Arama sonuçlarınız

1. sabri77

Lpg Tankı Vize Sorunu

Ynt: Lpg Tankı Vize Sorunu küçük (sanırım 35 lt) bir tank koyarak sorunu hallettik. yalnız benim araç disco 1, bagajdaki koltuklar yana açılıyor, küçük tank arka koltugun arkasına koyulunca ayak mesafesi yetiyor. aynı sorunu yaşayan arkadaşımın disco 2sinde koltuklar öne doğru açılıyor, onda...

2. sabri77

Lpg Tankı Vize Sorunu

Ynt: Lpg Tankı Vize Sorunu teşekkürler. ruhsatta 7 kişilik yazıyor maalesef. önümüzde iki şık var: çok küçük bir tüp koymak, +2 koltugun açılabildiğini kanıtlamak ya da sizin dediğiniz gibi ruhsattaki koltuk sayısını düşürmek. bu koltuk sayısını düşürmek için ne gerekiyor acaba
  3. sabri77

Lpg Tankı Vize Sorunu

97 model aracıma lpg sistemi taktırdım. lpg yakıt tankını discoverylerde mümkün olan tek yere yani bagaja monte edildi. ancak bagajdaki iki koltuk açılamaz hale gelince vizeden geçemedi. daha küçük tank takalım koltuklar açılabilsin dedik, diz mesafesi kurtarmıyormuş, yahu bu şekilde tankı monte...

4. sabri77

Patrol Y60 TD42 Restore Çalışması Tamamlandı

Ynt: Patrol Y60 TD42 Restore Çalışması Tamamlandı çok teşekkür ederim. bir tane yüklemeye çalışayım :)
  5. sabri77

Ynt: Patrol Y60 TD42 Restore Çalışması Tamamlandı tesekkur ederim :) bir kısmını buldum türkiyeden, geri kalanını da dediğiniz gibi servisten isteyeceğim. yükseltme kiti neleri içeriyor, fiyatı nedir, niye takmadı kendisi; ciddi anlamda düşünebilirim :)

6. sabri77

Ynt: Patrol Y60 TD42 Restore Çalışması Tamamlandı yukarıda bilgi ve fikirlerini benden esirgemeyen dostlara teşekkürler, gokhan beyle ozelden mesajlaştık ama buradan da haber vereyim istedim iki hafta once 2.8 td tek kapı 92 model patrolume kavustum. bu arac icin rot, burc, fişşekler gibi...

7. sabri77

Ynt: Patrol Y60 TD42 Restore Çalışması Tamamlandı sn. ilkadım çok teşekkür ederim. bu arada yukarıda linkini verdigim araca gittim baktım, gerçekten çok güzel ve temiz bir araç ancak fiyatta anlaşamadık, sahibi pek inme taraflısı değil zaten ilan 2011in nisanından beri yayında olmasından...
  8. sabri77

Ynt: Patrol Y60 TD42 Restore Çalışması Tamamlandı http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-nissan-1992-nissan-patrol-dort-dortluk-4x4-benzinli-lpg-li-48284015/detay dusundugum arac bu. sn. ilkadım, parca temini yaptiginiz yerleri paylaşabilir misiniz?
  9. sabri77

Ynt: Patrol Y60 TD42 Restore Çalışması Tamamlandı evet, balıkesir edremitte beyaz. sahibi çok temiz ve hatasız oldugunda oldukca iddialı. elbette ustayla gidip baktırmadan almam gene de

10. sabri77

Ynt: Patrol Y60 TD42 Restore Çalışması Tamamlandı hüseyin bey tesekkur ederim. uygun fiyatlı bir dizel bulsam benim de tercihim o yonde olurdu ancak şimdi erişebilecegim arac 4.2 benzinli 6 silindir bir arac. birkac gun içinde kararımı kesinleştirirsem satın alacagım. parça konusunda artık...

11. sabri77

Ynt: Patrol Y60 TD42 Restore Çalışması Tamamlandı ilginize cok tesekkur ederim gökhan bey... size de patrolunuzu toplarken kolaylıklar dilerim.
  12. sabri77

Ynt: Patrol Y60 TD42 Restore Çalışması Tamamlandı Gökhan bey hayırlı olsun, kolay gelsin. hüseyin beyin yukarıdaki esprisinden de yola çıkarak, ben bu aracın 4.2 benzinlisini almayı düşünüyorum; parça konusunda sıkıntı var mıdır? Bİr de benzinlisi de sizin dizel kadar başarılı mıdır?

13. sabri77

1996 Discovery-1 300Tdi 25.500TL

Ynt: 1996 Discovery-1 300Tdi 25.500TL araç satıldı mı?
  14. sabri77

TOYOTA 1994 ÇİFTKABİN ARAZİ TAŞITI İHALESİ MUĞLA MİLLİ EMLAKSATIYOR

Ynt: TOYOTA 1994 ÇİFTKABİN ARAZİ TAŞITI İHALESİ MUĞLA MİLLİ EMLAKSATIYOR çok teşekkürler
  15. sabri77

TOYOTA 1994 ÇİFTKABİN ARAZİ TAŞITI İHALESİ MUĞLA MİLLİ EMLAKSATIYOR

Ynt: TOYOTA 1994 ÇİFTKABİN ARAZİ TAŞITI İHALESİ MUĞLA MİLLİ EMLAKSATIYOR ikisini biz aydın/ sökeye aldık getirdik, birini izmirden bir abimiz aldı; bu 3 araba offroada, kamplara katılmak için hazırlanmaya başlandı bile, sanırım 6 araçtan ikisi galeriye gitti...

16. sabri77

ALINIK Mitsubishi L200

Ynt: ALINIK Mitsubishi L200 İyi günler, (bu mesajı özelden göndermiştim ama sitenin yeni hali mesajlar hakkında beni şüpheye düşürdüğü için buraya da ekliyorum) benim 2008 model bir mitsubishi L200 üm var. Araba 180.000 kmde. Eksileri: arka bagaj kapağı ve kasa yanları ile sağ ön kapı boyalı ve...
  17. sabri77

L 200 ŞNOKER MONTAJI

Ynt: L 200 ŞNOKER MONTAJI http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-aksesuar-otomobil-arazi-araci-mitsubishi-triton-ml-snorkel-smt06a-43109651/detay
  18. sabri77

2007 Mitsubishi L200 projesi

Ynt: 2007 Mitsubishi L200 projesi İyi günlerde kullanın, L200ünüz çok güzel olmuş. Önde kullandığınız derlinden imal edilen parçanın boyutlarını ve de arkada kullandığınız makas küpelerinin hangi araca ait olduğunu öğrenebilir miyim?

19. sabri77

İzmir - Kuşadası - Güzelçamlı - Kurşunlu Manastırı ve Dağları Off Road Gezi Duyurusu (25 Aralık 2011

Ynt: İzmir - Kuşadası - Güzelçamlı - Kurşunlu Manastırı ve Dağları Off Road Gezi Duyurusu (25 Aralık Ben Sökedeyim. Pazar günü bi aksilik olmazsa sizlere katılmak istiyorum
  20. sabri77

Şehir içinde arazi olmadığı için satılık L200

Ynt: Şehir içinde arazi olmadığı için satılık L200 teşekkürler.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,122
Kaydolan Son Üyemiz
yatakli

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri