Arama sonuçlarınız

1. erdenbay

Satılık Araç & Karavan Deepfreze Ve Buzdolabı

Orjinal İtalyan malı, 1 sene önce alınmış ve çok az karavanda kullanılmış İndel-B TB 41-A modeli.Danfoss DF 35 Kompresörlü motoru olan 40 Litrelik. 12-24 ve 220 Volt ceryan ile çalışan.Deepfrez ve buzdolabı olarak kullanılabilen araçta. karavanda veya teknede kullanılan buzdolabım satılıktır...

2. erdenbay

Bisiklet Taşıyıcısı

Hiç kullanılmamış ithal bisiklet taşıyıcım satılıktır. Bisiklet taşıyıcının video linki: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=aLALgDV3Ctw#! "BNB Rock" Swift modeli, karavan,SUV (jeep,minübüs türü araçlar) sedan otomobiller için. Fiyat : 250 L Tel: 0532...
  3. erdenbay

Vw T4 Reimo Karavan "orjinal Tavanlı + 4 Yataklı"

Çok sevdiğim karavanımla yollarımızı ayırmaya karar verdim.Gezenbilirden ve tanıdık birinin sahip olması beni mutlu eder... Pazarlık payı var.. Gsm: 0532 678 62 26 Sahibinden.com İlan No 126493879...

4. erdenbay

Ramazan Bayramı Marmaris Çevresi Gezimiz

27 Ağustos 2011 Cumartesi günü başlayıp, 4 Eylül 2011 Pazar günü dönüşle karavan yaşantımda ilk uzun gezimi Ramazan bayramını da içine alan bu süre içinde gerçekleştirdim. 9 günlük bu gezide 1400 km yol yaptım. Araç kliması hep açıktı 470 TL mazot yaktım. (VW T4 2500 TD) 2 gece Akyaka...
  5. erdenbay

Motor Karavan İçin Hangi Scooter...

Son gezimde motorsikletin bir ihtiyaç olduğunu anladım. Aracım camper olsa bile, tenteyi ve düzeni toplamak,yayıldıktan sonra çok zor. İster yerleşim yeri olsun, ister kamp dışı konaklama ihtiyaçlarını gidermek yönünden , motorsiklet (scooter tercihim) önemli bir ihtiyaç. Bisiklet ile bu...

6. erdenbay

Alaçam Dombayçukuru Yaylası Kampı-Kestel/Bursa

Hafta sonunu değerlendirmek yönünden Bursa'ya 40Km mesafedeki Uludağ eteğindeki 920 M rakımda olan Bursa-Kesteldeki Alaçam köyünün Dombayçukuru yaylasına Bursa karavan grubu olarak çıkarma yaptık. (İlhan,Haldun "misafirleri" ,ben ve eşlerimiz) Alaçam köyü aynı zamanda Uludağ'ın zirvesinde...

7. erdenbay

Kampların Koordinatları

Ulusal Kamp ve Karavan Federasyonu forumunda rasladığım ,kamp alanlarının koordinatlarının olduğu faydalı bir linki, bilmeyen arkadaşlar için paylaşmak istedim. http://www.ukkf.org/forum/topic.asp?TOPIC_ID=16
  8. erdenbay

Erdek (Kapıdağ Yarımadası) Selçuk Kamping

Levent bey teşekkürler,kampın adresi ve telefonları şöyle: Selçuk Kamping (Ahmet Selçuk) 0266 847 50 39 0535 937 71 19 Erdek /Ocaklar (Ocakların içine girmeden arka çevre yolundan, Narlıya doğru giderken 2. kilometreden sola sahile dönüp ulaşılıyor. (yolda tabelası var) Selamlar...
  9. erdenbay

* Armutlu (Bülbülderesi) kamp gezimiz

Havaların ısınmasını fırsat bilerek, eşimle beraber, hafta sonu ( 5, 6, 7 Haziran 2011) sahil yolundan, Bursa, Gemlik,Kumla,Narlı, Kapaklı, Fıstıklı üzerinden Armutluya , oradan da , eski bir dostumun yönetimini yaptığı Bülbülderesi mevkiindeki, Bülbülderesi sitesinde kamp kurduk. Bursa...

10. erdenbay

Yakın Çevreye Haftasonu Gezisi (Dağyenice / Bursa)

Güneşin anca yüzünü göstermesi, ve yağışların da hafiflemesini fırsat bilerek , Bursa ve çevresinde şimdiye kadar hiç gitmediğim yeni yerleri keşfetmeye başladım. Karavanımın da temel donanım ve eksiklerini de çalışır duruma getirdikten sonra, şimdilik yakın çevre yerlerin keşfindeyim. Bu...

11. erdenbay

Gölyazı Fotoğraf Buluşması (Bursa-24 Nisan 2011 Pazar)

Her sene geleneksel hale gelmiş ve tüm Türkiyedeki fotoğraf seven dostların ve fotoğraf sanatçılarının katılımıyla gerçekleşen "Gölyazı Fotoğraf Buluşması" 24 Nisan 2011 Pazar günü yapılacaktır. http://www.facebook.com/event.php?eid=158922404169001 Gölyazı, diğer adıyla "Apolyont" doğal...
  12. erdenbay

Camperimle Isınma Turları (erdenbay)

Ayağımdaki rahtasızlığın iyileşmesinden sonra, havanın da artık baharın müjedeleyicisi güneşli yüzünü göstermesi sonucu, hafta sonu ani bir hararla Haldun arkadaşımızla çevremizde yakın ve kısa bir gezi yönünden Trilyeye günlük bir gezi yaptık. Bu gezimizi aslında , geçen hafta özel işleri...

13. erdenbay

Uzun Süren Mücadele Sonucu İşte Camperim (erdenbay)

Hazır mı alsam, yaptırsam mı derkan, ve de duayen karavancılarımızın tecrübe ve öneri yazılarından faydalanmam neticeside, ve de sahibinden.com karavan ilanlarını senelerdir takip etmem sonucunda, gözümü karartıp VW T4 camperimi aldım. 2000 model, 2500 Turbo dizel,orjinal Reimo yüksek tavan...
  14. erdenbay

10 ve 12m3 PSA Grubu Panelvanlar için Ölçülü Camper Planları

10 ve 12m3 PSA grubu (Ducato,Jumper,boxer) panelvan araçlar için çizimlerini yaptığım ,standart ölçülü Camper planlarını, alttaki linkten indirebilirsiniz. http://depo.mynet.com/dosya/cbaa8f19d2a52731597c0ca0b9b743ba-83190/Camper-planlari
  15. erdenbay

Açılır - Kapanır (Pop-up) Tavan

VW T4 Transporter araçlara ve diğer normal tavan panelvanlara uygulanabilen, şöför koltuklarının arkası ile arka çekyat koltuğun arasındaki ayakta durma alanındaki tavan kısmı açılır şekilde Reimo da pop up tavanlar var. Fiyatları da 1000 euro civarında...

16. erdenbay

Hymer 544 Benzeri Bir Model İçin Nasıl Bir Araç Seçilmeli?

Merhaba. Yaptırmayı düşündüğüm motokaravan için,Hymer 544 modelinin yaşam alanı çok hoşuma gitti. Böyle bir model yaptırmam için , nasıl bir araç almalıyım? Orjinallerini fotoğraflarından gördüğüm kadarıyla Fiat Ducato dan yapmışlar ama, anlıyamadığım konu şu: Karavan kısmıyla, şöför...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri