Arama sonuçlarınız

1. S

2011 Wh 3.0 Crd Araca Off Road Aksesuarlari Yapmak Mantikli Olurmu

Araç 2010 veya 2011 wk ise %90 s limited’dir, s limited lerde jantlar 18

2. S

2011 Wh 3.0 Crd Araca Off Road Aksesuarlari Yapmak Mantikli Olurmu

Yalnız söyle bir durum var, bu model aracın Orjinal mantı 18 inç, Orjinal ölçülerde at lastik yok, illa lastik ölçuleri farklı olmak zorunda,e buda en basiti km saatini bile etkileyecek
  3. S

Gezenbilir Whatsapp Grubu ? [only Jeep :)]

Özelden mesaj attim, guruba eklermisinz.

4. S

Wk 3.0 Crd Alsak Mı ?

. Az önce gördüm yazışmaları ,hatta whats Up gurubu icin numaramı yolladim size.
  5. S

Wk 3.0 Crd Alsak Mı ?

Evet wk cılar, yaz’da bitti,hâlâ ses seda yok sizlerden, nerelerdesiniz?

6. S

Wk 3.0 Crd Alsak Mı ?

Evet guzel sohbet icin bende tesekkur ederim, kim bilir bir dahaki buluşmada aramızdan bir arkadaş drone ile görüntü alıp bize guzel bir kısa filim yapar,ani olarak saklarız bizde:))

7. S

Wk 3.0 Crd Alsak Mı ?

Herkez tamam Ozaman mc ile Migros Yanyana,görüşmek uzere
  8. S

Wk 3.0 Crd Alsak Mı ?

Ozaman bugun saat 15:00 kadar herkes ok versin.15 de forumu kontrol edip ona gore yola cikalim
  9. S

Wk 3.0 Crd Alsak Mı ?

Benimde 20:00 yi bulur,ozaman tamamiz yarın aksam

10. S

Wk 3.0 Crd Alsak Mı ?

Evet bence iyi, herkeze uyuyorsa orada yapalım

11. S

Wk 3.0 Crd Alsak Mı ?

Evet o saatler banada uyar, yanlış Florya'daki yeri tam anlayamadım, birde bir hatırlatma, bu Florya'daki otoparklar aracı jeep görünce makul olmayan otopark ücretleri istiyorlar.
  12. S

Wk 3.0 Crd Alsak Mı ?

Ozaman bırkac seçenek benden,Ataköy Aplus avm,bakirkoy Marmara forum acık otoparki(decatlon önü),Florya mc donalds önündeki otopark,aklıma baska park sorunu olmayan yerler gelirse yazacağım, sizdende bekleriz.

13. S

Wk 3.0 Crd Alsak Mı ?

Persembe gunu benim icin uygun, fakat 16-17 saatlerine ben yetişemem biraz daha geç saate alsak iyi olur.
  14. S

Wk 3.0 Crd Alsak Mı ?

Bilgi icin tesekkurler, deniycem.
  15. S

Wk 3.0 Crd Alsak Mı ?

Ozaman bir kahve eşliğinde bilgi alışverişi için Ataköy a plus olabilir,ama sohbet esnasında araçlar da yanımızda olsun dersek,ozaman baska biyer bakmak lazım.

16. S

Wk 3.0 Crd Alsak Mı ?

Bende yesilkoydeyim,olur tabi ortak nokta buluruz
  17. S

Wk 3.0 Crd Alsak Mı ?

Evet bir Avrupa yakası buluşması ayarlarsak bende varim,wk cilar Bi toplanalım artik
  18. S

Wk 3.0 Crd Alsak Mı ?

Tekrar tesekkur, öylede deniycem.

19. S

Wk 3.0 Crd Alsak Mı ?

Evet hafta sonu kampımızı yaptık arac icinde uyuduk, maşallah koltukları yatırınca 2 kişilik yatak:) arac kapılarını dediğiniz gibi içerden tek tek elle kapı primlerini indirerek kitledim,fakat bagaj kapağı kitlenmedi,sabah kalktığımda dışardan açılmalara müsaitti,Onunda bi çaresi varmi acaba.
  20. S

Wk 3.0 Crd Alsak Mı ?

Tamamdir yanıt icin tesekkur hic aklima gelmemişti çok ise yariycak, servisi aradım onlar bile bilemediler, tekrar tesekkur.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,123
Kaydolan Son Üyemiz
hitough

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri