Arama sonuçlarınız

1. tuncel

NİSSAN COUNTRY 4X4 LASTİK SEÇİMİ

Ynt: NİSSAN COUNTRY 4X4 LASTİK SEÇİMİ benim lastiklerim 285.75.16 cooper stt marka 2 senedir gayet başarılı bir şekilde kullanıyorum yanlız aracı arka makaslarına bir makas daha attırmanız ve ön torsiyon çubuklarından yükseltmeniz gerekiyor.

2. tuncel

5 mm Dalış Elbisesi

Ynt: 5 mm Dalış Elbisesi suda bir saatten uzun süre kalacaksanız avcı tipi fermuarsız bir elbise almanızı öneririm, eğer elbiseyi sadece yaz aylarında avcılık amaçlı kullanacaksanız 3 mm elbise almanızda yarar var eğer bir tek elbise alıp yaz kış kullanayım derseniz 5 mm alıp yazın sadece...
  3. tuncel

Antalya Kaş Dalışımız

Ynt: Antalya Kaş Dalışımız kaş'ta nerelere dalış yapmıştınız ?

4. tuncel

dalış okulu tavsiyeleriniz

Ynt: dalış okulu tavsiyeleriniz hem tatil yapıp hemde dalış eğitimi alabileceğiniz yer olarak Antalya'da beach parktaki yunus diving'i öneririm eğitimcisi çok tecrübelidir. cumhur tuğ ismi.
  5. tuncel

KARADAN MAVİ TUR 2

Ynt: KARADAN MAVİ TUR 2 tebrikler güzel bir gezi olmuş.

6. tuncel

Skystar Çekiş Problemi

Ynt: Skystar Çekiş Problemi yüksek kesimde çekişteki problemde oksijen azlığınında etkisi var, aynen katılıyorum.

7. tuncel

Skystar Çekiş Problemi

Ynt: Skystar Çekiş Problemi aracımı ilk aldığımda yüksek rakımlarda aracın çekişinden dolayı bende sorunlar yaşamıştım ancak sorun benim kullanımımdaydı bunu daha sonra anladım aracıma alıştıktan sonra bu tür problemim olmadı...
  8. tuncel

Skystar Çekiş Problemi

Ynt: Skystar Çekiş Problemi bendede 2005 model rally raid var. 0 metredede 2000 metredede çekişi gayet güzel hatta karlı çamurlu zeminde bile gayet başarılı.
  9. tuncel

NİSSAN 4X4 (COUNTRY -- SKYSTAR - RALLY RAİD ) kaç kişiyiz.. tüm sorular..

Ynt: NİSSAN 4X4 (COUNTRY -- SKYSTAR - RALLY RAİD ) kaç kişiyiz.. tüm sorular.. bunlarda Antalya'dan kim ne derse desin nissan pick uplar on numara arazi taşıtıdır. ;)

10. tuncel

Antalya-Saklıkent Günübirlik gezi

Ynt: Antalya-Saklıkent Günübirlik gezi güzel bir gezi olmuş.

11. tuncel

AKDENİZ OFFROAD GRUBU

Ynt: AKDENİZ OFFROAD GRUBU gurubumuz Antalya'mıza hayırlı olsun.
  12. tuncel

Maden Koyu /Olympos / Antalya

Ynt: Maden Koyu /Olympos / Antalya maden koyu Antalya nın bakir kalmış araçla gidilebilen nadir koylarından biridir inşallah öylede kalır.

13. tuncel

Tek Başına Kampın Artı ve Eksileri

Ynt: Tek Başına Kampın Artı ve Eksileri aynen katılıyorum.
  14. tuncel

Çadırda Korunmak

Ynt: Çadırda Korunmak dağlarda av amaçlı çadırsız yatıp kalkan ve çok ayı görmüş biri olaraktan gece yatarken ateşinizi ferli tutmanızı öneririm. ;)
  15. tuncel

Tek Başına Kampın Artı ve Eksileri

aynen katılıyorum av tüfeğimi yanımdan hiç ayırmam dağda bayırda...

16. tuncel

Navara Kullananlar

Ynt: Navara Kullananlar yolu biz açmak zorunda kaldık.
  17. tuncel

Navara Kullananlar

Ynt: Navara Kullananlar benim aracım nissan rally raid pek bir sorun olmadı arkaya bir makas daha attırdım önleride torsiyon çubuklarından yükselttirdim gayet güzel oldu yükseltme kiti kullanmaya gerek kalmadı sonuçta bu ebat discovery stt'de son ölçü...
  18. tuncel

Navara Kullananlar

Ynt: Navara Kullananlar güzel fotoraflar bölge neresi.

19. tuncel

Navara Kullananlar

Ynt: Navara Kullananlar 40 km hızı geçmemek gerekiyor bildiğim kadarıyla...
  20. tuncel

Navara Kullananlar

Ynt: Navara Kullananlar bende 285 75 16 dıscovery var karda çamurda çok başarılı tavsiye ederim.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,123
Kaydolan Son Üyemiz
hitough

SON KONULAR

Geri