Arama sonuçlarınız

1. Y

lpg'nin süpap ayarını bozmasının temel sebebi.... buyrun.....

Ynt: lpg'nin süpap ayarını bozmasının temel sebebi.... buyrun..... forum techturkey yazar merruse

2. Y

lpg'nin süpap ayarını bozmasının temel sebebi.... buyrun.....

süspap aşınmasıyla ilgili sorunu araştırırken başka bir forumda bir bilir kişi bu şekilde bir açıklama yaptı ve bana sorarsanız yapılan bu açıklama çok ama çok mantıklı geldi bana... yani süpapla sorunumuzun çözümü yok değil, burada yazanlara ek olarak ateşlemeyide biraz güçlendirmek verimi...
  3. Y

Forester LPG'de 0-100

Ynt: Forester LPG'de 0-100 ayrıca otomatik vitesli bir forester'ın şanzımanı 250 hp ve üstü güçlere dayanamayabilir bilen bir ustaya danışmanızı tavsiye ederim, özellikle doğan usta yada ankara tork garaj'a

4. Y

Forester LPG'de 0-100

Ynt: Forester LPG'de 0-100 walbro pompa 250tl wrx intercooler 300 ila 700 lira arası downpipe 350 400 lira son susturucu 300 ila 1000 lira arası(pahalı birşeye gerek yok, çapı en az 60'lık olsun yeter) td04 turbo 400 700 arası nkg iridyum buji 100 lira olması lazım yazılım kaç liraya mal olur...
  5. Y

Forester LPG'de 0-100

Ynt: Forester LPG'de 0-100 kitsiz alıp sonradan harcanacak parayla benim yaptığım işlemlerin hepsi yapılabilir....

6. Y

Forester LPG'de 0-100

Ynt: Forester LPG'de 0-100 yakıt tüketimim hiç değişmedi(sakin kullanımda) 50 liralık benzinle 100km, 50 liralık lpg ile 150km gidebiliyorum.....

7. Y

Forester LPG'de 0-100

Ynt: Forester LPG'de 0-100
  8. Y

Forester Freni Hakkında!

Ynt: Forester Freni Hakkında! bundan 1 ay önce frenlerimi komple yaniledim.... 4 adet omni marka delikli kanallı disk 4çift trv marka sert tip tozsuz perfornams tip balata 280 derece ısıya sayanıklı performans tip hidrolik toplam 1050 lira tuttu :) bi tanıdığımın elinde son takım fren seti...
  9. Y

Yakıt tüketimi

Ynt: Yakıt tüketimi 50 liralık gaz ile 150km ye yakın bir yol gidebiliyorsanız normal, 120km gidiyorsanız bence biraz fazla....

10. Y

Forester LPG'de 0-100

Ynt: Forester LPG'de 0-100 bu arada bu modifikasyonlar eğer aracınız otomatik ise ciddi sorunlara yol açabilir.... 30bin km civarlarında şazımanınız dağılabilir.... eğer araç otomatik ise 210 230 hp civarları bir güç daha verimli olacaktır...

11. Y

Forester LPG'de 0-100

Ynt: Forester LPG'de 0-100 dergi çıktığı zaman detaylı aktarırım :)
  12. Y

LPG Tasarruf hesabı

Ynt: LPG Tasarruf hesabı güven abi benimde sana şöyle bir sorum olacak.... aracımda mtm marka sıralı sistem var, çok ama çok memnunum ne performans olarak şikayetim var nede başka bişey.... tabi bu takıldıktan sonra aracımda bir takım değişiklikler oldu, bunlardan şöyle bahsetmek isterim...

13. Y

Subaru vs Diğer Araçlar Sürüş Dinamikleri / Keyfi

Ynt: Subaru vs Diğer Araçlar Sürüş Dinamikleri / Keyfi sti ile x3'ü karda kıyaslamak yanlış olur.... şöyleki x3 muhtemelen otomatik bir araçtı, bu araçta bütün çekiş sistemleri elektornik olarak denetlenir ve kontrol edilir, ancak sti'ın kullanımı tamamen sürücüye kalmıştır :)
  14. Y

Subaru vs Diğer Araçlar Sürüş Dinamikleri / Keyfi

Ynt: Subaru vs Diğer Araçlar Sürüş Dinamikleri / Keyfi şimdi sürüş dinamikleri ve sürüş keyfi olarak ele alırsak konuyu söyle bir kıyaslama yapmak isterim.... bir tarafta forester'ımız olsun diğer taraftada bmw 3 serisinden bi araç.... ikisinide dümdüz bir asfaltta gazlarken dreksiyonunu...
  15. Y

Forester LPG'de 0-100

Ynt: Forester LPG'de 0-100 güç artışında 20 hp bir yanılgım olmuş ama hızlanma konusunda dediğim çıkımış :D 6 7 saniye arası yanı 6.6 saniye :)

16. Y

Forester Sorunlarıma Çözümü Bilen Var mı?

Ynt: Forester Sorunlarıma Çözümü Bilen Var mı? doğan ustaya yaptırdım 2500 tl maliyeti oluyor(sadece ön dif.) ancak söküldüğü zaman contadır keçedir illa değişmesi gereken şeyler oluyor bunlarda maliyeti biraz arttırıyor ancak çok ufak bir mebla....
  17. Y

Forester LPG'de 0-100

Ynt: Forester LPG'de 0-100 araç turbo olsa kesin bişeyler söylerdim ancak atmosferik araçtan ne elde edilir bir bilgim yok ancak 150hp lik bir araç 180hp leri geçicektir diye düşünüyorum....
  18. Y

Forester LPG'de 0-100

Ynt: Forester LPG'de 0-100 chiple beraber egzos ve filtre takılabilir ancak chip olmadan bu aygulamalar bir işe yaramaz....

19. Y

Forester Sorunlarıma Çözümü Bilen Var mı?

Ynt: Forester Sorunlarıma Çözümü Bilen Var mı? arka difransiyl taşıyıcı takozları olabilir ayna mahrutideki boşluk priz bilyalar olabilir, difransiyelin komple revizyonu 2bin tl yi aşar ancak araç otomatikse difransiyelle ilgili bir sıkıntı olduğunu sanmam, çünkü bunun oluşma sebebi, ani...
  20. Y

Forester LPG'de 0-100

Ynt: Forester LPG'de 0-100 fazla bişey yapılamaz, en fazla chip + egzos yapılabilir ancak egzos sistemi alt devirlerinizi öldürüp üst devirlerinizi güçlendirecektir.... araç kaç model?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri