık

7. burhany

Duster Aracınıza Ne Gibi Değişiklikler Yaptınız?

Ynt: Duster Aracınıza Ne Gibi Değişiklikler Yaptınız? bi arabayı takas usulü satmak arabaya yapılabilecek en büyük kötülük bence ve tabiki kendine. albeamı satıp duster aldım. bayii 21 verdi elden 25 e sattım. takasa gireceğine elden sat derim. ben araçlarımı hep sahibinden com üzerinden...
  8. burhany

Duster Aracınıza Ne Gibi Değişiklikler Yaptınız?

Ynt: Duster Aracınıza Ne Gibi Değişiklikler Yaptınız? güzel olmuş. arabanı kesinlikle 33-34 aşağı satma derim. çünkü o parayı hakediyor. Qashqai gelince evet güzel araba ama benim dayımdada var ve çok yaktığı için satmaya çalışıyor.en büyük dezavantajıda ikinci eli çok ucuza gidiyor.tabiki...
  9. burhany

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi günaydın arkadaşlar. herkezin ramazan bayramı mübarek olsun. allah sevdiklerinizle uzun ömürler geçirmenizi nasip etsin. benim gibi bayramda bile çalışanlara da kolay gelsin

10. burhany

yanılmıyorum, çünkü senin söylediğin doğru olduğu için yazma gereği dahi duymadım. ben sadece motor sesi olarak kastettim. 100 km rolanti ile dururken rölantiyi kastetim. tabikide dururken olduğundan daha fazla ses olacak,rüzgar sesi lastik sesi vs. diğer sesleri çıkartırsan sadece motor sesi...

11. burhany

aracı 100 km hızda sabitleyincede rölantiden pek farkı olmuyo zaten deneme şansın olursa sevinirim. en azından tecrübe paylaşımı olur:) bu arada günaydın
  12. burhany

sevgili macmaneman söylediğinde haklı olabilirsin tabiki, sonuçta cihazdan cihaza fark olabiliyor. artı piyasadaki hemen hemen bütün desibelmetreler ortalama 40-100 db arası ölçüm yapıyor.yani bulunduğun ortam 5 db bile olsa cihaz bunu 40db olarak gösterecektir. ben sl 300 ile ölçüm...

13. burhany

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi eline,diline, kalemine sağlık çağrı bey. çok güzel anlatmışsın. hiç umudum yok ama umarım bunu anlaması gerekenler anlar, gerçi bunu anlama kapasiteleri olsa zaten yaptıklarının hiç birini yapmazlar. ama umutsuz da yaşanmaz. inşallah birilerinin değişmesine...
  14. burhany

Dusterime Çarptılar

geçmiş olsun allah beterinden korusun. kaskonun bazı durumlarda kiralık araç verdiği oluyor ama bu senin poliçenin detaylarına bağlı birazda biran önce kaskonla irtibata geç bence. ben antalyaya giderken yolda kaldım arızadan dolayı bana çekici gönderdiler,bide çok cüz-i bi rakama kiralık araç...
  15. burhany

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi hala resimlerinizi bekliyoruz. bizi daha fazla merakta bırakmayın

16. burhany

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi resimlerini merakla bekliyorum. bende bişeyler eklemek istiyorum, fikir sahibi olmuş olurum
  17. burhany

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi aynen öyle olguncandan kardeşim.ben eskiden istanbulda otururdum. 6 yıldır bodrumdayım. ist arkadaşlarım benim denizden hiç çıkmadığımı,çok şanslı olduğumu söylüyor. 3 yıldır denize giremiyorum, nihayet geçen hafta siftah yaptım
  18. burhany

DUSTER 4 * 2 ARAZİ KABİLETLERİ TECRÜBELERi

Ynt: DUSTER 4 * 2 ARAZİ KABİLETLERİ TECRÜBELERi bodrumda motocrooscuların yarışlarda kullandıkları bir bölge var. araba için uygunmu bilmiyorum çünkü bugüne kadar ilgilenmemiştim ama ilk fırsatta gidip bakıcam araba için uygunsa 4*2 testini yaparım resimlerlede paylaşırım

19. burhany

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi ben alalı 3 gün sonra 1 ay oluyor. bende yaklaşık 1000 km yaptım işlerimin yoğunluğu nedeniyle pek kulanamıyorum. ama bende çok memnunum.benim işlerim kışın azalır mağlum turizm bölgesi bodrumda yaşıyorum.kışın iyi bir tatil yapıp arabayı biraz arazide...
  20. burhany

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi hayırlı olsun allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,123
Kaydolan Son Üyemiz
hitough

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri