Arama sonuçlarınız

1. memorian

Wj'ye Bir Türlü Geçemeyiş, Sıra Bu Araca Geldi, Bilen Duyan?

arkadaşlar zj'den sonra alfa romeo alarak yaşadığım hayal kırıklığını, hatta kendime kaybettiğim saygımı wj ile yeniden kazanmak için bir süre önce harekete geçmiştim :D önce alfa'yı sattım, sonra bu aracı buldum...

2. memorian

ZJ'den WJ'ye geçiş, peki farkları neler, hadi tecrübe konuşsun

3 sene zj kullandıktan sonra yine 3 sene kadar önce satmak zorunda kaldım, çünkü öğrenciydim, çünkü ocağıma incir ağacından orman dikmişti kendisi, takatim kalmamıştı :) fakat bunu satıp alfa romeo 1.6 bi araç aldığımda da mutlu olamadım, böylece herşeyin para olmadığını da anladım, en kibar...
  3. memorian

Satılık Grand Cherokee ZJ

araç 1995 model olup 98 yılının makyajlı tampon ve ızgarası takılıdır (görüntü amaçlı), eski parçalar elimdedir verilecektir. bunların dışında değişen herhangi bir parça yoktur. motor ve yürüyen aksamda problemi yoktur. 121 bin mildedir. ( 197 bin km ye yakın ) amerikan versiyondur. (avrupa...

4. memorian

Grand Cherokee WJ (1999-2004) jeep arıyorum

satılık grand cherokee wj kasa jeep arıyorum, 4.7 V8 olması tercih sebebidir. kendi araçlarım olan 1995 veya 1998 5.2 zj araçlarımdan biriyle takas yapabilirim. teklifleriniz için lütfen pm den ulaşın..
  5. memorian

Alaskan Malamute Yavrusu Arıyorum

45-60 günlük, şecereli, karneli, anne altından erkek malamut yavrusu arıyorum.. safkan olması çok önemlidir, anne husky baba malamut gibi kırma yavru düşünmüyorum. ilgilenenler pm den ulaşsın lütfen

6. memorian

Jeep Grand Cherokee (WJ)'ciler kaç kişi ?

beatrix'in zj listesinin wj ye uyarlanmış halidir.. çoğalan wj kullanıcılarının son dönemlerde merak ettikleri bi konu.. hangi şehirde kaç tane wj var, modelleri ne, kullanıcılar kimler.. forumda araştırdığım kadarını aşağıya yazıyorum, unuttuklarım, gözden kaçırdıklarım, ve yeni alacak...

7. memorian

Fiat Coupe pininfarina

1994 - 2001 arası üretilmiş fiatın bence en güzel, en özel aracı.. ayrıca ilk arabam.. aramızda bu araca sahip olmuş, paylaşımda bulunacak arkadaşlar yok mu ?? örneğin dış tasarımı ferrari fabrikalarında dizayn edilmiş, bu yönüyle diğer coupelerden farklı, ferrari kokusu almış bir araç yani...
  8. memorian

ZJ de yeni teyp uyumluluğu

arkadaşlar selamlar, uzun süredir aracın orjinal teybinin hiçbir track dosyasını okuyamamasından dolayı şu çakmaklığa takılan uyduruk aparatla idare ediyordum, normalde araç içinde müzik dinlemeyi çok severim, bu işkenceye kaç ay nası katlandım bilemiyorum ama artık bayağı sıkıldım, o...
  9. memorian

Grand Cherokee Devir Problemi

arkadaşlar son iki gündür şöyle bi problem ortaya çıktı aranızda ne olduğunu bilen var mı? şöyle ki daha çok motor çalışırken aracı p ye aldığım durumlarda (kırmızı ışık vs) hareket etmek için d ye geçince vites atmıyo gibi oluyo, yani ben gaza bastıkça devir yükseliyoda yükseliyo araba bağırıyo...

10. memorian

Grand Cherokee Hakkında Yardım İstiyorum

Hepinize selamlar ben aranıza yeni katıldım daha bi hafta kadar önce grand cherokee 5.2 limited zj aldım uzun uğraşlar sonucu. bundan önce tek kapı spor bi araç kullanıyodum ilk defa 4*4 bi araç kullanıyorum hala alışma evresindeyim :) bu siteyi de arama motorundan tesadüfen buldum bi göz atayım...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri