Arama sonuçlarınız

1. hsn

Allah'ını Seven Piyasayı Yükseltmesin !!

Ynt: Allah'ını Seven Piyasayı Yükseltmesin !! Hayırlısı demekten fazlası gelmiyor. Bende aracıma çok özenip bakmışımdır ve kendi çapında eksiklerinide göz önüne alarak makul bir fiyata sattım. Benden sonra ilanlarda gördüm ve bizim araba neymiş dedim. ??? ;D Malında bir ederi var ;D ;D

2. hsn

Cj5 Restorasyon

Ynt: Cj5 Restorasyon Hayırlı uğurlu olsun diyelim. Aklıma gelen bir önerim olacak. Ön, arka ve şanzuman havanladırma hortumlarını mutlaka kontrol ettirin. Deforme olmuş yada hiç yoksa bunları yerine mutlaka taktırın. Kolay gelsin.
  3. hsn

Cj 5 Sallama Sorunu

Ynt: Cj 5 Sallama Sorunu Hayırlı olsun diyelim öncelikle. Sıkıntıyı sadece 3. viteste yaptığından yola çıkarak 3.vites dişliniz olabileceği kanaatindeyim. Yaşadığınız bölgede konuya vakıf bir ustaya danışmanızda fayda var.

4. hsn

Cj-5 Direksiyon Boşluğu

Ynt: Cj-5 Direksiyon Boşluğu Orjinal yükseltme kitleri birçok AR-GE çalışması sonucunda tasarlanıp geliştirilmiştir. Gezme sorunu daha önce başka üyeler tarafından da pitman koluyla aşıldı fakat ben yinede güvenmiyorum. Burası forum ortamı olduğu için doğruyu paylaşmamız gerekir ve tercih...
  5. hsn

İkinci el Orjinal cj yedek parçaları

Ynt: İkinci El Orjinal Cj Yedek Parçaları Buaralar bir cj5 alma noktasındayım. Aracı aldıkdan sonra iletişime geçerim sizinle. Teşekkürler.

6. hsn

Ynt: İkinci El Orjinal Cj Yedek Parçaları Emre Bey elinizde başka mağzemeler varsa bir liste mümkünse resimlerle beraber paylaşırsanız ihtiyaç sahipleri faydalanabilir. :)

7. hsn

Ynt: İkinci El Orjinal Cj Yedek Parçaları ehh bize kalmadı. ??? ::)
  8. hsn

2 Adet Defender 110 Sw 3,5 V8 Araniyor

Ynt: 2 Adet Defender 110 Sw 3,5 V8 Araniyor 0537 272 6517 Fethi Günnar/ Trabzon. Arayın bi görüşün elinde olması lazım.
  9. hsn

Başımız Sağolsun Hüseyin Pelit "Rüzgar" Dostumuzu Kaybettik

Ynt: Başımız Sağolsun Hüseyin Pelit "rüzgar" Dostumuzu Kaybettik Allah gani gani rahmet eylesin. Hayat böyle işte bugün varız yarın yokuz. Allah herkese ölümün hayırlısını nasip etsin.

10. hsn

Eski Aracimi Ariyorum

Ynt: Eski Aracimi Ariyorum .

11. hsn

Eski Aracimi Ariyorum

Arkadaşlar merhaba. 1998-2002 yılları arasında 61 pa 203 plakalı orjinal metalik mavi renginde 1980 model cj5 aracimiza ulaşma şansımı denemek istiyorum. Nekadar ayrıntı olur bilmiyorum ama araç satıldığı sene Antalya yada Alanyada off-road 3.sü olduğunu duymuştum. Bilen yada duyan paylaşıma...
  12. hsn

Cj5 Ateşleme Sorunu

Ynt: Cj5 Ateşleme Sorunu distribütöre elektirik gelmediğinden bujilere dağılım yapmıyor sanırım.

13. hsn

Cj Karbüratör Tamiri Veya Bakımı Yaptıran Oldu Mu ?

Ynt: Cj Karbüratör Tamiri Veya Bakımı Yaptıran Oldu Mu ? Yazmayı unuttum taniş unsuru söz konusudur. :)
  14. hsn

Ynt: Cj Karbüratör Tamiri Veya Bakımı Yaptıran Oldu Mu ? hmm. Anladim Emin abi. Işcilik fiyati yanliş olmasın ama 100-120tl civarıydı sanırım.
  15. hsn

Ynt: Cj Karbüratör Tamiri Veya Bakımı Yaptıran Oldu Mu ? 3 yıl önce tamir takımını değiştirmiştim ve sonuçtan gayet memnun kaldım. Aracın çekişi ve gaz yemesi çok iyiydi. Fiyat konusunda net olmamakla birlikte 150.oo-180.oo tl civarlarındaydı.

16. hsn

Eşimin bana erken doğum günü hediyeleri YENİ TAMPONLARIM :)

Ynt: Eşimin Bana Erken Doğum Günü Hediyeleri Yeni Tamponlarım :) Ama, ama bu çok başarılı ;D ;D :).. hala böyle eşler kaldı mı yaww ;D ??? ::) :)
  17. hsn

Bj60 Ana Yatak, Kol Yatak, Takım Conta

Ynt: Bj60 Ana Yatak, Kol Yatak, Takım Conta Öncelikle geçmiş olsun. Ankara Hakan Ataman tel no: 0532 282 0523 İstanbul Vechi usta tel no: 0543 401 3565
  18. hsn

'79 CJ 5 , Bu da bizim ailenin kötü çocuğu

Ynt: '79 Cj 5 , Bu Da Bizim Ailenin Kötü Çocuğu Basit ama hayati bir çözüm olmuş.Dikkatimi çekti, eski radyatör kapağında ki iz kaputtan mı kaynaklanıyor? müdahale edilmezse yenisi de aynı kaderi paylaşıcak sanırım.

19. hsn

CJ 7

Ynt: Cj 7 Anamm genç Osman TRABZONSPOR'lu mu yoksa..? :) :) Pek de yakışmış Maaşallah ;D ;D ;D. Buarada delikanlı aracın yeni sahibi mi..? :)
  20. hsn

Can Dostumuz Bülent Kök'ü Kaybettik...

Ynt: Can Dostumuz Bülent Kök'ü Kaybettik... Allah rahmet eylesin.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri