Arama sonuçlarınız

1. M

Husky Kamp Çadırı ve Uyku Tulumu Ama Hangisi

Ynt: Husky Kamp Çadırı ve Uyku Tulumu Ama Hangisi Merhaba, öncelikle bu konular hakkında yazılmış yorumları okumanızı tavsiye ederim. Böylece genel bir fikir sahibi olabilirsiniz. Öncelikle bu şekilde ürün aramanın yanlış olduğunu belirteyim. Bu bir mağazaya gidip bana kışın üşütmeyecek yazın...

2. M

Sırt Çantalarındaki +10 kısmı nedir?

70+10 ve 80 litre arasında toplam hacimde herhangi bir fark olmaz. Ancak 70+10'luk çanta boş halde 10 lt. daha küçük görünür. +10 litre denilen kısım ya şapkanın uzaması ( genelde bu şekilde yapılır) yada yandan fermuarların açılması gibi bir yöntem ile kazanılır.
  3. M

friction -tırmanış ayakkabısı- tavsiyesi

Ynt: friction -tırmanış ayakkabısı- tavsiyesi madrock bulmanız pek mümkün değil, bu yüzden onu eleyebilirsiniz borealde falcon için ayak numarası problemi ( yani numaranızı bulmanız ) şans olur. 40-45 numara arasını zor bulursunuz:) tenaya ra yada masai en rahat bulacağınız friksin...

4. M

Çanta Tavsiyesi

Ynt: Çanta Tavsiyesi http://www.deuter.com/en_DE/backpack-details.php?category=45&artnr=33230 deuterin kendi sitesinde konu ile ilgili açıklama var, buradan çanta ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. ayrıca deuterlerde ( aslında tüm çantalarda var, ama deuter bu işi en iyi yapanlardan ) sırt...
  5. M

Çanta Tavsiyesi

Ynt: Çanta Tavsiyesi boyunuz 1.85 üzeri ise deuter el serisi çantaları kullanmanız gerekir, aksi taktirde sırt sistemi sizin için uygun olmaz.bilginize...

6. M

Türkiye turu için ekipman tavsiyesi

Ynt: Türkiye turu için ekipman tavsiyesi Onur merhaba, üzerime düşmeyebilir ama malzeme tedariğinden ve araştırmasından önce; 1. Böyle bir tura psikolojik, deneyim ve mantık olarak hazırmısın?!!!!!!!!! BU SORUYU DİKKATE ALMANI VE KENDİNE BUNUN CEVABINI VERMENİ ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİM!!!! 2...

7. M

Çadır ve Uyku Tulumu Konusunda Yardım.

Ynt: Çadır ve Uyku Tulumu Konusunda Yardım. kalite fiyat performansı olarak iyi bir çadır, sizin işinizi rahatlıkla görecektir. özellikle bir iki günlük yaz-bahar kampları için uygun. Ancak eğer bahsettiğiniz gibi uzun süreli rotalara girecekseniz ( likya yolu gibi ) 3800 gr oldukça büyük bir...
  8. M

Kamp Ocakları

Ynt: Kamp Ocakları teşekkür ederim, ne mutlu bana....
  9. M

Çadır ve Uyku Tulumu Konusunda Yardım.

Ynt: Çadır ve Uyku Tulumu Konusunda Yardım. Deniz kıyısında da kursanız yaz ve bahar ayları için kullanılacak bir çadırın 3 mevsim özelliklerini taşıması gerekir. 3 mevsim çadırlar fiber yada durawrap -fiberden biraz daha iyi olduğu söyleniyor:)- pol kullanlan, alt tentesi 5000 mm, üst tentesi...

10. M

Cımbar Vadisi - Üç Silahşörler Rotası Tırmanışı

Ynt: Cımbar Vadisi - Üç Silahşörler Rotası Tırmanışı tebrikler

11. M

Kamp Ocakları

Ynt: Kamp Ocakları Konu az çok netliğe kavuşmuş olsada birkaç bende belirtmek istedim:) İspirto ocakları : Kullanımı kolaydır, ocağın kendisi ucuzdur, hacmi küçüktür. Yakıtı ucudur. Yaz kamplarında yemek yapma, su ısıtma için uygundur. Su ısıtma ve yemek yapma süresi en uzun süren ocaklardır...
  12. M

çantalarda +10 nedir..

Ynt: çantalarda +10 nedir.. fermuar ile genişletme yada boynun uzaması vs gibi tekniklerle normalde kullanmayıp isterseniz kullanacağınız alan.

13. M

Uludağ Milli Parkı Tur Güzergahları ve Alternatif Parkurlar

Ynt: Uludağ Milli Parkı Tur Güzergahları ve Alternatif Parkurlar İlke sanırım bi yanlışlık var Serhan Poçanın bu kitaba emek harcama ihtimali çok zayıf:)
  14. M

bir kac konuda yardıma ıhtıyacım var

Ynt: bir kac konuda yardıma ıhtıyacım var iyidir tabiki ama senin işini 50 tl'ye gören bıçak varsa o daha iyidir. çadır olarak 2 kişilik çadırda 3 kişi zaten yatar. Lafuma campo-hannah creek-loap sande-Husky Bird özelliklerini karşılaştırarak tercih edebilirsin. su sutunu fazla olan...
  15. M

Ynt: bir kac konuda yardıma ıhtıyacım var buradan da sorabilirsin yada özel soracağım dersen; mutekin@yahoo.com

16. M

Ynt: bir kac konuda yardıma ıhtıyacım var oturduğun ilde bir klup varsa muhakkak onlarla birlikte git, tek başına yada arkadaşlala 5 kere gider hiçbir problem yaşamaz, 6. problem olur kamptan bir kişi eksik dönersiniz yada bi daha tövbe edersin ona göre. çakı ile peynir ekmek kesilir...
  17. M

Ynt: bir kac konuda yardıma ıhtıyacım var 1. Çadır alırken istediğinin ne olduğunu bilmek zorundasın. Yazın ve bahar aylarında kampa gideceksen, hafif yağmur ve rüzgar şartlarında kalacaksan, kamplarını orman içi gibi korunaklı yerlerde yapacaksan 3 mevsim bir çadır işini görür. 150-250...
  18. M

2011 ağustos -eylül doğu karadeniz yaylaları gezi arkadaşı arıyorum...

Ynt: 2011 ağustos -eylül doğu karadeniz yaylaları gezi arkadaşı arıyorum... Hocam hoşgeldiniz. Fotoları bekliyoruz. Ben gittiğimde de öğleden sonra yağmursuz günümüz olmamıştı ama tabiki harika geçtimişti yinede.

19. M

Kazbek Dağı; Bir Tırmanış Öyküsü

Ynt: Kazbek Dağı; Bir Tırmanış Öyküsü merak etmiyorum, merak etmeyin:) benim düşündüğüm rehber bir kere gitmiş ama iyi bir rehber olacağına eminim:)
  20. M

Kazbek Dağı; Bir Tırmanış Öyküsü

Ynt: Kazbek Dağı; Bir Tırmanış Öyküsü seneye bi rehber bulsakta görsek:)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri