Arama sonuçlarınız

1. cocojambo

Defender Nasıl Isınır

Selamlar Haftasonu bir arkadasıma defender 110 aldık.Araç tek araç olarak kullanılıcak istanbulda. Bebek olduğu için verimli çalışacak içeriyi ısıtıp camlara da etkisi olabilecek bir sistem ne önerirsiniz. Özellikle defender kullanıcısı arkadaşlardan uygulama yapanlar resim de...

2. cocojambo

Project : "hulk" Bir Ln65 Revizyon Hikayesi

Herkese tekrar selamlar Gecen yıl aldıgım 86 model hilux ume artık bu yıl biraz masraf yapmaya karar verdim ve süreci paylasarak uzun suredir birikiminden faydalandığım gezenbilir forumuna az da olsa benim de bir faydam dokunsun istedim. Aracın ismi 'HULK' .Hem renginden hemde bundan onceki...
  3. cocojambo

Ln65

Selamlar 2 yıl onceki zj maceramdan sonra bu defa aranıza 86 ln65 imle katilmiş bulunmaktayim. Dogru yolu bulduk mu ne dersiniz? Kısmetse bir arkadasıma daha yarın baska bir ln 65 alacagiz. Kendiside aramiza katılacak. Bu arada ismim koray istanbulda ikamet etmekteyim. Özel-kamu-serbest...

4. cocojambo

Zj için double teyp öneri

Selamlar.. Geri görüş kamerası takmaya karar verdim ve bunun içinde bir double teype ihtiyacım var.. DTM-620 XETEC diye bir model onerdiler.Çok estetik değil ve dandik görünüyo açıkçası.. Cok pahalı olmayan ve torpidoyuda fazla kesmeden bu tarzda ne kullanabilirim bu aracta ? Sizler ne...
  5. cocojambo

GC zj için geri görüş kamerası mı? Park sensörü mü?

Arkadaşlar hangisini önerirsiniz. Yüksek araçta hangisi daha verimli çalışır sizce?

6. cocojambo

Zj için Lund marka kep/güneşlik/sunvisor

Arkadaşlar Selamlar.. Zj için lund marka ışıklı kep getiren yada getiren birini tanıyan var mı acaba?

7. cocojambo

97 zj imobilizer tamiri ve sonuç...

Arkadaslar selamlar... Baha dun satışını aldıgım 97 zj min kumandası çalışmıyordu.Anahtar ile açıp kapanıyordu araba dogal olarak imobiliser i ve alarmı da çalışmıyordu. Dün aksam butun leğimleri yeniledik ve denedik..Ve sonuç........ Şu an anahtar çalışıyor tum kapılar açılıyor ve korna...
  8. cocojambo

97 zj ile camiaya ilk adimi attim saygilar..

97 zj ile camiaya ilk adimi attim, satısı aldiim gibi araci ustaya goturup biraktim.yağlari filtreleri değişiyor.. Araçla henüz 4 km yol yapmama rağmen acaip isindim.Umarim çok üzmez ilerleyen zamanlarda...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,123
Kaydolan Son Üyemiz
hitough

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri