Arama sonuçlarınız

1. berk

Disco Iı V8 İzlenimleri

selamlar araçustu çadır olarak Maggiolina var orjinal bir çadır, bende de 50 lt tüp var malesef benımde en sınır oldugum durum 200 km de sureklı durup tekrar doldurmak.. makyajlı farları ankarada bir çıkmacıda buldum bulamasaydım ingiltereden getırecektım burada cok pahalı fıyatlar cıkardılar

2. berk

2001 Disco 4.0 V8 Yazılım Uygulaması

bu arada arkadas hangı ustaya gıttı? onu cok merak ettım? genel bakım dıye gırıp rektıfıye cıkması cok kotu olmus
  3. berk

2001 Disco 4.0 V8 Yazılım Uygulaması

uzun suredır gunluk V8 D2 kullanıyorum cok memnunum bendekı V8 16 lastıklerle 170 km cıvarını gordum td5 ıle v8 arasında daglar kadar fark var..

4. berk

Disco Iı V8 İzlenimleri

Ynt: Disco Iı V8 İzlenimleri selamlar hepsını tek yerde yaptırmadım istanbulda gıttıgım özel servıs var agır işlemler orada yapılıyor gerı kalan işlemleri izmitte yaptırıyorum

5. berk

Arabayla Tek Başına Hatay'dan Posof, Gurcistan, Rusya Vladikavkaz Volgograd, Samara, Rostov Na Donu

Ynt: Arabayla Tek Başına Hatay'dan Posof, Gurcistan, Rusya Vladikavkaz Volgograd, Samara, Kazakistan Abi selametle git, selametle gel

6. berk

Disco Iı V8 İzlenimleri

Ynt: Disco Iı V8 İzlenimleri bendeki kılıf da yıpranmıştı stepneye baglı olan lastıkler kemik gibiydi yanı stepne gereklı olsa lastıgı bıle sokemezdık :) kestim attım tek kolay yolu o güzelce çözemedim..
  7. berk

Disco Iı V8 İzlenimleri

Ynt: Disco Iı V8 İzlenimleri çok tesekkurler.. aktıf olarak gunluk dısco2 kullananlardan bırıyım kamplara uzun soluklu taatıllere de gıdıyoruz bagajda tank olması sıkıntı eger 2 kısı kampa gıdıyorsam arka koltukları komple yatırıyorum bagajla ılgılı sorunum kalmıyor ama daha fazla kısı ıle...
  8. berk

Wk 3.0 Sorusu

Ynt: Wk 3.0 Sorusu turbo olmasını düşünmek bile istemiyorum.. kime göstericez? turbocu bır ustaya mı gıtmekte fayda var?

9. berk

2004 Td5 Den Cikma Parcalar

Ynt: 2004 Td5 Den Cikma Parcalar 600 e anlaşalım kargo benden olsun :)

10. berk

Ynt: 2004 Td5 Den Cikma Parcalar valla bana kalsa 400 e anlaşalım elınızde durmasın bende değerlendırmıs olurum?
  11. berk

Wk 3.0 Sorusu

selamlar evdeki 2. aracımız Gc Wk 3.0 yoğun trafikte beklerken zaman zaman beyaz duman çıkarıyor sürekli olan bir durum değil ama kontrol ettiğimizde yoğun kükürt kokusu oluşmakta yakıt aldıgımız yeri de değiştirdik zaman zaman bunu yapıyor depoyu fulledıkten sonra da yapıyor kalan suyun...

12. berk

Ynt: 2004 Td5 Den Cikma Parcalar fiyat ne düşünüyosunuz??
  13. berk

Ynt: 2004 Td5 Den Cikma Parcalar jantlar satıldımı? satılmadıysa alabılırım.. dısco II jantı defendera olmaz p38 ve dısco II ye olur bu jantların 16 oldugundan emınmısınız daha once de bır arkadasla gorustuk jantlar daha buyuk cıkmıstı?
  14. berk

Discovery 2 Sunroftan Su Alma Sorunu Ve Tadilatı

Ynt: Discovery 2 Sunroftan Su Alma Sorunu Ve Tadilatı yılbaşı sonrası benım disco yu bırakıyorum sizin oraya tavanda sarkmalar vardı onu yapalım hazır tavanı indirmişken akmadan kokmadan sunroof u da halledelim.. süper olmuş bilgin eline sağlık keşke sökerken tavanı tek tek resım atsaydınız...

15. berk

Disco Iı V8 İzlenimleri

Ynt: Disco Iı V8 İzlenimleri son durum..
  16. berk

Disco Iı V8 İzlenimleri

Ynt: Disco Iı V8 İzlenimleri merhabalar evet ahmetle görustuk cok severım kendısını tokattakı kardesımız :) v8 mı td5 mı karsılastırması kişiden kişiye değişiyor tabı amacla aracı karıstırmamak lazım pıyasadakı td5 lerın nerdeyse tamamı çok yuksek km lerde yada km sı oynanmıs oluyor td5 ıcın...
  17. berk

Disco Iı V8 İzlenimleri

Ynt: Disco Iı V8 İzlenimleri darısı başınıza :)

18. berk

Disco Iı V8 İzlenimleri

Ynt: Disco Iı V8 İzlenimleri teşekkurler yenı tıp farları takmak için far yuvalarının içinde ufak saç parçalar var onları çıkarınca sorunsuz şekilde oturuyor..
  19. berk

Gezenbilir Land Rover Türk Buluşması 2014 Kampımız

Ynt: Gezenbilir Land Rover Türk Buluşması 2014 Kampımız herzamankı gibi çok keyifli bir kamp oldu kaçıranlar derdıne yansın :)) bir sonrakinde kokoreç yerıne başka süpriz var bılgınız olsun :)) buraya resım koymak kadarda sıkıntılı bısey yok yanı şuna bır el atsanız artık gencler..

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR